Niedziela, 21.10.2018, Imieniny: Urszuli, Celiny, Hilarego
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

Schetyna, Lubnauer i Nowacka w Elblągu poprą kandydaturę Missana na Prezydenta Elbląga

19.09.2018, 12:30:38 Rozmiar tekstu: A A A
Schetyna, Lubnauer i Nowacka w Elblągu poprą kandydaturę Missana na Prezydenta Elbląga
Zdjęcie stanowi jedynie ilustracje do artykułu (fot. archiwum redakcji)
Michał Missan jest kandydatem Koalicji Obywatelskiej (Platforma Obywatelska i Nowoczesna) na Prezydenta Elbląga. Jutro, 20 września nasze miasto odwiedzą Grzegorz Schetyna, Katarzyna Lubnauer oraz Barbara Nowacka, by okazać mu wsparcie.
 
Szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna po raz ostatni w naszym mieście był w maju ubiegłego roku. Wówczas prawie 70 parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej spotkało się z mieszkańcami województwa warmińsko-mazurskiego w 20 miastach tego regionu. W Elblągu partię tę reprezentował m. in. jej lider Grzegorz Schetyna.
 
- Intensywnie rozmawiamy z Polakami o programie, zagrożeniach, samorządzie, o tym wszystkim, co jest najważniejsze, o bezpieczeństwie, inwestycjach, pieniądzach europejskich, dlatego dzisiaj po spotkaniu z państwem rozjeżdżamy się i jedziemy na spotkania powiatowe – mówił w maju ubr. podczas konferencji prasowej Grzegorz Schetyna.
 
Barbara Nowacka dołączyła niedawno do Koalicji Obywatelskiej. W Elblągu była cztery miesiące temu, ale wówczas brała udział w dyskusji na temat praw kobiet, pod hasłem "Historia walki o prawa kobiet i ich wpływ na wydarzenia w Polsce na przestrzeni 100 lat".
 
Katarzyna Lubnauer, Przewodnicząca partii Nowoczesna, po raz pierwszy odwiedzi nasze miasto.
 
Politycy nie bez powodu przyjadą jutro do Elbląga. Chcą osobiście okazać wsparcie Michałowi Missanowi w walce o fotel Prezydenta Elbląga.
 
Tematami przewodnimi spotkania z dziennikarzami będzie oficjalne przedstawienie Michała Missana, jako kandydata Koalicji Obywatelskiej na Prezydenta Elbląga, a także programu Koalicji Obywatelskiej w kontekście wyzwań dla Elbląga.
 
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 6

%16.7 %83.3


Komentarze do artykułu (35)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --33
  ~ ~inna
  Środa, 19.09

  Najlepszy kandydat Michał Missan

 2. 2
  +21
  ~ Prorok Igor
  Środa, 19.09

  Dziwny jest ten świat i dziwna jest ta PO w Elblagu....Pamiętam jak Tusk mówił,że sam by głosował za odwołaniem w Referendum 2013 roku, a teraz Grześ wesoła buźka przyjedzie namawiać aby głosować na człowieka, który w wyborach na radnego dostał Michał Missan (PO) – 375 głosów???! No faktycznie króciutka maja ławeczkę w PO...

 3. 3
  +21
  ~ vcvvv
  Środa, 19.09

  o masakra, nic tylko rzucać jajkami w tą szyderczą gębe Schetyny. !!! i pewnie nierób Wcisła się pojawi i koleżanka Gelert co bierze 19 tysięcy pensji i nic nie robi w tym szpitalnym bajzlu!

