Czwartek, 9.07.2020, Imieniny: Weronika, Hieronim, Zenon
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

Schetyna, Lubnauer i Nowacka w Elblągu poprą kandydaturę Missana na Prezydenta Elbląga

19.09.2018, 12:30:38 Rozmiar tekstu: A A A
Schetyna, Lubnauer i Nowacka w Elblągu poprą kandydaturę Missana na Prezydenta Elbląga
Zdjęcie stanowi jedynie ilustracje do artykułu (fot. archiwum redakcji)
Michał Missan jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej (Platforma Obywatelska i Nowoczesna) na Prezydenta Elbląga. Jutro, 20 września nasze miasto odwiedzą Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer oraz Barbara Nowacka, by okazać mu wsparcie.
 
Szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna po raz ostatni w naszym mieście był w maju ubiegłego roku. Wówczas prawie 70 parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej spotkało się z mieszkańcami województwa warmińsko-mazurskiego w 20 miastach tego regionu. W Elblągu partię tę reprezentował m. in. jej lider Grzegorz Schetyna.
 
- Intensywnie rozmawiamy z Polakami o programie, zagrożeniach, samorządzie, o tym wszystkim, co jest najważniejsze, o bezpieczeństwie, inwestycjach, pieniądzach europejskich, dlatego dzisiaj po spotkaniu z państwem rozjeżdżamy się i jedziemy na spotkania powiatowe – mówił w maju ubr. podczas konferencji prasowej Grzegorz Schetyna.
 
Barbara Nowacka dołączyła niedawno do Koalicji Obywatelskiej. W Elblągu była cztery miesiące temu, ale wówczas brała udział w dyskusji na temat praw kobiet, pod hasłem "Historia walki o prawa kobiet i ich wpływ na wydarzenia w Polsce na przestrzeni 100 lat".
 
Katarzyna Lubnauer, Przewodnicząca partii Nowoczesna, po raz pierwszy odwiedzi nasze miasto.
 
Politycy nie bez powodu przyjadą jutro do Elbląga. Chcą osobiście okazać wsparcie Michałowi Missanowi w walce o fotel Prezydenta Elbląga.
 
Tematami przewodnimi spotkania z dziennikarzami będzie oficjalne przedstawienie Michała Missana, jako kandydata Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta Elbląga, a także programu Koalicji Obywatelskiej w kontekście wyzwań dla Elbląga.
 
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 6

%16.7 %83.3


Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --33
  ~ ~inna
  Środa, 19.09

  Najlepszy kandydat Michał Missan

 2. 2
  +21
  ~ Prorok Igor
  Środa, 19.09

  Dziwny jest ten świat i dziwna jest ta PO w Elblagu....Pamiętam jak Tusk mówił,że sam by głosował za odwołaniem w Referendum 2013 roku, a teraz Grześ wesoła buźka przyjedzie namawiać aby głosować na człowieka, który w wyborach na radnego dostał Michał Missan (PO) – 375 głosów???! No faktycznie króciutka maja ławeczkę w PO...

 3. 3
  +21
  ~ vcvvv
  Środa, 19.09

  o masakra, nic tylko rzucać jajkami w tą szyderczą gębe Schetyny. !!! i pewnie nierób Wcisła się pojawi i koleżanka Gelert co bierze 19 tysięcy pensji i nic nie robi w tym szpitalnym bajzlu!

 4. 4
  +18
  ~ niyt
  Środa, 19.09

  POszli won z naszego miasta

 5. 5
  +17
  ~ <DARWIN><<
  Środa, 19.09

  Pocałunek śierci, hihih

 6. 6
  +12
  ~ Stefan Rembelski
  Środa, 19.09

  Kluczem do reprezentatywności wyborów jest frekwencja. Nie ma znaczenia kto na kogo głosuje ważne żeby wziął udział i zagłosował zgodnie z sumieniem. W wyborach w Szwecji frekwencja przekroczyła 80% i ten wynik odzwierciedla rzeczywiste preferencje społeczeństwa. W Elblągu frekwencja oscyluje w granicach 40% - co przekłada się na nadreprezentacje środowisk Radia Maryja , Telewizji Trwam czy Gazety Polskiej. 60% to milczenie owiec więc nie głosując umożliwiamy stanowienie prawa czy uchwał Rady Miasta obarczonych nadreprezentacją 40% biorących udział w wyborach. Jeżeli ta tendencja się utrzyma to 40% zgodnie z prawem uchwali konstytucję dla milczącej większości. Wtedy będzie płacz i zębów zgrzytanie gdy trzeba będzie pisać usprawiedliwienie dlaczego nie byłem na nabożeństwie różańcowym

 7. 7
  +6
  ~ piep....e
  Środa, 19.09

  Frekwencja na wyborach nie jest żadnym odzwierciedleniem preferencji społeczeństwa ani tym bardziej wyboru zgodnego z sumieniem. Znakomita większość tych kandydatów to partyjne booty bez poglądów i preferencji, Nikt z z wyborców nie ma najmniejszego pojęcia o tym co oni myślą, nie mówiąc już o tym jakie kierują nimi motywacje o programach wyborczych nawet nie piszę. Nawet ty Stefan nabrałeś rozumu dopiero kilka miesięcy temu więc nie ma pewności czy ty nie grasz po prostu jakiejś roli w spektaklu kanalizowania niewygodnych potrzeb społecznych

 8. 8
  +11
  ~ ciekawe, koligacje rodzinne?
  Środa, 19.09

  Nowacka popiera przewrotną ciocię Platformę widać PO wpisuje się w program wyborczy tej "lewicy"

 9. 9
  +19
  ~ Kez
  Środa, 19.09

  Stefan Rembelski - bądź tak uprzejmy i opisz w jaki sposób zostałeś dyrektorem Odlewni w Pasłęku. Wyborcy powinni wiedzieć!

 10. 10
  --24
  ~ Tomek J
  Środa, 19.09

  Trzeba poprzeć Pana Missana kandydata PO. Niech to będzie głos sprzeciwu dla działań PIS w Polsce. Niech PIS zobaczy, że nie maja takiego poparcia jak im się wydaje. "Bo to im się po prostu należało " - Pani Beata Szydło! Michał Missan kandydat PO.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.