Sobota, 10.06.2023, Imieniny: Bogumil, Malgorzata, Edgar
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (15)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Maja
  Środa, 09.09

  Z tego szpitala zostatna zamkiniete wszystkie oddzialy,to tylko kwestia czasu.Pan dyrektor czuje sie odpowiedzialny tylko za oddzialy z Komenskiego.Szpital przy Zeromskiego jest mu kula u nogi od momentu polaczenia tych dwoch szpitali.Szkoda wielka .

 2. 2
  +3
  ~ Obserwator tej wsi
  Środa, 09.09

  To miasto się zwija! Ludzie smutni, skupieni na sobie i wiecznie narzekający!!! I wciąż im kasy brak - ale jak klient przyjdzie to tez im śmierdzi, bo przeszkadza

 3. 3
  +3
  ~ wielbiciel kolesi
  Środa, 09.09

  czerepaku spod 10 - znowu metodą upadlińską szukasz czerepaku tego kto pisze a nie co pisze. Używaj argumentów przeciw tym, którzy komentują. No ale skoro w komentarzach jest lustro pracy UM, RM, to i argumentów nie ma i pozostaje szukanie "komentującego". Znowu ujawniasz swój prymitywizm ogólnie znany mimo kolesiowsko uzyskiwanych foteli. Chłop z wiochy , ale wiocha z chłopa nie.

 4. 4
  +4
  ~ ukulele
  Czwartek, 10.09

  A wiecie, że w przychodni ginekologicznej w Wojewódzkim nie ma ultrasonografu? Tak się napędza wizyty prywatne, bo o jakiej diagnostyce może być mowa bez USG? Tak rządzi Gelertowa. Czyżby nie wiedziała, że dzisiaj ultrasonograf to standard nawet w gabinecie weterynaryjnym? No a likwidacja ginekologii w Miejskim to skandal!!! Tyle się mówi o prawach kobiet, a jak trzeba oszczędzać, to najlepiej na kobietach -zabrać im szkołę rodzenia i porodówkę. Za chwilę wejdzie ustawa o ochronie zwierząt (potrzebna zresztą) a kto się ujmie za prawem kobiet do opieki zdrowotnej? Słucham włodarze - jakie macie pomysły?

 5. 5
  +1
  ~ Gosiak
  Czwartek, 10.09

  A dzis kolejny absurd w naszej służbie zdrowia! Likwidacja pediatrii w wojewódzkim a raczej przeniesienie na Żeromskiego gdzie diagnostyka jest równa zeru! Dzieci w ciężkim stanie będą wozone na każde badanie karetkami. To jest dopiero skandal. Temat dla uwagi i rzecznika praw dziecka!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.4612441062927