Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (109)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ do peowiec!
  Niedziela, 02.08

  Gdzie są te ruiny/Ty zakłamany lemingu:basen miejski,amfiteatr,drogi w mieście,chodniki,tramwaje...to tylko Elbląg!Dodam.Sprzedane za bezcen zakłady pracy,zrujnowany przemysł....Tak człowieczku nawet teraz w rocznice Powstania warszawskiego widać o co walczyli i odbudowali nasi dziadowie i ojcowie sprzedali okrągłostołowcy i pzpo!!!

 2. 2
  +3
  ~ turban
  Niedziela, 02.08

  Powiec powska gnido odpowiadam:basen przy spacerowej, kolej nadzalewowa, caly park dolinka, el zaklady miesne, most wroblewskiego ktory jest kpina a nie mostem na dodatek juz sie sypie, polskie kolehe to take ruins, polskie stocznie takze zlikwidowal ten ***a tusk wzamian za posadke w brukseli na rozkaz Angeli.

 3. 3
  --2
  ~ @v1
  Poniedziałek, 03.08

  co z tego że ML odbywał karę więzienia, już nas o tym poinformowałeś wielokrotnie. Dopóki nie aplikuje na stanowisko publiczne nie ma to wiele do rzeczy. Może chłop chce odkupić winy wobec społeczeństwa i przetrącić paru łajdakom w białych kołnierzykach (funkcjonujących ponad prawem) kulasy. Byłby to zamiar słuszny i chwalebny. Jak będzie kandydował na stanowisko publiczne możesz mu to wypomnieć, ale teraz nie zastępuj rzeczowej argumentacji tym że swego czasu w g... wdepnął. Dobrze że ML wam d.... truje to posłuży zdrowiu publicznemu. Niby człowiek karany poddany presji demoralizacji i nie może się z kłamstwami pogodzić, świadczy to że proces resocjalizacji przebiegł poprawnie ;D

 4. 4
  +11
  ~ smootas
  Poniedziałek, 03.08

  Jureczku też bym chciał. Kasa za nic. Powiedz co zrobiliście dla Elbląga przez ostatnie 15 lat? Tkwimy nie wiadomo po co w warm-mazurskim zamiast w pomorskim. Ale wam to na rękę. Klika, towarzystwo wzajemnej adoracji. Układy z Protasem i resztą tutejszych j"elit". Pora zejść ze sceny.

 5. 5
  --7
  ~ Mariusz Lewandowski
  Poniedziałek, 03.08

  Proces "resocjalizacji" usztywnił mi kolna i kark do tego stopnia że zginają się tylko przy modlitwie. Głupota drogiego V1 polega zaś na tym że usiłuje zrobić z tego faktu zarzut wobec mojej osoby co mnie bawi i śmieszy bo jest koronnym dowodem jaki to głupiec.. A prawo do zarzucania innym nieprawości mam właśnie dlatego że za własne zapłaciłem ze sporym napiwkiem i na pierwszy rzut oka widzę kto w co gra i co chce ugrać . Kolega V1 / strzelam że to Jerzy Wcisła bo Senator Gintowt-Dziewałtowski nie jest aż taki głupi co dotyczy i Pana Sidorkiewicza który coś tam o semantyce jednak wie / stara się mnie odstrzelić a znów strzela w kolano . Snajper Samobójca ?

 6. 6
  +10
  ~ Jacoby
  Poniedziałek, 03.08

  A ja nie chcę aby ten pan był senatorem zawodowym bo nie życzę sobie "zawodu senator", dosyć darmozjadów - 2 kadencje i WON ! Czy to jasne ?

 7. 7
  0
  ~ cieciorka
  Poniedziałek, 03.08

  No Cóż pan Wcisła nie ma szans w starciu z Szadowskim s PIS!

 8. 8
  +3
  ~ Mariusz Lewandowski
  Poniedziałek, 03.08

  Sadowskim droga Pani. Pan Wcisła nie ma szans w starci z samym sobą ale jak zawsze nawet o tym nie wie....

 9. 9
  --6
  ~ Matrix
  Poniedziałek, 03.08

  Co za bzdety piszecie. Znowu wychodzi wiejski charakter naszego miasta. Człowiek myślący może nas reprezentować w Warszawie, nie ważne czy go lubimy czy nie ale jest nasz z Elbląga i sprawy Elbląga będą mu bliskie. Może lepiej głosować na Walendziaka? albo innego Ziobrę? którzy pewnie nie wiedzą gdzie leży Elbląg? Zastanówcie się zanim coś napiszecie. Mnie Wcisła też potrafi wkurzać ale wiem że Elbląg jest mu bliski. Pozdrawiam prawdziwych Elblążan.

 10. 10
  +7
  ~ v1
  Poniedziałek, 03.08

  Szanowny Panie ML.. ja do nikogo nie strzelan, nikomu nie ublizam, nikogo nie wyzywam od np. głupców. Takie zachowanie, to panska domena. Ja mam czyste rece i czystą przeszłośc, mogę spokojnie patrzeć w lustro i cieszyc się z żony i dzieci. Co do Pana tekstów (celowo nie piszę opinii) są one obarczone pańską przeszłością. To tak, jakby poseł na Sejm RP Pan Penkalski wydawał świadectwa moralnośći i pouczał ucziwych ludzi - to jest po prostu niesmaczne. Napiszę wprost.....ABY STAWIAĆ ZARZUTY, TRZEBA SAMEMU BYĆ KRYSZTAŁOWYM CZLOWIEKIEM w pańskie sytuacji takie zachowanie, to groteska. Elblążanie poznali Pana bardzo dobrze. Co do mojej osoby nie trafił Pan, nienawiść i chęć zemsty oślepiły Panu oczy i zablokowały szare komórki. Pozdrawiam i niech Pan odpowie na pytanie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.3862819671631