Wtorek, 19.01.2021, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (59)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +36
  ~ Fa
  Czwartek, 25.08

  Pis to destrukcja chaos i hipokryzja

 2. 2
  +19
  ~ obiektywny
  Czwartek, 25.08

  Panie Prezydencie - nie Pan robi swoje i nie przejmuje się beznadziejnymi radnymi, którzy nie wiedzą po co tam są. Elblążanie się cieszą, że jest wreszcie w Elblągu ogarnięty i normalny Prezydent. Życzę dalszych sukcesów.

 3. 3
  +27
  ~ moje zdanie
  Czwartek, 25.08

  Co do Pani Halinki mam poważne wątpliwości co do jej wiedzy ekonomicznej i tak po prostu ludzkiej uczciwości ,Za Wilka nie miała żadnych uwag .Same och ach ,a teraz generalnie wszystko krytykuje .Bardzo nieładnie.

 4. 4
  +24
  ~ Prorok Igor
  Czwartek, 25.08

  Tylko zaproszenie egzorcysty na sesje może uzdrowić tak mich jak i ocalić miasto!

 5. 5
  +27
  ~ Któryś na liście Wilka?
  Czwartek, 25.08

  Uważam tu cytuję "...Jak na tej sesji zachowa się przewodniczący Marek Pruszak i klub radnych PiS-u? Czy zachowają się jak do dżentelmeni? Czy jak kłamcy?..." Jak zachowają się radni wybrani z listy PIS przeproszą swoich wyborców i resztę mieszkańców czy nie za to że działali tylko i wyłącznie z pobudek popultycznych i populistycznych?

 6. 6
  +31
  ~ kola
  Czwartek, 25.08

  Połowa klubu pis to samorządowy oddział geriatryczny - więc działają na zasadzie łapka w górę łapka w dół

 7. 7
  +18
  ~ powiec
  Czwartek, 25.08

  Jak miło przeczytać, że Stefan przejrzał na oczy;) Szkoda tylko, że Stefan co pół roku zmienia perspektywę widzenia sceny politycznej!;) Jak ktos nie wierzy odsyłam do ffelietomu z Stefana z jesieni 2015 gdzie staje po stronie "dobrej zmiany" i łaja opozycje i kodziarzy! Stefan ogarnij się i zrozum Pislam to najgorsze co może być w polskiej polityce, to: kłamstwa, pomówienia, insynuacje, gnojenie ludzi, kolesiostwo, brak kompetencji to nacjonalistyczny katobolszewizm takie skrzyżowanie PRL z pseudokatolicką sektą!

 8. 8
  +22
  ~ renia
  Czwartek, 25.08

  To jest dla Elbląga patologiczna sytuacja gdy Prezydent każdą uchwałę musi kupować jakimś stołkiem lub innymi profitami bo inaczej radni są przeciw- rozgonić to towarzystwo na cztery wiatry

 9. 9
  --17
  ~ swojak
  Czwartek, 25.08

  WSZYSCY OCH , ACH JAKI TO WASZ - NIE MOJ - PREZYDENT BIEDNY NIEWINNIE KRYTYKOWANY . TRZEBA BYC GLUCHYM I SLEPYM ABY NIE WIDZIEC ( KOMETENCJI ) WASZEGO WODZA JAK NAMASCIL ( KOMPETENTNYCH ) URZEDNIKOW ZE SWOJEJ PARTII STARE METODY TO NAGRODA ZA AKTYWNOSC I LOJALNOSC POLITYCZNA A SKUTKI NIEJEDNOKROTNIE PRZEWIJALY I NADAL SIE POJAWIAJA I POJAWIAC SIE BEDA NA PORTALACH I W PRASIE . NO COZ ELEKTORAT TEZ JAK ZA DAWNYCH LAT ABY NASZ TOWARZYSZ TO BOCH I CAR . TO NIE WINA PREZYDENTA ZE JEST TAKI JAKI BYL JEST I BEDZIE TO KLIMAT ZE TU NA MAPIE POLSKI JEST BYL I JAK WIDAC DLUGO JESZCZE BEDZIE WYSYP CZERWONYCH LEBKOW TO DZIURA NA MAPIE PARTII NIE MA A WODZ JEST JAKI? ANO TAKI JESZCZE TROCHE POSWIETUJCIE HURA I CDN..

 10. 10
  +24
  ~ Pleban
  Czwartek, 25.08

  Najbardziej wredni są ci głęboko wierzący na pokaz a takim jest niestety pis przesiąknięty - to gorsze od fanatyzmu bo oparte o cyniczne kalkulacje na zasadzie Panu Bogu świeczkę i diabłu ogarek

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0359969139099