 4. 4
  +18
  ~ niyt
  Środa, 19.09

  POszli won z naszego miasta

 5. 5
  +17
  ~ <DARWIN><<
  Środa, 19.09

  Pocałunek śierci, hihih

 6. 6
  +12
  ~ Stefan Rembelski
  Środa, 19.09

  Kluczem do reprezentatywności wyborów jest frekwencja. Nie ma znaczenia kto na kogo głosuje ważne żeby wziął udział i zagłosował zgodnie z sumieniem. W wyborach w Szwecji frekwencja przekroczyła 80% i ten wynik odzwierciedla rzeczywiste preferencje społeczeństwa. W Elblągu frekwencja oscyluje w granicach 40% - co przekłada się na nadreprezentacje środowisk Radia Maryja , Telewizji Trwam czy Gazety Polskiej. 60% to milczenie owiec więc nie głosując umożliwiamy stanowienie prawa czy uchwał Rady Miasta obarczonych nadreprezentacją 40% biorących udział w wyborach. Jeżeli ta tendencja się utrzyma to 40% zgodnie z prawem uchwali konstytucję dla milczącej większości. Wtedy będzie płacz i zębów zgrzytanie gdy trzeba będzie pisać usprawiedliwienie dlaczego nie byłem na nabożeństwie różańcowym

 7. 7
  +6
  ~ piep....e
  Środa, 19.09

  Frekwencja na wyborach nie jest żadnym odzwierciedleniem preferencji społeczeństwa ani tym bardziej wyboru zgodnego z sumieniem. Znakomita większość tych kandydatów to partyjne booty bez poglądów i preferencji, Nikt z z wyborców nie ma najmniejszego pojęcia o tym co oni myślą, nie mówiąc już o tym jakie kierują nimi motywacje o programach wyborczych nawet nie piszę. Nawet ty Stefan nabrałeś rozumu dopiero kilka miesięcy temu więc nie ma pewności czy ty nie grasz po prostu jakiejś roli w spektaklu kanalizowania niewygodnych potrzeb społecznych

 8. 8
  +11
  ~ ciekawe, koligacje rodzinne?
  Środa, 19.09

  Nowacka popiera przewrotną ciocię Platformę widać PO wpisuje się w program wyborczy tej "lewicy"

 9. 9
  +19
  ~ Kez
  Środa, 19.09

  Stefan Rembelski - bądź tak uprzejmy i opisz w jaki sposób zostałeś dyrektorem Odlewni w Pasłęku. Wyborcy powinni wiedzieć!

 10. 10
  --24
  ~ Tomek J
  Środa, 19.09

  Trzeba poprzeć Pana Missana kandydata PO. Niech to będzie głos sprzeciwu dla działań PIS w Polsce. Niech PIS zobaczy, że nie maja takiego poparcia jak im się wydaje. "Bo to im się po prostu należało " - Pani Beata Szydło! Michał Missan kandydat PO.

 11. 11
  +20
  ~ kontrowersyjny
  Środa, 19.09

  Pan Michał Missan nie ma opracowanego jawnego programu wyborczego z którego by można go rozliczyć, więc z mocy prawa które ustanowimy powinien być wykluczony z kandydowania w wyborach jak większość innych tumanów bez twarzy

 12. 12
  +12
  ~ Wolska padaka
  Środa, 19.09

  Kolejny plebiscyt popularności zamiast wyborów O take Polskie walczylim

 13. 13
  +18
  ~ Lolo
  Środa, 19.09

  Schetyna miał najładniejsze zęby do niedawna w całej RP.Po rzadach PO i PSL ma jeszcze ładniejsze.Jeżeli chodzi o tę babo-chłopa niech nie straszy w Elblagu naszych dzieci.

 14. 14
  --24
  ~ Popieram TomekJ
  Miesiąc temu

  Trzeba poprzeć Pana Missana kandydata PO. Niech to będzie głos sprzeciwu dla działań PIS w Polsce. Niech PIS zobaczy, że nie maja takiego poparcia jak im się wydaje. "Bo to im się po prostu należało " - Pani Beata Szydło! Michał Missan kandydat PO.

 15. 15
  --1
  ~ Wyborca
  Miesiąc temu

  Tylko Wróblewski a nie Missan

 16. 16
  +17
  ~ Ole
  Miesiąc temu

  Spadajcie na szczaw.

 17. 17
  +21
  ~ wyborca.
  Miesiąc temu

  Lepiej niech się nie kompromitują z takim kandydatem, bo to tylko im zaszkodzi. Misan to drugi Nowaczyk. Ekipa Nowaczyka już czeka na posadki.

