Wtorek, 19.01.2021, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (59)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ zniesmaczony
  Czwartek, 25.08

  Co za wredne towarzystwo jak Wilk demolował budżet miasta to towarzystwo różańcowe bez chwili refleksji podnosiło łapki w górę. Teraz jak człowiek naprawia finanse to jest niedobrze - fuj co za obrzydliwce.

 2. 2
  +33
  ~ Ryszard Klim
  Czwartek, 25.08

  Do Kazika 68. Z przykrością odpowiadam. Nie ma chęci do wyjaśnienia 4,5 roku finansowego rozpasania, nieodpowiedzialności , niegospodarności, naruszenia prawa. Jak więc opracować program racjonalizacji? Są działania pozorne,a cel- to zmęczenie materiału, czyli mieszkańców, i radnego. Coś ma wyjaśniać staro-nowa RN - to kpina . Ogrom wątków i tylko niezależny podmiot i audyt. Odsyłam do Raportu NIK o kosztach cen wody i ścieków oraz reklamie i sponsoringu. Temat jest makro w naszym "cieple". Przeraża zaćma Ratusza. Dokonam niedługo oceny półmetka kadencji. Smutek i zaścianek. A najnowsze to milion czy więcej na program Termis Operation. Miał zmniejszyć straty ciepła o 3% ??? To słowa szefa ( byłego). I my zapłaciliśmy 800 tys. za "managerowanie" ? Pozdrawiam bez optymizmu.

 3. 3
  +39
  ~ wieść gminna niesie
  Czwartek, 25.08

  Panie Ryszardzie ma pan ogromną wiedze o przekrętach w EPEC ale jak dotąd jedynym skazanym w sprawie EPEc-u jest autor powyższego artykułu

 4. 4
  +9
  ~ tak mówią
  Czwartek, 25.08

  I co z tego że jest wiedza ale efektów brak. Radny ma swojego vicka i co . O co tu k...wa chodzi. Kiedy wreszcie prezydent powie co z tym EPECem . Teraz jakis termis . Co to za rada nadzorcza tam jest. Jeszcze raz o co tu k chodzi

 5. 5
  +36
  ~ O to chodzi
  Czwartek, 25.08

  Jak to o co chodzi - oto że Elaktywny miał protektorów i w PO i PiS, senator Wcisła i poseł Wilk solidarnie bronili pupilka i sponsora

 6. 6
  +30
  ~ Malinowo usty .
  Czwartek, 25.08

  . " Radny ma swojego vicka " a co ten vice od fioletowych koszulek sobą reprezentuje ?? Co dotychczas zrobił dla swojego okręgu i miasta , sam ? ?

 7. 7
  +11
  ~ wyborca
  Piątek, 26.08

  Za PO i Nowaczyka było dokładnie tak samo. Miasto tonęło w długach a radni wtedy Po bezmyślnie na komendę podnosili łapki w górę. więc problem nie w tym jak partia, bo jedni warci drugich,. Chodzi o to by się tłumoków partyjnych pozbyć z Rady Miasta - patrz Gdynia. Za dwa lata mamy znowu taka szansę.

 8. 8
  +11
  ~ Nana
  Piątek, 26.08

  Chcialabym , aby nie tylko ta sprawa absolutorium , ale i inne działania pisu przeciwko Prezydentowi i przeciwko miastu wyszły na jaw. Takich jest wiele,czesto Prezydent nie może zrobić szybkiego ruchu , bo oni blokują dla partyjnego interesu bo Wilk tak każe. Znam kilka takich przypadków. Dziękuję Panu za ten tekst.

 9. 9
  +13
  ~ Gdzie oni dziś sa?
  Piątek, 26.08

  Wczoraj wieczorem oglądałem film "Bez litości " z Denzelem Washington przydałby się taki ":Robert" w Elblągu! Inna sprawa gdzie się podziała cała Grupa Referendalna z wybitnym ekonomistą i doświadczeniami z Urzędem Skarbowym Sepuku? Gdzie dziś są ci, tórzy tak bardzo się wysilali aby PIS najpierw przejęło władzę w mieście a potem umyli od tego ręce?

 10. 10
  +15
  ~ sąsiad
  Piątek, 26.08

  Pamiętacie aferę z mieszkaniem przy ulicy Traugutta . A nikt nie pyta jak w mieszkanie przy grunwaldzkiej wszedł Jeden radny - może prezydent Wróblewski uchyli rąbka tajemnicy?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2697529792786