Jarosław Kaczyński przyjedzie do Elbląga. W sobotę, 15 listopada, o godz. 19.00, Prezes Prawa i Sprawiedliwości spotka się z mieszkańcami naszego miasta w Centrum Spotkań Europejskich Światowid.
Spotkanie ma mieć charakter otwarty. - Zapraszamy wszystkich sympatyków Prawa i Sprawiedliwości, ale też i innych mieszkańców naszego miasta na otwarte spotkanie z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim – mówił radny Rafał Traks.
W ostatnim czasie pan prezes jeździ po Polsce. Bardzo regularnie odwiedza miejscowości, a Elbląg jest ważnym miejscem wizyty, bo to tutaj zdobył swój pierwszy, demokratyczny mandat senatora
– podkreślił radny Rafał Traks.
Czemu poświęcone będzie spotkanie?
Obecnej sytuacji w Polsce, zagrożeniom, które płyną ze strony funkcjonowania obecnego rządu, planach na zwycięstwo w przyszłej kampanii wyborczej, programie Prawa i Sprawiedliwości
– wymieniał radny Marek Pruszak.
Spotkanie odbędzie się w sali Centrum Spotkań Europejskich Światowid (wejście od ul. Teatralnej). - Zainteresowanie spotkaniem jest duże – przyznał Rafał Traks. - Będą zarówno miejsca siedzące, jak i stojące. Myślimy, że w spotkaniu będzię mogło uczestniczyć około tysiąca osób.









O dramacie!kto tu na niego czeka?jeden jest prawda towarzyszu polexit?
Cyrk w Światowidzie a nie na Warszawskiej? Czy spyta Pruszaka co on robi w RM pod dyktando członków KO, w tym Suszyzęba Nakrętki? Raczej nie. Kiedyś do klatki na kołach pakowano niedźwiedzia lub małpy i pokazywano gawiedzi. Jest postęp. Był Wcisła, Portas. Jest Jarosław.Przemianujmy na tą okazję Wschodnią na Jarosława - też zakręcona. Jako demonstracyjny katolik powie prawdę jak każdego 10 , wyrazi miłość i empatię do innych niż on. A czy Karol sprowadzi panienki, to tajemnica.
pruszak, co ty bredzisz?
PiSuary, stary was nie rozpozna, bo on żyje tylko zamachem smoleńskim...:-).
Mrzonki i bełkot dziadka owładniętego nienawiścią i dzielącego naród! Czas juz odpuścić i się nie ośmieszać i odejść z życia publicznego , zresztą nie on jeden powinien zakończyć zycie w polityce , z PO tez powinni znikać i dać miejsce młodszym
Ciekawe kiedy Tusku przyjedzie. Czy Ci co teraz tu plują pobiegną na kazanie??
PIS PO jedno zło. I jednych i drugich Kiszczak selekcjonował. I jedni i drudzy na pasku obcych ambasad. Kto myśli inaczej, za długo przed telewizorem siedzi.
Jak on wyzywał Polaków,, zdradzieckie mordy "?
KOwcy to nie sa przeciez Polacy. Akurat tu sie z Jaroslawem KCZYNSKIM zgadzam, KOwcy to przebrzydle zdradzieckie mordy. Tu lokalnie to widac jak na dloni gdy blkokowali budowe Portu Panstwowego.
To pewniakiem kierownik , dyrektor- CSE do zwolnienia . W takim kulturalnym miejscu- kaczyński ? WSTYD- Pewnie zajedzie ze swoim KAMRATEM : bąkiewiczem .