Sobota, 25.05.2024, Imieniny: Grzegorz, Urban, Magda
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii MISTRZOWIE PARKOWANIA

Mistrzowie parkowania w Elblągu część 6 - zobacz zdjęcia

22.01.2019, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Mistrzowie parkowania w Elblągu część 6 - zobacz zdjęcia
Fot. Nadesłane

Ze skutkami złego parkowania kierowców borykają się nie tylko inni użytkownicy dróg, ale także piesi czy rowerzyści. Mistrzowie Parkowania nie myślą o innych zastawiając chodnik, ścieżkę rowerową lub zajmując dwa miejsca parkingowe. Czas, by to się zmieniło.


Każdy z nas natrafił kiedyś w swoim życiu na Mistrza Parkowania. Osobę, która posiadając prawo jazdy popisała się „wyobraźnią”. W teorii zna ona bowiem zasady ruchu drogowego i rozróżnia parking od miejsca nieprzeznaczonego do parkowania, ale w praktyce świadomie tworzy własne przepisy kierując się zasadą „ ja tylko na chwilę”.


Zastawiane chodniki czy ścieżki rowerowe to nie jedyne pomysły Mistrzów Parkowania. Dostrzegają to nasi czytelnicy, którzy cały czas przesyłają nam zdjęcia ilustrujące nieprawidłowe zachowania kierowców.

 

Zachęcamy naszych czytelników do przesyłania zdjęć Mistrzów Parkowania. Może publikacje przesłanych zdjęć sprawią, że będzie ich coraz mniej.


Zdjęcia można przesyłać na adres zdjecie_dnia@info.elblag.pl  w tytule wpisując „Mistrzowie Parkowania”, a w treści podając miejsce i czas wykonania zdjęcia oraz (jeśli się chce) autora zdjęcia.
 

Redakcja

Oceń tekst:

Ocen: 11

%100.0 %0.0


Galeria / Mistrzowie parkowania w Elblągu część 6 ( zdjęć 16 )
Dodano: 2019-01-22 | Fot. Nadesłane
0

Komentarze do artykułu (23)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --17
  ~ Joshua
  Wtorek, 22.01

  Po 1 niektóre nie mają nic wspólnego z nieprawidłowym parkowaniem. Po 2 w każdej części cyklu są powtarzające się miejsca. Policja czy SM tego nie widzi??

 2. 2
  +8
  ~ Zbych
  Wtorek, 22.01

  Może mi ktoś odpowie co na to policja i w ogóle co robi policja i straż miejska? Przecież patrole jeżdżą ,chodzą po ulicach i tego nie widzą ,nie chcą widzieć czy też nie mogą widzieć.

 3. 3
  +11
  ~ Bambino
  Wtorek, 22.01

  Zapraszam CODZIENNIE O DOWOLNEJ PORZE na ul. Grunwaldzką obok apteki. Tutaj dopiero jest eldorado...

 4. 4
  +11
  ~ zawodowy kierowca
  Wtorek, 22.01

  Słuchaj zawistny człowieku jeden z drugim. Które tu auto jest dobrze zaparkowane. Może twoje .To podaj numery rejestracyjne a policja to zweryfikuje. Uważam ,że wszystkie pokazane samochody naruszają przepisy. a większość z nich rażąco narusza przepisy i kierowcy powinni być ukarani mandatem .

 5. 5
  --3
  ~ Joshua
  Wtorek, 22.01

  Podaj mi paragraf na skodę "w bramie" na ul. Zielonej lub na mazdę dwa zdj. dalej oraz w jaki sposób utrudniają poruszanie się innym. Inną sprawą jest auto z ogrodów według prawa stoi ok i policja nic mu zrobić nie może, jednak społecznie takim parkowaniem pokazuje gdzie ma resztę kierowców. A zawistny to jesteś chyba Ty i podejrzewam, że każde auto zaparkowane jest źle bo Ty nie masz gdzie zaparkować.

 6. 6
  --4
  ~ HvK
  Wtorek, 22.01

  Polowa z tych samochodow jest zaparkowana prawidłowo

 7. 7
  +5
  ~ adamski
  Wtorek, 22.01

  Gdzie jest policja i straż miejska. Nawet jak przejeżdżają obok takich aut to nie widzą lub nie chcą widzieć. W innym kraju już by tak aut nie postawili.

 8. 8
  +5
  ~ xD
  Wtorek, 22.01

  Wszystkie samochody pokazane na zdjęciach. Jeśli ktoś twierdzi, że któryś z samochodów jest prawidłowo zaparkowany proszę się zapoznać z treścią prawa o ruchu drogowym link: kodeks-drogowy.org/ruch-drogowy/porzadek-i-bezpieczenstwo-ruchu-na-drogach/zatrzymanie-i-postoj

 9. 9
  --3
  ~ Ten
  Wtorek, 22.01

  Tak długo jak spółdzielnie będą się liczyły tylko ze starszyzną bez samochodów, tak długo ludzie będą zmuszeni parkować, gdzie popadnie. Skoro nie ma parkingów, to tak to wygląda.

 10. 10
  0
  ~ ell
  Wtorek, 22.01

  największym problemem jest brak miejsc do parkowania, aut przybywa, a miejsc nie, i nie ma się co dziwić, że wciskamy się wszyscy gdzie popadnie,

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7813920974731