Poniedziałek, 22.04.2024, Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +19
  ~ Wet
  Poniedziałek, 05.02

  Dobra wiadomość. Strach zapanował w elbląskim układzie i dobrze. Będzie ciężko bo Elbląg to ciężki teren, dużo starych komuchów i emerytów mundurowych.

 2. 2
  --9
  ~ vivat młodzież na sali!
  Poniedziałek, 05.02

  Śliwka mówi że będzie budował miasto dla młodych , a na sali sama młodzież. Mówi on że dbał aby pieniądze trafiały do Elbląga i kierował "olbrzymie sumy". Konkret - jakie sumy, ile razem , na co??? Mieszkam tutaj j nie znam takich działań Śliwki poza przedszkolem 8 i auto fotkami . Obecność Przydacza i Ozdoby dyskwalifikuje kandydata - wasze zachowania w sejmie świadczą o pochodzeniu i braku nadziei na lepsze w mieście. Pozostanie buta, arogancja, poniżanie "nie naszych", tylko w innym garniturze. Czekam na program kandydata i skład jego drużyny po "wygranej".

 3. 3
  +13
  ~ Deratyzacja
  Poniedziałek, 05.02

  W komentarzach u konkurencji i na FB ubecy hejterzy od motorówki i harleya i komuszeria pisze że śliwka chciał zabrać Elblagowi port! Doprawdy zabawne! Zabrać port? Gdzie miałby go zabrać i jaki port?! Przecież tam nie ma portu tylko parking z obeliskiem a Śliwka zabiegał o jego rozbudowę w formie dużego portu rządowego z prawdziwego zdarzenia. Harley i motorówka woleli kameralny parking niż port.

 4. 4
  +10
  ~ Do ***** ***
  Poniedziałek, 05.02

  Młodych mało, bo nie ma pizzy,szanujmy siwe głowy bo to są mądrzy ludzie- im zależy na Polsce i Elblągu.Szkoda że większość młodych ma wszystko gdzieś,tylko potrafi narzekać,myślę że warto zagłosować na młodego,energicznego i mądrego człowieka.Młodzi,weźcie się w garść.

 5. 5
  --10
  ~ Ketesz2
  Poniedziałek, 05.02

  Chyba raczej powolnych Polaków. Ta śmieszna partia, która murem stoi za 2 przestępcami, chce rządzić w Elblagu? Chetnie się zapiszę, mam nadzieję, że w klauzuli członkowskiej będzie dopisek: skazanym gwarantujemy ułaskawienie, jeżeli są nasi. Nawija Wam pis makaron na uszy, a Wy nie słyszycie, co wtedy robią za waszymi plecami. Ludzie ochłońcie popatrzcie wokół siebie. To się w głowie nie mieści, jak ludzi można było tak wysterować, że ta partyja ma w okolicach 30% stale. Kupili was? Czym? 500 plus?

 6. 6
  --12
  ~ fgdgdf
  Poniedziałek, 05.02

  Pan Śliwka dobry jest jedynie w słowotoku. Wystarczyło obejrzeć jego występy w tv. Obecny prezydent może i stworzył klikę, ale to klika składająca się z Elblążan. Pan Śliwka pewnie zbuduje swoją klikę, tyle, że ta klika nie będzie elbląska a pisowska. Naściąga wam pisowc.ów z połowy kraju. Wystarczy zobaczyć jak do tej pory wyglądały rekrutacje na wszystkich szczeblach w państwowych instytucjach. Przykładem może być US, gdzie przyjmowano tylko z PiS lub pociotków. Śliwka to najgorszy wybór, bo nic nie zrobi dla Elbląga, a tylko wydrenuje budżet.

 7. 7
  +16
  ~ Debata
  Poniedziałek, 05.02

  Wiele odkryje debata kandydatów , zapewnie odkryje znajomość spraw miasta i osobowość kandydata

 8. 8
  --5
  ~ Grażyna ur. w Malborku
  Poniedziałek, 05.02

  Zeby spełnić te obietnice to trzeba mieć władzę.

 9. 9
  +7
  ~ do Ketesz2
  Poniedziałek, 05.02

  Odwracanie kota ogonem , zakłamywanie faktów i liczb , wielokrotne powtarzanie kłamstw to stara wyptóbowana taktyka bolszewików i róznych ""uśmiechniętych "" koalicji którym normy i zasady są zbędne bo mają własne . Mając radia telewizje i gazety wyhodowali sobie wyborców którym wskazali wroga i którzy nawet kopa od "swojej" władzy przyjmą jako pocałunek . I dlatego nie możesz wiedzieć o tym , że PiS ma stale 35 - 40 procent , a programy socjalne w tym również 500 plus którego pewnie jesteś , byłeś lub bedziesz beneficjentem są dla wszystkich . Za pół roku , gdy ceny gazu i energii wzrosną o 100 procent też będziesz zachwycony bo skoro ceny wzrosną to widać miały wzrosnąć i i to jest jedynie logiczne wytłumaczenie i słuszna linia tej władzy ? Kupili Was ? Czym ?

 10. 10
  +3
  ~ brawo
  Poniedziałek, 05.02

  Panie Andrzeju do boju!!!!!!!! Jest Pan w wieku moich synów, a więc inny wymiar rzeczywistości, inne spojrzenie i wiedza a do tego pogoda ducha i dowcip. Niech dobra energia nigdy Pana nie opuszcza.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.93655800819397