Poniedziałek, 4.12.2023, Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (56)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ montypython
  Poniedziałek, 04.01

  @realista, ot żeś autorytety wymienił

 2. 2
  +6
  ~ naiwność boli
  Poniedziałek, 04.01

  Naiwność polityczna pana Rembelskiego szokuje. Jakie porozumienie można osiągnąć z ugrupowaniem, które nie chce słuchać nikogo. Kto dzieli - czyżby autor nie oglądał tego, co my. Kto przeciwników politycznych nazwał zdrajcami, gorszym sortem, wreszcie komunistami i złodziejami? Przecież to słowa Kaczyńskiego i Brudzińskiego. Ciekawe czy pan Rembelski chętnie by współpracował z osobami, które najpierw publicznie obrzuciły go obelgami, a potem fałszywie zaprosiły do współpracy, która miałaby polegać na całkowitej aprobacie ich poczynań. Czy autor nie widzi, że jak na razie zawłaszczenie stanowisk to dla PiS cel nadrzędny?

 3. 3
  --9
  ~ powiec
  Poniedziałek, 04.01

  Nie wykorzystałeś Stefan okazji by się nie odzywać...a szkoda;) Poparłeś KuPiSa i dalej brniesz w to bagno?

 4. 4
  --12
  ~ Bożena
  Poniedziałek, 04.01

  Spokojnie... jeszcze Platforma wróci do władzy i naprawi te wszystkie błędy, Emertyka Bożena

 5. 5
  --6
  ~ Krystyna
  Poniedziałek, 04.01

  Czyli co ? Czekać aż Polskę całą rozwalą? A skad pewność,że po 4 latach oddadzą władzę, że manipulując tak jak to teraz robia nie załatwią sobie jakąś ustawą rządzenia na dalsze lata?Ja się na to nie godzę!!!

 6. 6
  +8
  ~ observer
  Poniedziałek, 04.01

  Spór o Trybunał Konstytucyjny w Polsce - Max Kolonko Mówi Jak Jest https://www.youtube.com/watch?v=EJXUY3M_HPk

 7. 7
  +7
  ~ Gedeon
  Poniedziałek, 04.01

  Z tym TK i wyborem 3 sędziów o których idzie spór, to mi przypomina anegdotkę o szkole. Gdy Jasiu napisał na kartce słowo K.... Nauczycielka kazała zawiadomić rodziców. Gdy dziecko zakomunikowało to ojcu i przedstawiło karteczkę jako dowód winy, ojciec zawołał żonę i mówi: zobacz Róziu co oni chcą, przecież ten wyraz jest napisany bezbłędnie. I ojciec nie mógł zrozumieć o co idzie awantura. A jednak tak pisać dziecko nie powinno. Podobnie i z TK. Możę i poprawnie wybrali, ale jednak tak wybierać nie powinni. Prezydent w czerwcu uprzedzał, aby nie podejmowali w czasie tzw. interregnum żadnych ważnych decyzji ustrojowych. No i co? Dokonali falstartu. Chcieli zawłaszczyć politycznie i partyjnie TK. Kto sieje wiatr zbiera burzę,

 8. 8
  +6
  ~ Polak
  Poniedziałek, 04.01

  obserwator777 - warto poczytać,popatrzeć i posłuchać,zanim się człowiek wypowie na dany temat, a przede wszystkim warto pomyśleć - jak byś to zrobił, to byś wiedział, że pion pisał o nagonce medialnej na rząd i PiS i Prezydenta i ta nagonka jest robiona przez media głównie wywodzące się z niemiec - a ty tam przytoczyłeś m.in. Gazetę Polską itp. i piszesz, że przecież to jest polskie - owszem polskie i pewnie dlatego ta gazeta i im podobni polscy dziennikarze nie ujadają na rząd, PiS i Prezydenta. Dodam tylko, że musisz też odróżnić polskie od polskojęzycznych, których także ująłeś jako polskie - tak więc myśl, myśl i potem pisz :) Ps. Schetyna bredzi, że razem z Komitetem Obrony Darmozjadów wyprowadzi ludzi na ulice i grożą wojną domową - ja tylko czekam niech spróbują to łby POlecą

 9. 9
  +4
  ~ kiedy dogonisz rzeczywistość
  Poniedziałek, 04.01

  POPIS i znakomita większość sejmowej tłuszczy to obca agentura. Dlatego p Stefanie takie działania jak pan tu opisuje nie są możliwe. Od 25 lat nie chodzi o o porządkowanie i reformę państwa i gospodarki, tylko o podporządkowanie obcym, wyprowadzanie kapitału i ośrodków decyzyjnych poza granice kraju. Chaos i bajzel organizacyjno-prawny oraz permanentne podrzeganie różnych grup społecznych przeciwko sobie jest standardem. Społeczeństwem skłóconym i pogubionym łatwiej rządzić i łatwiej je okradać. Polacy już dawno zidiocieli, akceptują fakt że kilka milionów ich ziomków jest bezrobotnych i nie ma prawa do zasiłku, że miliny młodych wykształconych w społecznych placówkach oświatowych emigruje by dorabiać zachodnie metropolie, nie przeszkadza im że ludzie zamarzają na ulicach.

 10. 10
  +4
  ~ Fa
  Poniedziałek, 04.01

  Wszyscy komentujący mają migotanie emocji - odwrotnie autor. Dokonuje chłodnej analizy i we wszystkim ma rację, czyli jest obiektywny.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.83815097808838