Wtorek, 26.09.2023, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (56)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ SOLIDARNOŚĆ !!!
  Poniedziałek, 04.01

  W PROGRAMIE 1 POLSKIEGO????RADIA CO GODZINĘ POSZCZAJĄ HYMN . MI TO SIĘ NIE PODOBA ALE CO TO ICH OBCHODZI - GRAJĄ I NIE PATRZĄ ŻE HYMN POLSKI TO ŚWIĘTOŚĆ . TO MAJĄ BYĆ MEDIA PUBLICZNE ZA NASZĄ KASĘ,TAM SIEDZĄ - MYŚLELI ŻE PO BĘDZIE RZĄDZIĆ DO KOŃCA ŚWIATA ??? I WYSTARCZY PLUĆ NA PIS ? POWINNA SIĘ ZEBRAĆ GRUPA SŁUCHACZY I POD SĄD TO CAŁE RADIO ZA NADUŻYWANIE HYMNU POLSKIEGO - DLACZEGO NIE GRALI JAK LIKWIDOWALI CAŁY POLSKI PRZEMYSŁ - STOCZNIE HUTY TEL.POLSKĄ ITD ITP ...

 2. 2
  +22
  ~ dno
  Poniedziałek, 04.01

  Przegrali wybory:PO i PSL i nie potrafią się pogodzić z utratą stołków.A durni ich popierają na ulicach i krzyczą TYLKO dla kogo i co?????Puknijcie się w te głowy wszyscy przeciwnicy obecnej władzy.

 3. 3
  +7
  ~ jogibabu
  Poniedziałek, 04.01

  No i taka prawda

 4. 4
  --14
  ~ Elblążanka
  Poniedziałek, 04.01

  jakie miasto taki komentator, cóż zrobić niestety nie wszyscy mogą się wyprowadzić, tylko szkoda, bo na pewno młodzi tu nie zostaną, przynajmniej ci którzy mają trochę oleju w głowie

 5. 5
  +4
  ~ CK .
  Poniedziałek, 04.01

  Zwyczajowo po każdym artykule Pana Rembelskiego zwyczajnie dębieję . Nie trwa to zbyt długo i jasność umysłu powraca po pewnym czasie w przeciwieństwie do stanu umysłu autora powyższego artykułu . To , że PO i PSL przegra wybory było wiadomo wszystkim w naszym kraju a szczególnie wiadomym było to , ludziom rozsądnym . Zatem nie ma mowy o jakimkolwiek szoku , czy innym zjawisku podobnym do zdziwienia . Co najwyżej mogą i powinny dziwić nominacje niektórych ludzi na stanowiska rządowe i nie tylko . Bo i na stanowiska w spółkach państwowych . Nie ulega też żadnej wątpliwości , że liczba idiotów w PO i PSL-u jest wprost proporcjonalna do liczby idiotów w Pis -ie . Wyraz idiota proszę czyt : szubrawiec , nikczemnik i łobuz . Co do tego , czego oczekują rodacy od rządzących to chyba niczego

 6. 6
  +1
  ~ qwerty
  Poniedziałek, 04.01

  Polecam popularny ostatnio (już 1,3 mln wyświetleń) materiał na Youtube "Spór o Trybunał Konstytucyjny w Polsce" https://www.youtube.com/watch?v=EJXUY3M_HPk Każdy może sam wyrobić sobie opinię.

 7. 7
  --5
  ~ sdfav
  Poniedziałek, 04.01

  Czego się spodziewac po elblongach,,, jaki poziom,takie komenty

 8. 8
  --1
  ~ Burczymucha
  Poniedziałek, 04.01

  Co z tym Stefanem się stało? O jakiej współpracy pisze? Jakie zapisy zaproponować? Ta współpraca pislamistom jest kompletnie niepotrzebna. Stefan zawsze teoretyzował, ale teraz to już głupoty. Chyba, że otrzymał funkcję asystenta pomocnika rzecznika PiS.

 9. 9
  +2
  ~ realista
  Poniedziałek, 04.01

  Obserwator nie wciskaj ludziom kitu. Ludzie to nie barany - jak mawia jeden chytrusek "na żywo". Pewnie jeszcze Walesa to nie Bolek, przy okrągłym stole był pluralizm, a Targowica miala uratowac Polske. P.S. przelacz kanal - czasem z TVPetru, poczytaj Cenckiewicza, Sumlińskiego, Gadkowskiego, poogladaj MaxTV.

 10. 10
  --2
  ~ Machupichcę
  Poniedziałek, 04.01

  PO ma swoje za uszami, ale to co teraz się dzieje to jest zwyczajne, prymitywne "teraz ku... my !" Sąd sądem, a sprawiedliwość wiadomo po czyjej ma być stronie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.97175216674805