Wtorek, 19.01.2021, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (59)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +22
  ~ Jerzy
  Czwartek, 25.08

  Generalnie pis i po to siostrzane formacje. W telewizji się skaczą sobie do oczu a na co dzień w Elblągu na przykład bronią solidarnie faceta łamiącego prawo prezesa od Elaktywnych. Tak jest rzeczywistość - klika ma rozpisane role w tej zabawie a publiczność myśli że rzeczy się dzieją naprawdę.

 2. 2
  +21
  ~ Zenek
  Czwartek, 25.08

  Bez pogonienia partii politycznych z rady miasta taki bajzel będzie zawsze i tyle w temacie

 3. 3
  +19
  ~ Olek
  Czwartek, 25.08

  Zabrać gamoniom diety i będzie spokój

 4. 4
  +11
  ~ Stow. Batory
  Czwartek, 25.08

  Niestety Panie Rembelski ale Innych Radnych też ten temat obejmuje , za kłamliwe obietnice przedwyborcze , które od razu wiadomo , że były nie do zrealizowania a w zamian " skuteczne " wymyślanie idiotycznych tematów typu hejt a w treści.... spotkania i mamy spotkanie Panią z chustą na głowie " innej wiary " . Pranie mózgów ??

 5. 5
  +24
  ~ Marian
  Czwartek, 25.08

  Panie Stefanie uczciwa i prawdziwa opinia, ale,ale to tylko PIS, a gdzie PO ? Czekamy na informację w sprawie EPEC i Elaktywni, jak długo będą doili Nas za ciepło, a i EPEWiK za wodę. Ani PIS ani PO nie powinni rządzić w Elblągu, żadne z tych ugrupowań nie dba o sprawy Elblążan. Żadnych korekt zmniejszających opłaty po milionowych inwestycjach , dalej płacimy za ciepło prawie najwięcej w kraju. Ale EPEC tylko sponsoringi, promocje nawet Stowarzyszenie Elaktywni, żeby poćwiczyć też za nasze pieniądze . Mamy przecież Nasz MOSIR, ile jeszcze te sprawy nie będą wyjaśnione.Posłowie PO debatują z panem prezydentem tylko czy akurat w tych sprawach?

 6. 6
  +7
  ~ Kiepski
  Czwartek, 25.08

  Wilk już wcześniej wspominał o nie udzieleniu absolutorium i albo te matoły nie doczytały ustawy o samorządzie albo 4 podkupił Wróblewski. Tak czy inaczej nie będzie refarendum - i gitara

 7. 7
  +14
  ~ krystyna
  Czwartek, 25.08

  Prezydent Wróblewski nie powinien tak tego zostawić. Na sesji rady miasta musi zareagować wobec takie warcholstwa jakie miało miejsce. Elblażanie mają prawo wiedzieć kto przeszkadza i dlaczego w naprawianiu finansów miasta - musza paść słowa mocne ale i prawdziwe by obnażyć hipokryzję medalików

 8. 8
  +9
  ~ Ludowiec
  Czwartek, 25.08

  Zawsze pis kręci lody jeśli coś od nich zależy - psl przerośli o kilka długości.

 9. 9
  +12
  ~ wieśniakwe
  Czwartek, 25.08

  Ten elbląski pis to trochę taka wieś tańczy i śpiewa - nie ujmując nic wioskom i wioseczkom przepięknym zresztą

 10. 10
  +18
  ~ Michał
  Czwartek, 25.08

  Chciałbym doczekać czasów gdy Rada Miasta będzie pracować tylko i wyłącznie dla dobra ogółu mieszkańców, nie będzie podlegać manipulacją małych politycznych kacyków. Ludzie podatni na manipulacje nie mogą zajmować publicznych stanowisk. Rada miasta do odwołania.!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.88415002822876