Wtorek, 26.10.2021, Imieniny: Ingi, Darii, Sambora
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu część 7 - zobacz zdjęcia

04.02.2019, 14:29:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu część 7 - zobacz zdjęcia
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.


Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.
 

 

 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 4

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu część 7 - zobacz zdjęcia ( zdjęć 12 )
Dodano: 2019-02-04 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +16
  ~ bbb
  Poniedziałek, 04.02

  dlaczego policja i nieroby ze straży miejskiej udają że nie widzą takich właśnie mistrzów???

 2. 2
  +6
  ~ vvvcv
  Poniedziałek, 04.02

  ani policja ani straż wiejska nie karają za takie parkowanie, pisałem tyle razy o Górnośląskiej i Traugutta, i nic, cisza, a auta jak parkowały tak parkują!

 3. 3
  +7
  ~ Leon60
  Poniedziałek, 04.02

  moim zdaniem nie wszystkie pojazdy, którym zrobiono fotki zasługują na mandat, może wypadałoby omówić foto z przedstawicielem drogówki ?

 4. 4
  +2
  ~ Mieszkańcy
  Poniedziałek, 04.02

  Widzimy że tutejszy tzw Elblązanin to kmiot i słoma z butów wychodzi . Powinny być dostępne nalepki ,uwaga kmiot parkuje. A policja o straż miejska to inna bajka. Za mało zarabiają.

 5. 5
  +6
  ~ Slalom gigant
  Poniedziałek, 04.02

  Przyjdźcie na Zawadę, szczegolnie na ulice Wybickiego (dawna Rodziny Nalazków) i Andersa (dawna Armii Ludowej). Tam dopiero jest cyrk, a sposób parkowania niektórych szoferaków to dopiero ich szczyt głupoty i braku szacunku wobec pieszych. Chodnikiem osoba na wózku inwalidzkim czy matka z dzieckiem w wózku nie przejdzie, a zwykły pieszy musi się wykazać umiejętnościami slalomisty, bo samochody blokują swobodne przejście.

 6. 6
  +3
  ~ kierownik
  Poniedziałek, 04.02

  kierowcy...ja was proszę, parkujcie swoje auta na chodnikach pionowo.więcej się zmieści.przecież nie jesteście sami na drodze.

 7. 7
  +7
  ~ lidia
  Poniedziałek, 04.02

  faktycznie straż miejska nie realizuje swoich zadań i należałoby ją zlikwidować.druga opcja dać im procent od wystawionych mandatów.lepsze zarobki i porządek w mieście.

 8. 8
  --1
  ~ obatel
  Poniedziałek, 04.02

  do Leona,tylko auta na ostatnim zdjęciu (ul.grunwaldzka ) nie zasługują na mandat.chodnik jest tam wystarczająco szeroki.pozostałe pojazdy są zaparkowane nieprawidłowo i mandaty słusznie się należą.

 9. 9
  +6
  ~ A gdzie Straż Miejska ?
  Poniedziałek, 04.02

  Grzeją się u Benka i wpieprzają pizze i k ***by , zamiast patrolować miasto i wlepiać mandaty? Sprawców mają podanych na tależu. Ale po co się ruszyć jak można w cieple siedzieć, nie ?

 10. 10
  +5
  ~ ls
  Poniedziałek, 04.02

  Jakby tak rzetelnie rozliczać, to pól miasta miałoby blokady na kołach, a pieszym i rowerzystom, też by się oberwało za przeważnie durne zachowanie na ulicach. Każde przejście pieszego w miejscu nieoznakowanym to takie "mistrzowskie parkowanie" ze strony pieszego. Tu nie policja, ani straż jest winna, ani nawet do końca ci "winni" kierowcy. To kwestia organizacji ruchu drogowego w tym mieście. Winnych szukajcie w odpowiednim departamencie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.