Ulicami Elbląga przeszła wczoraj (22 maja) parada studentów. Zapytaliśmy uczestników Juwenaliów, jak żyje im się w naszym mieście.
Sprawdziliśmy, jak młodzi ludzie oceniają życie w Elblągu. Zapytaliśmy ich o to, z czego są zadowoleni, czego im brakuje, a także jak oceniają tegoroczny program Juwenaliów.
Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.










Nie da się spokojnie czytać waszych artykułów, non stop badziewiane reklamy wyskakują.!!! Zróbcie coś z tym.
No jak się żyje mega wspaniale, miasto tętni życiem i dziennym i nocnym, wspaniale uczelnie , praca dla każdego leży na chodniku, zarobki mega , widać na ulicach same tryskające mlode twarze