Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (109)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Mariusz Lewandowski
  Wtorek, 11.08

  Braki w lwkturach drogi V1 polecam Kongres Futurologiczny i Mechaniczną Pomarańczę , Kondku - poseł czy senatro nie ma być odbierany - ma być skuteczny i efketywny. Skuteczność i efektywność zachodzi zaś gdy komuś się coś chce /primo/ i gdy nie boi sie komuś nastąpić na odcisk /sekundo/. Panu Wcisła brakuje obui cech - do dziś zresztą pamiętam jego niegrzeczne i chamskie wypowiedzi na sesjach Rady - z tego już go Referendum wyleczyło dziś już tak się nie zachowuje . Ale to za mało na bycie senatorem

 2. 2
  +3
  ~ v1
  Wtorek, 11.08

  Drogi ML róznice w naszych lekturach juz wykazałem. Skuteczny i efektywny tak ale nie cel powinien uświęcać środki. Pan JW się zmienił, Pan natomiast nie i jesccze bardziej staje sie "toksyczny". Jak nazwać pańskie zachowanie - grzeczne i kulturalne?Referendum, to wstyd dla elblążan. Co ono przynisoło mieszkańcom? Jakich argumentów użyto, itd, itp?Ja na Pana miejscu spaliłbym się ze wstydu za całokształt - przeszłość i efekty działaności.

 3. 3
  --2
  ~ Mariusz Lewandowski
  Wtorek, 11.08

  Proszę się zatem spalić - powodów masz pan dość .

 4. 4
  +4
  ~ v1
  Wtorek, 11.08

  Panie ML proszę czytać ze zrozumieniem - ja na Pana miejscu nie byłem, nie jestem i nigdy nie będe!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam :)

 5. 5
  0
  ~ antypopulizmpisowski
  Środa, 12.08

  Trzymam kciuki za radnego. Pogonic trzeba populistow bo oni są zagrożeniem dla rozwoju kraju. Cofanie reform to cofanie kraju do Średniowiecza a dzieci i wnuki mają prawo życ w normalnym kraju a nie oddawać zarobki na podatki. Cofanie reform niestety ale tym się skończy. Niby ludziom się polepszy w pierwszym okresie działań populistów ale co dalej co za 10 , 20 lat. Ich to juz nie będzie obchodzic bo sie juz ustawią i swoje rodziny.

 6. 6
  0
  ~ Mariusz Lewandowski
  Środa, 12.08

  Na moim miejscu się Pan nigdy nie znajdziesz bo niech się przy mnie nie stawia ktoś komu brak odwagi się własnym nazwiskiem podpisać pod tym co pisze i to dostateczny powód byś się Pan ze wstydu za siebie spalił....

 7. 7
  0
  ~ v1
  Czwartek, 13.08

  Jasne - spalic się ze wstydu powinni tez miedzy innymi Jan Brzechwa, Bolesław Prus, Józef Domanowski i np. Jan Sawa. Nie prównuję się do tych osób, bo dla mnie droga daleka i poziom nieosiągalny. Ale zapewne wie Pan dlaczego pisali pod przybranymi imionami i nazwiskami. Jezeli nie, to niech Pan uzupełni braki w edukacji. Stawać przy Panu???????????? Co to za przyjemność?????A co do mojego pseudonimu, to dawno pisalem dlaczego tak postepuję i nie ma, to nic wpólnego z brakiem odwagi lecz z takimi "trollami" jak Pan. POZDRAWIAM :)

 8. 8
  0
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 14.08

  W jednym ma Pan rację - że żaden z Pana twórca i żaden komentator dodam od siebie. Jak na razie poziom pan zaniżasz swoimi banialukami wiec mam nadzieję że się to skończy i waszeci bohomazów czytać już nie będę miał okazji....

 9. 9
  0
  ~ v1
  Piątek, 14.08

  I to nas różni. ja zdaję sobie sprawę z moich pisarskich ograniczeń. Pan natomiast uważa sie za zbawcę elblążan, wspaniałego człowieka i społecznika, jedynego sprawiedliwego i pokrzywdzonego przez panujacy system - żałosne. Pozdrawiam.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0655810832977