Wtorek, 5.12.2023, Imieniny: Krystyna, Sabina, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (56)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ bardzo dziękuję
  Poniedziałek, 04.01

  od razu wiedziałem że mam migotanie emocji, jak to dobrze że są jeszcze ludzie obiektywni, którzy będą się starać oszukiwać siebie i innych aż do końca. Dziękuję za Maciarewicza, Ziobrę, ministra Kamińskiego, po prezesa Kurskiego, za Waszczykowskiego i jego bazy Nato też dziękuję, Dziękuję za cofnięcie zarzutów wobec Hofmana i kolegów. Fa nie przejmuj się to tylko migotanie emocji, zero obiektywizmu takie błahostki nie mogą nam zepsuć obiektywnej wizji świata

 2. 2
  +3
  ~ ...
  Poniedziałek, 04.01

  Sztuka przegrywania z godnością jest obca ludziom wysokich standardów koalicji popesel

 3. 3
  --2
  ~ Mariusz Lewandowski
  Poniedziałek, 04.01

  Opinia Pana Stefana słuszna choć nieco spłycona. Patologia polskich prawników wypływa z biernosci TK / http://elfast.net/2016/01/04/zycie-za-2-grosze-dziennie/ wobec spraw obywateli . Jaka czapa i jej dzwoneczki taki pajac pod nią można by powiedzieć .

 4. 4
  +2
  ~ Zenek
  Poniedziałek, 04.01

  Czytajcie ze zrozumieniem. To dojrzały materiał zwłaszcza że pana Rembelskiego trudno uznać za zwolennika PiS lub PO. PRZESŁANIE jest proste - POLSKA jest dobrem najwyższym do wszystkich obywateli a działacze partyjni muszą powściągnąć negatywne emocje i podjąć współpracę bez względu na to czy się jest w opozycji czy sprawuje się władzę. Wywlekanie spraw polski poza granie np. do Brukseli ma konotację do najgorszych haniebnych zachowań typu Targowica czy Moskwa

 5. 5
  0
  ~ DM
  Poniedziałek, 04.01

  Dla uzupełnienia : w naszym kraju nie rządzi PiS , rządzi jeden człowiek, szeregowy poseł do sejmu który przed prawem odpowiada wyłącznie za głosowania w Sejmie. Rząd RP, Prezydent, nawet pani Pawłowicz są na wyłączne usługi Tego posła. A tak gwoli ścisłości na całym świecie trybunały konstytucyjne w większej lub mniejszej części są autorami ustaw o TK... o przepraszam jest jeden wyjątek : ostatnia ustawa o TK uchwalona przez obecny sejm. Pytanie na boku czy Pan Redaktor dostał już może propozycję pracy dla nowego rządu .... jescze nie, proszę się nie martwić na pewno Pan dostanie. Pozdrawiam.

 6. 6
  0
  ~ ob
  Poniedziałek, 04.01

  Narodowiec masakruje prof. Andrzeja Zolla https://www.youtube.com/watch?v=RZ8nS0fijK8

 7. 7
  +1
  ~ gogos
  Wtorek, 05.01

  Demokracja zdrajców z Polski czyli PO,PSL,Nowoczesna wygląda na oczernaniu Polski w komunistycznej UE ,i wszedzie gdzie tylko się da ,a zresztą słyszeliscie tasmę zdrajcy Schetyny !!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. 8
  +2
  ~ Czerwony
  Wtorek, 05.01

  Widać, że Pan Stefan Rembelski ogląda MAXTV Kolonko. I dobrze. Facet mówi jak jest.

 9. 9
  +2
  ~ standardy sejmowe
  Wtorek, 05.01

  Miniony weekend był rekordowy, jeśli chodzi o liczbę zamarznięć; tylko w niedzielę i sobotę, w kraju zamarzło 21 osób.12 milionów złotych - tyle minimum wyniesie koszt wstępnych badań i opieki medycznej nad uchodźcami z Syrii i Erytrei, których Polska ma przyjmować od przyszłego roku.Do Polski ma w sumie trafić siedem tysięcy uchodźców. Każdy imigrant, który będzie się starał o status uchodźcy w Polsce, ma zagwarantowaną bezpłatną opiekę medyczną na czas postępowania administracyjnego w jego sprawie, czyli zazwyczaj 6 miesięcy - podaje RMF FM. Średni miesięczny koszt opieki medycznej nad cudzoziemcem, który ma być osiedlony w Polsce, to 263 złote (na tę kwotę składają się wstępne badania, leczenie specjalistyczne, hospitalizacja, stomatologia, ratownictwo).

 10. 10
  --4
  ~ COS_tu_nie_GRA
  Wtorek, 05.01

  NIECH TEN PAN ZAŁOŻY SOBIE BLOGA I TAM WYPISUJE TAKIE DYRDYMAŁY. SZKODA INFO. ELBLAG ŻE POZWALA I PRZEPUSZCZA TAKIE TEKSTY. I SKORO JEST TO OPINIA NADESŁANA TO MOJE PYTANIE JEST PROSTE CZY INFO W TAKIM RAZIE ODPOWIADA ZA TREŚĆ I TEŻ SIĘ POD TYM PODPISUJE?? JAK NIE TO PROSIMY SIĘ ALBO ODCIĄĆ OD TEGO TEKSTU JAKIMŚ WYRAŹNYM OŚWIADCZENIEM ALBO KONTORLOWAĆ JAKĄ CHAŁTURĘ PRZEPUSZCZACIE. PRZKRO MI CZYTAĆ TAKIE TEKSTY W WASZYM DZIENNIKU.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0414111614227