Niedziela, 25.10.2020, Imieniny: Ingi, Darii, Sambora
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLITYKA

Radny pyta Prezydenta: Czy urzędnicy wiedzą o usterce?

05.12.2019, 11:55:00 Rozmiar tekstu: A A A
Radny pyta Prezydenta: Czy urzędnicy wiedzą o usterce?
Fot. Ryszard Biel

Radny Koalicji Obywatelskiej, Cezary Balbuza, poruszył temat  dotyczący "zastoisk wodnych przy skrzyżowaniu ulicy Lotniczej i Alei Grunwaldzkiej". - Czy urzędnicy wiedzą o usterce? - pytał w interpelacji skierowanej do Prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego.
 

- Podczas budowy wiaduktu na Zatorze, przebudowano skrzyżowanie ul. Lotniczej i Al. Grunwaldzkiej. Niestety podczas nawet niewielkich opadów deszczu tworzą się tam kałuże. Dotyczy to rejonu przejścia dla pieszych zarówno na jezdni jak i chodnikach – stwierdził Cezary Balbuza.


Radny zwrócił się do Prezydenta Elbląga z pytaniami, czy stwierdzono tę usterkę w trakcie odbioru budowlanego, czy urzędnicy wiedzą o tej usterce oraz kiedy i na czyj koszt usterka zostanie usunięta?

 

Podczas odbioru inwestycji związanej z budową wiaduktu i dróg dojazdowych do wiaduktu, nie stwierdzono wskazane przez radnego Cezarego Balbuzy usterki

– zaznaczył Witold Wróblewski.


Prezydent Elbląga zapewniał, ze wykonawca robót budowlanych udzielił gwarancji na wykonane prace. - W przypadku potwierdzenia wskazanej przez radnego usterki zostanie one usunięta na koszt wykonawcy robót – dodał.

 

Ewentualny termin usunięcia usterki uzależniony będzie do przyjętej technologii naprawy określonej przez odpowiednie służby drogowe, a także od warunków pogodowych w przypadku konieczności ingerencji w wykonaną nawierzchnię bitumiczną

– dodał Witold Wróblewski.

 

 

 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 4

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +15
  ~ wicia
  Czwartek, 05.12

  Czy pan radny "najbardziej pracowity /jak się sam określa/" już zaczął pisać pamiętniki?

 2. 2
  +6
  ~ ikiv
  Czwartek, 05.12

  Mniej się wie mniej pracy. Sprawa przycisków przy przejściach dla pieszych, Awaria , zostają wyłączone i po problemie.

 3. 3
  +4
  ~ Xyz
  Czwartek, 05.12

  A te niby aktywne przejścia na odrodzenia załącza się albo nie ale kasa poszla

 4. 4
  +6
  ~ kozioł, słupy i czerepak
  Czwartek, 05.12

  Infantylni "radni" i administrator kozioł. Zeszli do poziomu sobie przypisanego. za drogi odpowiada dep. dróg, ale gdy rządzi satrapa to on decyduje o każdej bzdurze ośmieszającej i jego i sprawowany przez niego urząd. Balbuza jest nauczycielem i nie mam więcej pytań - on wyczerpał wszystkie w czasie rocznego "pytania". Mogę zapytać kozła czy wie, że Boczek Arnold wypróżnia się nielegalnie w kiblu kiepskiego itd, itp. Efekt ten sam - postawa "wybranych" uwłacza mieszkańcom. Kozioł - usamodzielnij urzędników w UM i spółkach i ich tylko rozliczaj. Czerepak miał coś "innowacjować", ale skoro jeszcze, przez rok, nic nie zrobił, to może by napisał instrukcję zadawania pytań przez "radnych". Normalny facet, gdyby dostał takie "pytanie" to by oberwał konsekwencje pytaczowi. Dobrali się idealnie.

 5. 5
  +16
  ~ Prorok Igor
  Czwartek, 05.12

  Uwaga tu cytuję "...Czy urzędnicy wiedzą o usterce?..." a czy pan radny poinformował urzędników?! Może warto to wcześniej zrobić zanim pisać do prezydenta i mediów?! Sorry taki mamy klima!

 6. 6
  --1
  ~ ursus
  Czwartek, 05.12

  alez mamy burdel w tym urzedzie. Sodoma i gomora!

 7. 7
  +1
  ~ P. Klim na Prezydenta
  Czwartek, 05.12

  Czy to jakaś nowa debilna moda że już się nie odpowiada tyko "" zaznacza"" ???

 8. 8
  0
  ~ P. Klim na Prezydenta
  Czwartek, 05.12

  Czy to jakaś nowa debilna moda że już się nie odpowiada tyko "" zaznacza"" ???

 9. 9
  +7
  ~ szafa Jarząbka
  Czwartek, 05.12

  Czy administrator wie co zrobiła mewa w locie? Podobno nie ma głupich pytań, a są tylko niemądre odpowiedzi. Bywają odstępstwa od reguły, które u szczególnych ludzi przechodzą w prawo serii. Na zamku kozła i pytanie i odpowiedź mają zabarwienie lawitującego why no mewy. Pytam - dlaczego piesek gdy chce siku lubi pochodzić w wysokiej trawie. Proszę o urzędową odpowiedź najjaśniejszego i czy też chodzi po trawie gdy chce? Opamiętajcie się!!!!!!!!!! Jaja z ludzi i miasta. Dlaczego jest kałuża po deszczu? I widzicie dlaczego nauczyciel powinien mieć obowiązkową wcześniejszą emeryturę.

 10. 10
  +4
  ~ Marian
  Czwartek, 05.12

  A możę ktoś by się zainteresował przejściem dla pieszych na ul. Lotniczej (przy byłym gimnazium). Gdy pada deszcz woda stoi tam przez tydzień. Nie ma żadnego odpływu w pobliżu. Idzie zima i mrozy. Woda zacznie zamarzać i tylko czekać na połamańców z tego przejścia. TRAGIZM !

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1565520763397