Poniedziałek, 22.04.2024, Imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --35
  ~ Jam
  Niedziela, 04.02

  Czy już nie ma innych kandydatów. Tyle kłamstwa się wylało przy porcie.

 2. 2
  +39
  ~ Będzie parno i gorąco-:)
  Niedziela, 04.02

  jak widać PO będzie miało POważny problem, Elblążanie maja dość tej kliki przylepionej od lat do stołków z czego miasto nie ma nic oprócz rolowania długu i rolowania Nas ! Śliwka odbierze głosy jak i POzostali niezależni kandydaci Pełowcom i jeśli stworzą wspólny front PO tu przegra bo mocnego kandydata nie mają ani w programie bo w jakim ani znanego z czegoś konkretnego! Wszystko w rękach niezależnych i niepowiązanych z tą pajęczyną bo właśnie chodzi tu aby przerwać ten chory układ ! jeżeli będa mądrzy i się dogadają wygrają bez problemu !!!

 3. 3
  --27
  ~ Elbl@żanin78
  Niedziela, 04.02

  Do Warszawy, do Pasłęka, Elbląg proszę zostawić elbl@żanom

 4. 4
  +30
  ~ Paskudne postawy
  Niedziela, 04.02

  Tak czy siak marnie po tylu latach kończy ta klika , naprawdę wszyscy mają ich dość! Za daleko posuneli się w bardzo złym stosunku do ludxi i pracowników bo mają fatalnych doradców mających satysfakcję z robienia syfu ludziom i to ich wlasnie zgubilo! Dlatego mamy tylu kandydatów

 5. 5
  --20
  ~ Mlody harcerz
  Niedziela, 04.02

  Czy ten pan naprawdę chce mieszkać w tym miescie. Czy tylko ktoś mu kazał a on musiał

 6. 6
  --49
  ~ Mieszkanka
  Niedziela, 04.02

  Co może zaproponować miastu osoba, która nawet stąd nie pochodzi? Zrobił tylko liceum w Elblągu i udaje naszego. Elbląg nie potrzebuje ludzi zakłamanych co przez 8 lat niszczyli Polskę. Szpanował podczas kampanii parlamentarnej pieniędzmi, którymi nie miał i teraz znowu próbuje ludziom oczy mydlić. Edukację sprowadzili na dno, przedsiębiorców doprowadzili do bankructwa tymi "nowymi ładami", a teraz miasto chcą pogrążyć. PiSowi dziękujemy - proszę ze sceny zejść.

 7. 7
  +44
  ~ Bsp
  Niedziela, 04.02

  Elbl@żanin78 takim Elblążanom jak Wcisła z.Nowego Dworu Gdańskiego czy Monika Fslej z Olsztyna? I wielu innych. Poza tym właśnie mamy rdzennego Elblążanina jako prezydenta. I co, taki dobry?

 8. 8
  +28
  ~ Agitacja
  Niedziela, 04.02

  Jacy patrioci miejscowi się odzywają, juz lepszych argumentów brak-:))) teraz niech Juriś agituje na Michasia bo co mu pozostalo , wepchal Wicia to teraz nastepnego tylko chętnych na to coraz mniej -:)))

 9. 9
  +27
  ~ Robert Koliński
  Niedziela, 04.02

  Jak pisałem u cenzorskiej konkurencji, która wycina komentarze a moje, jak już od święta puści, to godzinami blokuje: Brawo za odwagę - a trzeba ją mieć, żeby zrezygnować z lekkiej, łatwej i suto płatnej pracy posła, by wziąć się za oczyszczanie elbląskiej stajni Augiasza, zwłaszcza kiedy staje się przeciwko skorumpowanej i od lat trzęsącej miastem kamaryli. Już za samo to ma pan Śliwka dużego plusa:) Będę się przyglądał i uważnie słuchał propozycji dla miasta - ludzi odważnych, z wizją, pomysłami i propozycjami potrzebujemy tu jak patodeweloperzy i oligarchia solidnego kija na grzbiet, a niszczyciele basenu i wyprzedawczyki majątku publicznego zainteresowania prokuratury; Jest czas siania, potem żniwka - niech rozpędzi mafię Śliwka!;) #SłynneCytaty, #SłynneProroctwa; #PrawdaWasWyzwoli; 🚩

 10. 10
  +30
  ~ Akcje w dół
  Niedziela, 04.02

  Nawet urząd juz zyskał nowego kandydata tak więc szanse maleją dla peło

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0646598339081