Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (65)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +20
  ~ nn
  Wtorek, 25.09

  Na jednym z portali "....watch" jest informacja że kolejna pani ze światowida ma zostać kierownikiem biura prezydenta miasta. Ciekawe czy sie sprawdzi. Zastanawia mnie tylko jedno dlaczego nikt z tym nic nie robi? Przecież ewidentnie widać że coś jest tutaj nie tak? Może jakies organy ścigania, może TV ogolnokrajowa powinna się tym zainteresować? W następnych wyborach nie oddam swojego głosu na nikogo z PO.

 2. 2
  +7
  ~ do nn
  Wtorek, 25.09

  bo tylko d...powłaz i przygłup odda swój głos na tą h.....

 3. 3
  +6
  ~ gacek
  Wtorek, 25.09

  Jesli chodzi o Pana Leszka to tez calkowita porazka przeciez on nie potrafi organizowac imprez w tej dziedzinie tez trzebabylo by sie przyjzec na jakich zasadach byly udzielane zamowienia na organizacje koncertow podczas EURO2012 i w jaki sposob odbywaja sie przetargi odnosnie tego wydazenia. Generalnie facet nie potrafi bez pomocy firmy zewnetrznej nic zrobic. Co mi sie jeszcze nasuwa to to ze te firmy nie sa z naszej miesciny elblazkowa. Podatek zostaw w Elblagu a zlecen szukaj gdzie indziej bo my mamy swoich taka jest pomoc i polityka naszego um.

 4. 4
  +11
  ~ Mam POmysła!
  Wtorek, 25.09

  Elblazani zróbmy zzutkę i zbieramy kase na bilet w jedna stronę dla bezradnych i Nowaczyka do...Korei Północnej. Tam ich naucza rozumu!

 5. 5
  +6
  ~ 666
  Wtorek, 25.09

  @Mam POmysła......ją za pod warunkiem że samolot nagle spadnie ,inaczej mogą jeszcze wrzucić !!!!

 6. 6
  +5
  ~ Mam POmysła!
  Wtorek, 25.09

  @666- Szkoda samolotu i pilotów. Niech wrócą. Grunt,ze bezradni i Grzesiek beda mieli bilety TYLKO w jednak stronę. A tam w Korei Północnej juz sie towarzysze komuniści nimi skuteczni zajmą :)

 7. 7
  +8
  ~ ala
  Wtorek, 25.09

  Do nn można ewentualnie odwołac prezydenta w ramach referendum. Ale watpie że znajdzie sie ktoś odważny :) http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/jak-odwolac-wojta-i-prezydenta-miasta.html

 8. 8
  +10
  ~ juz nietutaj i cale szczescie
  Wtorek, 25.09

  A czym to zajmuje sie to stowarzyszenie w ktorego zarzadzie jest kandydatkak ooa na dyrektorke departametu i eoto cv jest bogate w zajmowane stanowiska hahaha smiech na sali. Dobrze ze sie wynioslam z tego miasta bo bywajac w Elblagu twidze jego powolna smierc.

 9. 9
  +9
  ~ ciekaw ile zarobili ci z PO?
  Wtorek, 25.09

  O PSL często mówi się, że to partia, która jak żadna inna dba o swoich działaczy. "Puls Biznesu" opisuje dokładnie jak to wygląda w praktyce i w liczbach. Według gazety działacze PSL i ich rodziny od mo‐mentu objęcia władzy zarobili 142 miliony złotych.

 10. 10
  +13
  ~ naiwny_Dżon
  Wtorek, 25.09

  Już wiem, dlaczego ciągle przegrywam konkursy w UM. Brakuje mi jednego papierka. Jutro idę zapisać się na kurs tańca...

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0549910068512