Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (56)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Tow. Szmaciak
  Środa, 06.01

  Nie będzie w Polsce rzeczywistej demokratycznej zmiany bez gruntownej reform sądownictwa I prokuratury. Tu dopiero się podniesie jazgot postkomunistycznej braci

 2. 2
  --1
  ~ taka prawda
  Środa, 06.01

  Gedeon - udajesz czy nie po prostu nic nie rozumiesz. Trzech sędziów TK poprzedni Sejm (nie tylko Platforma, ale i PSL i SLD) wybrali prawidłowo, zupełnie niepotrzebnie wybrali kolejnych dwóch - TK uznała wybór tych dwóch za niekonstytucyjny, PO przyznała się do błędu, uznała wyrok TK i przeprosiła. To są fakty powszechnie znane, więc nie okłamuj ludzi. PiS powinien wybrać dwóch sędziów. Prezydent Duda przyjąć ślubowanie od 3 wybranych w poprzedniej kadencji i dwóch obecnej i byłoby po sprawie. Zrobili inaczej, bo chcą sparaliżować TK.

 3. 3
  --1
  ~ bes
  Środa, 06.01

  Dlaczego miłośnicy PiS tak napadają na uczestników manifestacji KOD. Ja popieram KOD, ale nie przyszłoby mi do głowy, by rzucać kalumnie na uczestników smoleńskich miesięcznic. Sądząc po tym, jak podobne są to wpisy mam wrażenie, ze to zorganizowana akcja (na portalach ogólnopolskich czytam podobne wpisy). Nudni już jesteście. Ciągle to samo.

 4. 4
  +4
  ~ Do - taka jest prawda
  Środa, 06.01

  Fakty są takie że na podstawie wytrycha jakim była nowelizacja ustawy napisana przez prezesa Rzeplińskiego na zlecenie Komorowskiego PO przywłaszczyła sobie ( ukradła) dwóch sędziów i jak ja złapali to przeprasza i prosi o niski wymiar kary. To tak jakby złodziej ukradł komuś dwa samochody i dopiero kiedy został złapany przyznał się do winy i poprosił by go nie karać. Tak niestety nie jest - recydywa nie korzysta ze szczególnych procedur

 5. 5
  +1
  ~ Marian
  Czwartek, 07.01

  Krótko, napisane jasno i czytelnie, tylko Ten nie pojmuje, co Mu się marzy .To zło już się nie wróci,a strachy na lachy.Brawo dla autora.

 6. 6
  0
  ~ rfn
  Niedziela, 10.01

  Jak dzisiaj wyglądają dzisiaj Niemcy ze swoim mentorskim tonem o poszanowaniu wolności mediów jak sami sterują ręcznie swoimi rządowymi mediami?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.98585104942322