Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (109)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ Maruda z PRL
  Sobota, 01.08

  Mam wiele pomysłów-gdzie? w szufladzie. Czyli gostek nie ma nic w głowie ,ale pomysła ma na senatora ,to jest to.

 2. 2
  +1
  ~ pytam
  Sobota, 01.08

  Dlaczego ludzie go tak nie lubią? Zakładam, że autorzy wpisów go znają?

 3. 3
  +1
  ~ Tutejszy
  Sobota, 01.08

  Już niebawem Panom z PO Elbląg pokaże środkowy palec . Mam nadzieję że mandat senatora naszego okręgu przypadnie kandydatowi PiS.

 4. 4
  --13
  ~ powiec
  Sobota, 01.08

  Proszę autorów komentarzy w stylu "Polska w ruinie" pokazać mi gdzie w Elblagu i Polsce są te ruiny?! Przez ostatnie 8 lat wybudowano tysiace kilometrów dróg, ciągów pieszych i rowerowych, wiele mostów, stadionów, hal sportowych, centrów handlowych i rozrywkowych, setki nowych fabryk! Systematycznie rośnie zatrudnienie i maleje bezrobocie, płaca minimalna i średnia, rośnie poziom wykształcenia i wzrasta liczba samochodów, domów mieszkań itd.! Gdzie wy obłakani hejterzy widzicie ta zrójnowaną Polskę?! Moim zdaniem albo kłamiecie za srebrniki albo macie zrójnowane mózgi!;)

 5. 5
  +5
  ~ vicemistrzqwsd
  Sobota, 01.08

  cNo on to może sobie chcieć. No kpina "Chcę być senatorem zawodowym" Nie będę więcej czytał artukułów o Wciśle, zbyt mozno podnosi ciśnienie jego osoba.

 6. 6
  +3
  ~ MaraSenna
  Sobota, 01.08

  ~powiec obudź się bo te koszmary senne Cię zabiją !!!

 7. 7
  0
  ~ Jamaleg
  Sobota, 01.08

  Powuec czy mozesz wskazac co najmiej 100 nowych fabryk a drogi no coz na cos biira podatki w paliwie i nie tylko a i tak drogi nie sa miara dobrobytu w kraju gdzue panuje nedza

 8. 8
  +4
  ~ marian
  Sobota, 01.08

  fasola ty blaznie mozesz kible sprzatac nic wiecej

 9. 9
  +3
  ~ Tutejszy
  Sobota, 01.08

  Powiec, gdzie widzisz te nowe fabryki ? Bo napewno nie w Elblągu. Mówisz o tej jednej Wójcika która co prawda zatrudnia ze 100 osób oferując im marne zarobki za maksymalnie ciężką pracę. Pracowałeś obłąkany pełowcu kiedyś w fabryce Wójcika za 1600 zł przy taśmie ? Te drogi o których mówisz prowadzą do nikąd są najdroższe w UE, nie ma dobrych połączeń z Niemcami, Warszawa do tej pory jako jedna z niewielu stolic europejskich nie posiada obwodnicy ! Płaca minimalna w stosunku do inflacji w tym kraju to jakaś kpina 1200 zł ? Hale sportowe, ciągi , piesze i rowerowe powstałyby również gdyby PO nie rządziła bo przetargami, pozyskiwaniem środków inujnych zajmują się merytoryczni, urzędnicy a nie politykierzy Twojego pokroju. PLATFORMA OBYWATELSKA DOPROWADZIŁA TEN KRAJ PRZEZ 8 LAT DO RUINY !

 10. 10
  +3
  ~ bugi
  Sobota, 01.08

  jezeli serwilizm to jedno co zrozumiałes przez lata w polityce to sie mylisz w koncu elblązanie podziekuja wazeliniarzom koniec lizusostwa dla własnych korzysci koniec wazeliniarzom mówimy nie stanowcze nie

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.86270999908447