Czwartek, 21.05.2026, Imieniny: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INFORMACJE LOKALNE

Będą utrudnienia na S7. „Planowana jest naprawa uszkodzonej nawierzchni na węźle Elbląg Zachód

21.05.2026, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Będą utrudnienia na S7. „Planowana jest naprawa uszkodzonej nawierzchni na węźle Elbląg Zachód

Na węźle Elbląg Zachód (S7) planowane są utrudnienia w ruchu. Związane są one z naprawą uszkodzonej nawierzchni. Kiedy rozpoczną się prace i ile potrwają?
 


Prace zaplanowano na 26-28 maja (wtorek - czwartek).
 

 

W tym okresie planowane jest całkowite zamknięcie łącznicy wjazdowej z kierunku Gdańska do Elbląga i całkowite zamknięcie łącznicy wyjazdowej z kierunku Elbląga w stronę Warszawy

– informuje Robert Landowski, Kierownik Grupy Kontraktów Gwarancyjnych w Biurze Gwarancji Budimex.

 

 
Na czas prowadzenia robót, jak zapewnia Robert Landowski, obowiązywać będzie tymczasowa organizacja ruchu zgodna z zatwierdzonym projektem.
 

 

Wyznaczone zostaną objazdy: dla relacji S7 → Elbląg, Frombork – przez węzły Elbląg-Południe, Elbląg-Wschód, dla relacji Elbląg → Warszawa (S7) – przez starodroże DK7, ulicami Żuławską i Warszawską do węzła Elbląg-Południe

– zaznaczył Robert Landowski.

 


W czasie trwania prac kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność oraz stosować się do obowiązującego oznakowania tymczasowego.

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0011620521545