Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (109)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --11
  ~ rojek
  Poniedziałek, 03.08

  A ja życzę Panu Wciśle POWODZENIA !!

 2. 2
  +3
  ~ v1
  Poniedziałek, 03.08

  ......@v1.nie wiem czy odbywał ale proszę od jakiegoś czasu o powtwierdzenie lub zaprzeczenie. Atakowanie ludzi, obrzucanie inwektywami, insynuacje, sugerowanie czyjes winy, to nie moja bajka. Gdybym posiadał dowody na popełnienie wykroczenia, przestepstwa czy zbrodni przez kogokolwiek powiadomiłbym prokuraturę. A to co uskutecznia ML, to czysty hejt. Poczytaj jego wpisy.Sam pisze, że resocjalizacja sie nie udała, że szlachetny człowiek jest prawdomówny, stawia innym pytania a sam na inne nie odpowiada. Człowiek moze wyjść z kryminału lecz kryminał z czlowieka bardzo trudno.I jeszcze długo mogłbym pisac lecz musze skończyc , bo ilośc znaków zbyt duża.Pozdrawiam:)

 3. 3
  +5
  ~ zabrakło
  Poniedziałek, 03.08

  NIE MA TAKIEGO KLEJU BY SIE PRZYKLEIC do stołka.

 4. 4
  +5
  ~ anna
  Poniedziałek, 03.08

  A ja chcę być królową.

 5. 5
  +2
  ~ prawa natury
  Poniedziałek, 03.08

  Kandydat ma być z Elbląga ale nie po to by nam kolejne mariny dla majętnych budował, ale po to by główne problemy miasta pomógł rozwiązywać. Po wypowiedziach i działaniach p Wcisły widać że jego horyzonty nie są szersze niż drzwi od stodoły i z pewnością rola senatora (a z już z pewnością senatora użytecznego dla lokalnej społeczności) go przerasta. Co do pochodzenia to mamy pewność że pochodzi z partii kolesi, ale czy z Elbląga? Więzy lojalności wskazują raczej na Olsztyn podobnie jak u Wróblewskiego. Wbrew pozorom to nie jest obojętne kogo wybierzecie na waszego reprezentanta. Abstrahując od osoby kandydata, wybierzecie głupka, złodzieja, nepotę, szuję dostaniecie zwrot w tej samej walucie.

 6. 6
  0
  ~ Do Anna
  Poniedziałek, 03.08

  Byla kiedys Anna Jagiellonka królowa...wiec wszystko przed toba heh

 7. 7
  --2
  ~ Mariusz Lewandowski
  Poniedziałek, 03.08

  Drogi V1 nie dość że jesteś głupcem to jeszcze kłamcą . Kryształową przeszłość miał Jezus - cała reszta ludzkości jest winna i kwestią sporną jest tylko wymiar kary. Twoim najpodlejszym kłamstwem jest właśnie to co napisałeś we własnej głupocie pokazując po raz kolejny jak bardzo jesteś zakompleksiony i jak mało jesteś wart nawet we własnych oczach. Żadne prawo ani Boskie anie ludzkie nie może zabronić człowiekowi mówić prawdę - prawo do tego miał i Hess ma je też Brewik . Twoja podłość jest podstępna jak oko szatana bo kryje w miłej dla oka formie podłość i kłamstwo - ja wolę używać słów dosadnych ale prawdziwych. Ale wiedzę że kłamiesz na tyle głupio że w tobie widać właśnie to że kryminał ciągle w tobie siedzi tylko udajesz że tak nie jest. A RESOCJALIZACJA była w nawiasie,,,,

 8. 8
  +6
  ~ wyborca
  Wtorek, 04.08

  Dokonajmy innego wyboru - nie dla J.Wcisła

 9. 9
  +1
  ~ k765
  Wtorek, 04.08

  taki senat , jacy senatorowie :)))))))))))))))))))))

 10. 10
  --7
  ~ miki
  Wtorek, 04.08

  Elbląg ma szanse mieć w Warszawie człowieka który będzie dbał o sprawy swojego miasta i regionu. Brawo Panie Jerzy POpieram :)

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.6365790367126