Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (65)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +27
  ~ wyborca
  Poniedziałek, 24.09

  Kto przerwie to pośmiewisko z nas elblążan???

 2. 2
  +9
  ~ ELf
  Poniedziałek, 24.09

  Pan Czyżyk w następnej kadencji podejrzewam zamierza zostać następcą pana Nowaczyka. Infrastrukturę ludzką i kapitał osobowy wokół siebie buduje jak nie przymierzając krzyżacy fortfikacje miejskie- nie do zdobycia! Żywcem nas nie weźmiecie, raz pozyskanej władzy nie oddamy!

 3. 3
  +9
  ~ Nowa Prawica
  Poniedziałek, 24.09

  Nowaczyk bedzie chcial uciec przed bankructwem miasta do Brukseli, a na jego nastepce szykowany jest Czyzyk.

 4. 4
  +19
  ~ spoza układu
  Poniedziałek, 24.09

  Mocny artykuł, jestem w szoku, że padły takie mocne słowa. No no. nawet info.elblag zauważa patologię. Gratuluję!

 5. 5
  +6
  ~ Piotrek
  Poniedziałek, 24.09

  A Pan Leszek - do składu dodałbym i jego. Też nauczał tańca na Browarnej a teraz organizuje imprezy miejskie.

 6. 6
  --19
  ~ do Elf
  Poniedziałek, 24.09

  Powiem Ci że A.Czyżyk byłby lepszym prezydentem Elbląga jak nowaczyk. Pracowałem kiedyś w Światowidzie wiem jaka panuje tam atmosfera i jaki respekt czują pracownicy Światowida przed nim. To człowiek bardzo wymagający , stanowczy jednym słowem s#$%^&*)(!!!!. Naprawdę tam powinni mieć takiego szefa jak on ....skończyłaby się luzacka sielanka i bezstresowa praca w um.

 7. 7
  +6
  ~ maniek
  Poniedziałek, 24.09

  Czyżyk na prezydenta ? To ja już nie wiem, czy śmiać się, czy płakać ? Przecież on nie ma do tego kwalifikacji. Dyrektorowanie w kurniku, jakim jest Światowid, to zdecydowanie za mało, aby zarządzać miastem.

 8. 8
  +21
  ~ ~ Figo
  Poniedziałek, 24.09

  Ciekawy jestem jaka będzie druga kadencja Nowaczyka i trzecia kadencja Tuska .....bo tak zagłosujecie barany. Tu piszecie ,wyrażacie swoje oburzenie niechęć do władzy a przy urnie robicie co innego. Zastanówcie się co robicie przy urnie wyborczej gdy wrzucacie kartkę do urny. Czy naprawdę lubicie jak robi się z was stado baranów. Czego się spodziewaliście po nich uczciwych konkursów i dobrej władzy tak jak wmawia to wam Tusk. Nigdy nie rozumiałem wyborców po , powiedzcie co wy czujecie jak na nich głosujecie ? Pewnie się cieszycie że dokopaliście Piso-wi i temu złemu J.Kaczyńskiemu. Czy wy naprawdę nie widzicie że szkodzicie innym i sobie samym. Naprawdę lubicie być okradani przez Amber Gold, pracę do 67 roku życia, bezrobocie , brak perspektyw i stawanie się niewolnikiem w swoim kraju ?

 9. 9
  +12
  ~ beniu
  Poniedziałek, 24.09

  z informacji ogólnodostępnych na nk.pl pokazuje sie tylko tyle, ze pani Hanna Laska-Kleinszmidt ukończyła zawodówkę odzieżowa i następnie technikum odzieżowe

 10. 10
  +16
  ~ sorosz
  Poniedziałek, 24.09

  Szanowni dzierżawcy urzędu zwanego jeszcze miejskim w Elblągu. Macie nas mieszkańców za pospolite bydło zdolne tylko do głosowania. Jesteście tek zapatrzeni w swoją bezmyślność , że wydaje wam się iż decydujecie o losie śmieci a nie mieszkańców tego miasta. Najgorsze czasy PRL-U i rzecznicy minionych rządów to przy waszej bezczelności byli bez zarzutów. Patrząc na was to nie wiem czy śmiać się z was czy płakać z głupoty że tak mało w mieście będzie bruku do wyrywania gdy wzburzony do granic wytrzymałości naród będzie was pędził jak bydło .

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93384599685669