Poniedziałek, 17.06.2024, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Mistrzowie parkowania w Elblągu część 3 - zobacz zdjęcia

02.01.2019, 12:10:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu część 3 - zobacz zdjęcia
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.


Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.


Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 3

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu część 3 ( zdjęć 16 )
Dodano: 2019-01-02 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (20)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ czytelnik
  Środa, 02.01

  powinniście ujawniać tablice rejestracyjne jak sieroty parkują niech się wstydzą barany. a mandaty takie ze odechciało by się im tak parkować

 2. 2
  +5
  ~ Il...ing
  Środa, 02.01

  Mercedes z Ukrainy bądź Białorusi gaz przywiózł osobiście do gazowni :) no i ten malborski baran z bmw... Ps czarek też okej :)

 3. 3
  +14
  ~ Tu mieszkający
  Środa, 02.01

  Same nieuki i mówią że kierowcy a zaparkowac nie potrafią. Nie mówiąc o znajomosci znakow i przepisów. Służby to widza i co klapki na oczach a gdzie mandaty. Karać do skutku aż się nauczą.

 4. 4
  +13
  ~ Ania
  Środa, 02.01

  Chciałabym zauważyć, że czasami i ja muszę zaparkować pośrodku wyznaczonej linii (jak niebieski volswagen) bo tylko takie miejsce jest wolne, z tego powodu, że inne auta stoją źle. Po ich odjechaniu wygląda to tak jakobym to ja nie potrafiła parkować. Nie pozdrawiam takich sytuacji.

 5. 5
  +3
  ~ Ploterek
  Środa, 02.01

  Zdjęcie 12 i 13, tam jest zakaz parkowania tylko w określonych godzinach, więc jeśli zdjęcie zostało zrobione po 16, to niestety, ale auto stoją zgodnie z przepisami.

 6. 6
  +1
  ~ Joshua
  Środa, 02.01

  A z tym Suzuki na Słonecznej, co jest nie tak??

 7. 7
  +4
  ~ Ell
  Środa, 02.01

  Pozdrawiam mistrza , ktory w Nowy Rok zaparkował lub -ła za szlabanem na Oboźnej na dwóch miejscach parkingowych jakimś miniaturowym autem na malborskich tanlicach.

 8. 8
  +2
  ~ JASNOWIDZ
  Środa, 02.01

  Prawdopodobnie w ELBLĄGU Kodeks Drogowy nie obowiązuje , Proszę władz miasta o wyjaśnienie , czy to jest prawda . Obecnie zamiast trawników rosną trawo samochody ,czy to jest ta ekologia ,

 9. 9
  +2
  ~ kierowca xyz
  Środa, 02.01

  do ploterek,nie znasz chyba przepisów.tam jest podwójna linia ciągła ,do tego dochodzi parkowanie na chodniku,gdzie tam jest 1,5m dla pieszych?

 10. 10
  +3
  ~ Qwez
  Środa, 02.01

  Cóż, niektóre trochę naciągane, komu przeszkadzają te auta na ostatnim zdjęciu? Za to kultura parkowania kierowcow BMW chyba nigdy się nie zmieni, nadal myślą że są sami na drodze i im wszystko wolno bo mają BMW...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0854139328003