Wtorek, 19.01.2021, Imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (59)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ pampi - ZAWADA
  Piątek, 26.08

  Zapewne, gdyby osoby w miarę znane w swych okręgach startowały z Komitetu Wyborczego Prezydenta Wróblewskiego i dostały się do Rady Miejskiej być może skończyło by się politykowanie a zaczęła służba dla mieszkańców . Co, powinno być rzeczywistą satysfakcją dla osób reprezentujących mieszkańców miasta Elbląga .

 2. 2
  +29
  ~ mówiłem będzie ciężko
  Piątek, 26.08

  Panie Klim niech pan publikuje tą swoją wiedzę systematycznie na portalach z jasnym określeniem odpowiedzialności personalnej byle czytelnie albo stronę założy przy odrobinie szczęścia zostanie to wykorzystane. Że z bagna ciężko wyjść to chyba pan wiedział, ma pan swoje lata. Niech pan wiedzę upublicznia, w najgorszym przypadku szacunek kilku przyzwoitych ludzi panu zostanie.

 3. 3
  +9
  ~ wierzacy
  Piątek, 26.08

  Kler też się wystraszył, że pustki coraz większe w kościele i chyba zakończy te agitacje przedwyborcze w kościele. Sama Komunia Św. (nawet świętokradzka) nie wystarczy chyba już by wygrać wybory. Bóg sprawiedliwy, nie raz pokazał gdzie miejsce obłudników.

 4. 4
  +22
  ~ Nieznany
  Piątek, 26.08

  PRUSZAK TO TAKA NAJGORSZA BEZNADZIEJA W TEJ RADZIE MIASTA, ON POWINIEN TYLKO PRZEZ CALE DNIE SIEDZIEĆ W KOŚCIELE, TAKI TYPEK MODLĄCY SIĘ, FACET BEZ JAJ, ŻENADA

 5. 5
  +14
  ~ Eh tylko Elbląga żal!
  Piątek, 26.08

  Gdzie dziś jest Grupa Referendalna, która nie widzi co ta Rada Miasta wyczynia i działa na szkodę mieszkańców?! Gdzie dziś są te wszystkie "...wszy i gnidy..." o których mowa na "Taśmach Wilka" ?! Gdzie dziś po przeczytaniu postanowienia RIO są ci wszysy obrońcy uciśnionych kiedy partyjniactwo podejmuje nielogiczne decyzje na szkodę nas mieszkańców?! Czy niewstydzą się ci, którzy z list pis startowali lub na nich głosowali za taki stan?

 6. 6
  +7
  ~ Gdzie oni są? Zabrakło ich!
  Piątek, 26.08

  A gdzie dziś jest naprawiacz ii Mateuszek specjalista od przekierowań na stronę BIPu? Raz popierają Henia, a raz Grzesia, a jak trzeba to są nawet przeciw?

 7. 7
  +32
  ~ bagno nie miasto
  Piątek, 26.08

  Panie Ryszardzie chyba w swojej partii to pan wsparcia nie ma a moźe jest jeszcze gorzej . Gratuluje determinacji. Takich radnych nam trzeba bo nasz samorząd to bagno.

 8. 8
  +31
  ~ Panie Ryszardzie ?
  Piątek, 26.08

  Fakt Pan a Pan Rudnicki to przepaść . Dlaczego Pan jeszcze jest w SLD ???

 9. 9
  --17
  ~ dl klim
  Sobota, 27.08

  A czemu milczysz o przekrętach browarczykow Chwiałkowskie i innych komuchow co rozwalali miasto.

 10. 10
  --26
  ~ plujki
  Sobota, 27.08

  Największe ......ujki to ryszardy. Pozdrowionka od Lukasa.srajcie drutem kolczastym oficerowie ludowego wojska i tajni wsoolpracownicy sb

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98268413543701