Sobota, 3.06.2023, Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii INTERWENCJE INFO

Oddział ginekologii i położnictwa zniknie ze Szpitala Miejskiego?

09.09.2020, 08:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
Oddział ginekologii i położnictwa zniknie ze Szpitala Miejskiego?
Informacja o planach zamknięcia oddziału ginekologii i położnictwa w Szpitalu Miejskim im. św. Jana Pawła II zaniepokoiła naszego czytelnika. - Możecie sprawdzić, czy to prawda? Nie chce mi się wierzyć, że ktoś mógł stwierdzić, że to byłby dobry pomysł - zaznaczył elblążanin. Czy rzeczywiście oddział ten zniknie z elbląskiego Szpitala Miejskiego?
 
Rzecznik prasowy Szpitala Miejskiego Małgorzata Adamowicz przyznaje, że szpital czekają zmiany. Jakie? Tego jeszcze nie wiadomo.
 
 
Szpital Miejski św. Jana Pawła II w ramach optymalizacji świadczeń medycznych w Elblągu we współpracy z Organem Założycielskim, Radą Społeczną Szpitala i Dyrekcją Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego pracuje nad konsolidacją usług, nad poprawą jakości pracy oraz nad zwiększeniem efektywności i dostępności do świadczeń medycznych. Aktualnie trwają rozmowy w tym zakresie.
 
 
- mówi Małgorzata Adamowicz.
 
Do tematu powrócimy.
 
Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 2

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Obserwator
  Środa, 09.09

  Ciekawe jak to będzie gdy np. na położnictwie w WSZ wykryją COVID lub jakąś sepsę przez co oddział będzie zamknięty. Kobiety będą jeździć do Olsztyna czy Gdańska rodzić?

 2. 2
  +15
  ~ normalnie , po ludzku
  Środa, 09.09

  Pokażcie co pozostawia po sobie wróblewski poza hasłem "likwidacja" a nowak "standaryzacja. Nie mają nawet odwagi wyjść do ludzi i powiedzieć: zwiększamy liczbę uczniów w klasach, chcemy łączyć szkoły, zlikwidujemy oddziały w miejskim szpitalu bo takie same są w WSzZ, ... . Puszczają wiadomość i czekają na reakcję - oto białorusko ukraiński sposób komunikacji ze społeczeństwem. Co do ginekologii i położnictwa w tym szpitalu słyszę same dobre opinie, nawet lekarze rodzą na Żeromskiego a nie u Eli. Pewnie koalicyjny układ nakazuje zmusić ludzi do rodzenia w wojewódzkim , bo pustoszeje. Może Paulla coś beknie o potencj(i)ale? Wituś - człowiek z pasją !!!

 3. 3
  +12
  ~ gdyby tak uczciwie
  Środa, 09.09

  Jedno miejsce jest nietykalne - to skupisko swojaków i znajomych królika w UM i miejskich spółkach. Tam nikt nie szuka oszczędności, nie standaryzuje, nie optymalizuje, nie konsoliduje. Nie, bo gdzie nasi by pracowali? Okazuje się , że wybrana ostatnio RM jest podobna do żony prezydenta RP - głuchoniema i ociemniała - i chyba najgorsza w historii po 45. Tylko pytają. Żadnej walki o miasto i los mieszkańca. Przyklepuje fanaberie "prezydenta". Tylko psujecie powietrze. W kampanii takich czerepak wyłowił i czytał im w koszulce informującej czyje jest miasto. I to trwa. Chyba już nie doczekamy w tej kadencji aby RM zobowiązała prezydenta do pracy - on publicznie łaje "radnego" gdy ten cokolwiek sensownego zgłasza. Problem PS , SP 9, teraz tego szpitala doskonale pasuje do administratora.

 4. 4
  +13
  ~ Ann
  Środa, 09.09

  Nie wyobrażam sobie tego, koleżanka rodziła w szpitalu wojewódzkim kiedy miejski byl zamknięty i mówiła że był dramat, braki personelu, duża liczba porodów, nikogo do pomocy, czekanie przez ciężarne na krzesełku na korytarzu aż kogoś wypiszą na szybko...

 5. 5
  +9
  ~ Miko
  Środa, 09.09

  TO CO WYPRAWIA WIELEBNY W ELBLĄGU TO KPINA A Z LUDZI.... LIKWIDUJE.. LIKWIDUJE.. NIECH LEPIEJ SWOJE STANOWISKO ZLIKWIDUJE BO PRACUJE OD MARCA NA 0 OBROTACH ZA KOGO ON SIĘ UWAZA..

 6. 6
  +9
  ~ Najlepiej
  Środa, 09.09

  W Elblągu wszystko zlikwidoeac a na wizyty jeździć do olsztyna. Kiefy w Elblągu będą wszystkie oddziały by skończyły się wycieczki do olsztyna ws leczenia. Czy to dociera do was politycy i włodarze i dyrekcje szpitali.

 7. 7
  +8
  ~ Zwolnic
  Środa, 09.09

  W Elblągu za duzo wice prezydentow,emerytow w UM ratuszu .

 8. 8
  +9
  ~ jola
  Środa, 09.09

  A może należy w końcu ZLIKWIDOWAĆ WRÓBLA? Nie może, a na pewno!! Co on wyrabia to o pomstę do nieba woła!

 9. 9
  +10
  ~ kasia
  Środa, 09.09

  Piękny wyremontowany oddział likwidować, chyba ktoś upadł na łeb z tej oszczędności. Rodzić w wojewódzkim to koszmar, sam szpital i personel do niczego. A jak będzie wirusik, to gdzie będą noworodki? Czy ktoś z tych zakutych pał o tym pomyślał?

 10. 10
  --9
  ~ Do gdyby tak... itp
  Środa, 09.09

  Twoje wpisy świadczą ze jesteś, albo byłeś pracownikiem oświatowym. A teraz tak najeżdżasz na naszego prezydenta.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2213051319122