Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (63)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ M@JD@N
  Wtorek, 20.04

  NALEŻY ZAKAZAĆ ZAŁATWIANIA SIĘ W KIBELKU BO CAŁY SMRUD LECI DO MEGO MIESZKANIA

 2. 2
  --1
  ~ QUB@ 1
  Wtorek, 20.04

  NALEŻY ZAKAZAĆ ZAŁATWIANIA SIĘ W KIBELKU BO CAŁY SMRUD LECI DO MEGO MIESZKANIA. ZAKAZAĆ CHOWANIA PSÓW W DOMACH BO SRAJĄ NA KLATKACH SCHODOWYCH BO DAMUSIOM NIE CHCE WYCHODZIĆ SIĘ Z DOMU MOŻNA BYŁOBY WYMIENIĆ WIELE CZEGO NIE MOŻNA. A TĄ DAMUSIĘ KTÓRA TO PRPPAGUJA WYSŁAĆ JĄ DO OBOY NIECH TAM SOBIE POPALA LUB POPIJA. WON Z TAKIMI.

 3. 3
  +3
  ~ Niepaląca
  Środa, 21.04

  Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził... Ale twoja wolność kończy się tam gdzie zaczyna się moja! Zdecydowanie za! Powinni jeszcze uwzględnić "ogrodki" przy blokach. To samo co z balkonem smród papierosów ląduje u mnie w mieszkaniu nawet nie ma jak innego okna otworzyć jak się ma okna tylko z jednej strony... Ale oczywiście wiążę się z tym ryzyko że będą kopcić do wentylacji I będzie będne koło... U mnie są I tacy co np. Zimą stoją w drzwiach klatki schodowej i śmierdzi w całym bloku...

 4. 4
  +5
  ~ milosnik zwiezad
  Środa, 21.04

  Pala na balkonach bo smierdzi im w mieszkaniach a co moga powiedziec niepalacy sasiedzi wietzacy mieszkanie

 5. 5
  --1
  ~ Magda
  Środa, 21.04

  Najlepiej zakazać wszystkiego. Smażenia ryb w domach, gotowania kapusty, niech dzieci nie wrzeszczą, psy nie szczekają. Do tego włączmy kwarantanny i zakazy przemieszczania się. świat zwariował i dlatego lęgną się w poniektórych głowach tak cudne pomysły. Masakra do czego zmierzamy.

 6. 6
  --2
  ~ iii
  Środa, 21.04

  ja nie paliłam, nie palę i nie będę palić. ale nie przeszkadza mi to, że ktoś pali o ile nie sypie popiołem i nie rzuca petów. I to wystarczy. ale zakazy nie pomogą na brak kultury niestety. kobieto a uważasz że jak twój mąż pali np. w kuchni to dziecko nie wdycha dymu???. a co do prania na balkonie to po prosu kup popielniczkę to koszt 5 zł i sprezentuj sąsiadowi. zrozumie na pewno aluzję, a pranie będzie bezpieczne

 7. 7
  +3
  ~ Obserwator
  Środa, 21.04

  Jakiś czas temu słyszałem, że w Finlandii, będzie za kilka lat obowiązywał całkowity zakaz palenia tytoniu. Palący papierosy do wyznaczonego terminu , nie pamiętam który to będzie rok, będą musieli wyzbyć się tego nałogu. Dla mnie osobiście, palacze to osoby które tracą zdrowie i pieniądze, ale to jest ich wybór. Natomiast zanieczyszczają oni nie tylko powietrze, jak mijam na ulicy palacza, to dym z jego papierosa mnie po prostu dusi, ale dodatkowo rzucają pety na przystankach autobusowych i tramwajowych. Wystarczy popatrzyć ile tego świństwa leży między torami. O porzuconych opakowaniach już nie wspomnę. Przykre jest, że wiele młodych mam z wózeczkami z dziećmi spaceruje z papierosem w ustach.

 8. 8
  +3
  ~ Ja Ignacy
  Sobota, 24.04

  Dlaczego palacz-smrodziarz ma mieć prawo do trucia mnie i moich dzieci ??

 9. 9
  +2
  ~ Ja Ignacy
  Sobota, 24.04

  Grill na balkonie , ostra muzyka , głośne ujadanie psów i wrzaski "Jadźka , przynieś piwo" !! ... To jest to !!

 10. 10
  +2
  ~ Ja Ignacy
  Sobota, 24.04

  Jest takie mądre powiedzonko : "Jeżeli nie wiesz jak się zachować , to na wszelki wypadek , zachowaj się przyzwoicie" ..... Źyczę dobrych dni .. Sąsiad z Sadowej.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.