 18. 18
  --23
  ~ E
  Miesiąc temu

  Michał. Trzymamy kciuki

 19. 19
  +16
  ~ pytam się
  Miesiąc temu

  Dlaczego do Elbląga przyjeżdżają tacy ludzie, co życzą nam źle?

 20. 20
  --6
  ~ ?????????
  Miesiąc temu

  Dlaczego kaloryfery jeszcze nie grzeją?

 21. 21
  +4
  ~ do piep....e
  Miesiąc temu

  Dziwną teorię głosisz Panie, że frekwencja niema żadnego znaczenia? jest tyle wykładni, że właśnie ma.Od tego jest internet , wystarczy trochę poczytać.

 22. 22
  +16
  ~ lok
  Miesiąc temu

  Wraca ekipa pana Nowaczyka, Jak można dawać Strzelca na listy?

 23. 23
  +4
  ~ Do Kez
  Miesiąc temu

  W taki sam sposób jak dzis zistaje sie dyrektorem

 24. 24
  +10
  ~ janek
  Miesiąc temu

  ja pir...dziu, oni jeszcze nie zrozumieli, ze są partią kanapową? Witek wraca? Jeszcze 5 lat rządów PIS i nikt nie będzie pamiętał co to PPOO...

 25. 25
  --4
  ~ wyborcy
  Miesiąc temu

  Panie Rembelski, głosujemy na pana!. Tylko pan zmieni ten układ.

 26. 26
  +10
  ~ cvbbb
  Miesiąc temu

  jak taki Strzelec śmie się pokazywać i kandydować! No paranoja, bez wstydu i honoru!

 27. 27
  +8
  ~ obiektywny
  Miesiąc temu

  Łabędzi śpiew Schetyny. Los Missana przesądzony. Będzie totalna klapa - nie przekroczy 10%.

 28. 28
  --9
  ~ rojek
  Miesiąc temu

  Bardzo dobry kandydat, powodzenia Panie Michale ;)

 29. 29
  +8
  ~ referendum
  Miesiąc temu

  Wraca odwołana w 2013 roku ekipa Nowaczyka. Przejrzyjcie listy wyborcze.

 30. 30
  --1
  ~ Wyborca
  Miesiąc temu

  Ludzie czemu tak pkujecie jadem nikt Was nie zmusza do głosowania na tego czy innego kandydata na razie to jeszcze Wasz wybór szanujcie sie na wzajem.A jeśli ktoś uważa ,że jest lepszym kandydatem to niech sam startuje proste.

 31. 31
  --2
  ~ piep...e
  Miesiąc temu

  Kiedy nie mam na kogo głosować to mam obowiązek robić frekwencję ciekawe podejście wybiorę kogoś kto mi najmniej nie pasuje. Ale istotne jest że nie pasuje, a nie to czy najmniej czy najwięcej. Na zasadzie przekory żeby koło się obróciło najlepiej zagłosować na najmniej pasującego Tu czytanie nic nie pomoże nawet w internecie, lepiej pomyśleć

 32. 32
  +1
  ~ Jerzy W
  Miesiąc temu

  Frekwencja jest istotna kiedy ma się do czynienia z programami i merytoryczną dyskusją o nich a nie rankingiem pustych mord w internecie

 33. 33
  +4
  ~ Sławek
  Miesiąc temu

  ON NIGDY WIĘCEJ PO

 34. 34
  +5
  ~ eWA ..............
  Miesiąc temu

  MAFIA - PO , NOWACIASNA I KOMUNISTKA popierają to co nie rokuje nadziei na przyszłość , ŻENUJĄCE ZJAWISKO ....

 35. 35
  +1
  ~ mmm
  Miesiąc temu

  Ludzie,czytajsc wasze wpisy to zygac sie chce.Plujecie jadem i zyjecie nienawiscia.Zapomnieliscie juz jak bylo za SB.Morda w kubel i do roboty.Teraz jest to samo.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2018 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.