Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (65)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --15
  ~ L.M.
  Poniedziałek, 24.09

  Uspokujcie się , to jakiś zbiorowy szał, każdy przecież kiedyś tańczył ,choćby na szkolnym kursie , czy weselu , to co robi Czyżyk to zabawa z młodzieżą elbląskich szkół , amatorski ruch.Owszem on robi taki pr , mistrzostwa i tym podobne brednie.Problem jest inny , kto wybiera tych kandydatów na stanowiska w UM.

 2. 2
  +19
  ~ świr
  Poniedziałek, 24.09

  Nie, no to nie do wiary. Nie, to być nie może. Osiem lat podstawówki, cztery liceum. Potem pięć, bite, studiów, dyplom z wyróżnieniem, dwadzieścia lat praktyki, i oto mi płacą, jak by ktoś dał mi w mordę. Ja ***olę, ***a! O, bracia poloniści, siostry polonistki, sto trzydzieścioro było nas na pierwszym roku. Myśleliśmy, że nogi Boga złapaliśmy, że oto nas przyjęto do szkoły poetów. Szkoła poetów, Dżizus, ***a, ja ***olę! Przez pięć lat stron tysiące, młodość w bibliotekach. A potem bida, bida i rozczarowanie! A potem beznadzieja i starość pariasa i wszechporażająca nas wszystkich pogarda, władzy od dyktatury, aż po demokrację, która nas, kałamarzy, ma za mniej niż zero. Dlaczego władza każdej maści ma mnie za nic? Czy czerwona, czy biała, jestem dla niej śmieciem, ***a! Pod każdą władzą czuję się jak kundel!

 3. 3
  +5
  ~ EL
  Poniedziałek, 24.09

  L.M ZA DARMO ? CHYBA NIE KASĘ KTOŚ TRZEPIE

 4. 4
  +21
  ~ beta
  Poniedziałek, 24.09

  A rodzice list do mnie napisali prosząc bym zagłosował na faceta pt grzesio. Ma ten list o który się nie prosiłem do dnia dzisiejszego . Chętnie odeślę rodzicom jako nieporozumienie.On był taki dobrym dzieckiem był taki dobry dla ludzi. A tu proszę. Co można oczekiwać od faceta co dla własnej kariery i koryta wykorzysta nawet honor własnych rodziców Dziecko wyrosło na faceta co ma za nic swoich wyborców , gardzi nami , mówiąc wulgarniej olewa jak najzwyklejsze bydło. Za śmieci i bydło do głosowania ma własnych mieszkańców . Bardzo proszę szanowni rodzince tego faceta. Nie piszcie do mnie więcej bo nie życzę sobie makulatury i śmieci w mojej skrzynce pocztowej.

 5. 5
  +9
  ~ ja
  Poniedziałek, 24.09

  Beta - nie wszyscy dali się nabrać. Ale za dwa lata "indianie" kupią paciorki

 6. 6
  +16
  ~ leniwce z PO
  Poniedziałek, 24.09

  Ją powiem tak : w naszym mieście to już tylko lądowanie UFO mię zdziwi ! elyty sie bawią ,jeżdżą tu i tam ,wspomagają swoich ,sprzedają co mogą ,ale gdzie pieniądze?Już tylko telefon do Putina nam pomóc moze,on zna sie na rozwiązywaniu takich kwestii ,trzeba przeprowadzić ściepę narodową (bo na tak zwaną ,sprawiedliwość i demokrację i inne bzdety bym nie liczył)."

 7. 7
  +11
  ~ a co wy na to?
  Poniedziałek, 24.09

  Kancelaria Sejmu ogłosiła przetarg na dostawę kilkuset nowoczesnych telewizorów. Sprzęt będzie kosztował nawet 250 tys. złotych i trafi na wyposażenie pokoi hotelu poselskiego, donosi Fakt.Po co posłom nowe telewizory? Urzędnicy tłumaczą, że wymiana odbiorników związana jest ze zbliżającym się wielkimi krokami wyłączeniem naziemnej telewizji analogowej i przejściem na odbiór cyfrowy. Nowy sprzęt ma zadowolić nawet najbardziej wymagających widzów. Będą to telewizory LCD potrafiące wyświetlać obraz w rozdzielczości Full HD. Matryca będzie podświetlona w technologii LED. Nie zabraknie też funkcji automatycznego ustawienia poziomu głośności.

 8. 8
  +8
  ~ feniks
  Wtorek, 25.09

  trzeba sprawdzić to stowarzyszenie w którym pani laska była członkiem zarządu, czy pozyskiwało ono środki publiczne , skąd i w jakiej wysokości

 9. 9
  +12
  ~ a co wy na to?
  Wtorek, 25.09

  Operacja za cztery lata? Kolejki w przychodni? Jest na to rada! Posłowie i senatorowie będą leczeni prywatnie. W Sejmie powstał pomysł, by parlamentarzystów i pracowników z gmachu na Wiejskiej objąć prywatną opieką zdrowotną. A to „ze względu na coraz gorszą dostępność usług medycznych w ramach NFZ”, jak napisano w uzasadnieniu pomysłu zgłoszonego przez związki zawodowe. Przekładając z ichniego na nasze – w służbie zdrowia nędza, coraz ciężej dostać się do lekarza i nie każdy ma na to szanse. Dlatego niech chociaż władza cieszy się dobrym zdrowiem...

 10. 10
  +14
  ~ tomasz hajto
  Wtorek, 25.09

  Elbląska władza obsadza ważne stanowiska betonami.Tak było w czasie przedwakacyjnych konkursów na dyrektorów elbląskich placówek oświaty(SP18,PPP2 i inne)MPO,UM.Największy z betonów pracuje na ulicy Węgrowskiej.Zero wiedzy na tematy związane z oświatą,zarządzaniem,nieznajomość podstawowych ustaw związanych ze szkolnictwem.I tak jest na wszystkich stanowiskach obsadzonych przez POpleczników.BYŁEM BETONEM,JESTEM BETONEM,BEDE BETONEM.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2402729988098