Czwartek, 13.08.2020, Imieniny: Diana, Hipolit, Maksym
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

Witold Wróblewski faworytem bukmacherów w wyścigu o fotel prezydencki

02.10.2018, 12:30:38 Rozmiar tekstu: A A A
Witold Wróblewski faworytem bukmacherów w wyścigu o fotel prezydencki

Bukmacherzy , największej firmy bukmacherskiej w Polsce, wskazują Witolda Wróblewskiego jako faworyt na prezydenta Elbląga w wyborach samorządowych 2018 – kurs 1,55. Analitycy ocenili również szansę Michała Missana oraz Jerzego Wilka – odpowiednio z kursem 2,75 i 3,50.

 

Spośród kandydatów na prezydenta Elbląga w wyborach samorządowych 2018 analitycy firmy bukmacherskiej, wskazują na Witolda Wróblewskiego (KWW Witolda Wróblewskiego). Gracz, który poprawnie wskaże zwycięstwo w kolejnych wyborach obecnego prezydenta, stawiając 100 zł zdobędzie zaledwie 136,40 zł – kurs 1,55. Jeżeli jednak ktoś trafnie obstawi 100 zł na Michała Missana z Koalicji Obywatelskiej, to wówczas może zdobyć 242 zł – kurs 2,75. Nieco mniejsze szanse ma według bukmacherów Jerzy Wilk z Zjednoczonej Prawicy – kurs 3,50. Oznacza to, że każde 100 zł postawione na tego kandydata – w przypadku objęcia przez Wilka fotela prezydenta Elbląga – przyniesie wygraną 308 zł.

 

 

                                                                                                                                     Informacja nadesłana

Oceń tekst:

Ocen: 7

%71.4 %28.6


Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +11
  ~ wyborca
  Wtorek, 02.10

  Szkoda, ze nie elblążan. To my wrzucamy kartki.

 2. 2
  --13
  ~ wyborca
  Wtorek, 02.10

  I słusznie. W czasie jednej kadencji zbudował wiadukt, zmodernizował basem miejski, oddłużył i połączył szpitale, pozyskał kupę kasy dla oświaty, sukcesywnie buduje ronda . Polska to widzi.

 3. 3
  +15
  ~ Odejdź
  Wtorek, 02.10

  A dlatego musi odejść że mniejsze miasteczka bardziej się rozbudowuja i dbają o mieszkańców. Pasłęk terznie, rodzinny plac zabaw a w Elblągu obietnice. Elbląg przyjazny mieszkańcom to slogan. Co krok utrudnienia i problemy. Zmiany natychmiast a nie poczekajcie. Dosyć czekania i czarowania. Zawiódł to pa.

 4. 4
  --11
  ~ zet
  Wtorek, 02.10

  Mam nadzieję, że elblążanie okażą się rozsądni i wybiorą samorządowca nieuwikłanego w gry partyjne. Najgorszy wybór to oczywiście Wilk, bo urządzi nam w mieście pislandię. Oni nawet jak nie chcą, to po prostu musza się podporządkować partii. Natomiast Missan słaby merytorycznie. Wróblewski pokazał, że potrafi, miasto się normalnie rozwija. To w dzisiejszych czasach wielka wartość. Nie zmarnujmy tego.

 5. 5
  +12
  ~ Przykład ni
  Wtorek, 02.10

  Wojewoda będzie w olsztynie a marszałek w Elblągu. W innych województwach to rozlosowane urzędów to normą tylko w tych bagiennych zachlannoscia olsztyniakow na wszystko. Kiedy obecny prezydent zacznie rządac od olsztyna równorzędne go podziel pieniędzy i urzędów. Bo jak na razie to Elbląg rabat jest równo przez olsztyn we wszystkim. Przykre lecz prawdziwe.

 6. 6
  --13
  ~ Prorok Igor
  Wtorek, 02.10

  Idźmy na całość i po kompromitacji partii politycznych w Referendum 2013 roku wybierzmy prezydenta w I turze! Za wiadukt i balon nad boiskiem przy szkole 14 ma głosy Zatorzan!

 7. 7
  +13
  ~ Alfik
  Wtorek, 02.10

  Wiadukt to zwykla inwestycja w kazdym miescie aby rozwiązać poroblem ruchu i nie róbmy z tego wydarzenia na skalę światową, problem tego miasto to brak przemyslu, pracy, ucieczka ludzi mlodych i zasciankowość, ukladziki , kasty i smutek bo tak wygląda tu zycie, wegetacja więc o czym tu pisać!

 8. 8
  --9
  ~ kolega
  Wtorek, 02.10

  Aleś ty Alfik głupiutki. Powtarzasz pislamskie slogany

 9. 9
  --11
  ~ trok
  Wtorek, 02.10

  Alfik może tobie smutno w Elblągu. Mi się bardzo dobrze żyje w naszym mieście. I nie chcę, by jakiś partyjniak to zepsuł. Wolę przewidywalnego Wróblewskiego, rządy bez afer i kierowania miastem z tylnego siedzenia.

 10. 10
  +7
  ~ wist
  Wtorek, 02.10

  Bukmacherzy nie znają elbląskich realiów. Elblążan nie stać już na elity z czasów słusznie minionych.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.