Poniedziałek, 22.04.2024, Imieniny: Kaja, Leon, Lukasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (69)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --1
  ~ Ketesz2
  Poniedziałek, 05.02

  Reagując na zaczepkę: nie pobieram 500plus, bo za stary jestem. Nie jestem sterowalny, bo sam potrafię myśleć. O ile sobie dobrze przypominam, to wy mieliście własną tubę w TV, w której nie było ziarna krytycyzmu tamtej władzy. Wskaż mi inne medium które było tak stronnicze i nie zapraszało waszych wyznawców, albo nie krytykowało tych niby swoich. Dalej, ustawiliście sobie sądy, prokuraturę, TK, prezydenta itp itd wg swojej nie konstytucyjnej bajki. Jak dziś ktoś próbuje przywrócić normalność chwytacie za widły. Sąd skazał dwóch waszych za jawne naginanie prawa i co ? Są krystalicznie czyści, bo może za dużo wiedzą? Daj człowieku spokój, sam analizuj. Mi za żadnej władzy nie było super w Polsce, ale ostatnie 8 lat pisu to było jak kolonia karna na obrzeżach islamu. Myśl więcej, polecam.

 2. 2
  +2
  ~ Zet
  Poniedziałek, 05.02

  Ktoś kto nie zauważył istnienia yefalenu , te, tok fm i całego.wisnuszka internetowych tonerów namawia do myślenia .dobre

 3. 3
  --1
  ~ dziadek
  Poniedziałek, 05.02

  Dziwi mnie ta kandydatura i ten entuzjazm pisowskiego elektoratu . Pan poseł Śliwka nie pochodzi z Elbląga .Jest zwykłym kariero- wiczem i szantażystą który chciał pozbawić elbląski samorząd portu morskiego za 100 mln zł. A teraz się pcha by zarządzać Elblągiem i tym portem . Poza tym ponownie dojdzie do konfliktu pomiędzy rządem i władzami Elbląga . Czy tego chcecie drodzy elblążanie.

 4. 4
  +4
  ~ Ej dziadek
  Poniedziałek, 05.02

  W imieniu elblążan Ci odpowiem .Nie bój nic , przecież port miał być miejski , no to będzie. Czy moze chodzi O to że perłowy ms być? No to się zdecyduj .

 5. 5
  +11
  ~ Jest szansa
  Poniedziałek, 05.02

  Pan Śliwka ma duze poparcie i to różnych srodowisk od sportowych po całą resztę, pójdzie na ostro

 6. 6
  +1
  ~ realista
  Poniedziałek, 05.02

  To niech idzie, prezes kazał to śliwka musi. Elblążanie (większość) na szczęście jest na tyle mądra, że nie wybierze PiSiora. Śnijcie dalej.

 7. 7
  --1
  ~ realista
  Poniedziałek, 05.02

  Do Aborygen: niedawno na tym portalu pisali, że w Elblągu biletomat się popsuł, powinni czym prędzej sprawdzić czy w Pasłęku działają, a Pana Śliwkę spytać jaką ma strategię, żeby ten biletomat działał

 8. 8
  +5
  ~ Cios za ciosem
  Poniedziałek, 05.02

  Glosuje na Pana Śliwkę , nie będę rozdrabniac się na tych niepewnych! Po raz pierwszy nie oddam glosu na PO ! Ci niezalezni podobno , nie przekonują mnie !

 9. 9
  --5
  ~ realista
  Poniedziałek, 05.02

  Sprawdźcie sobie jakie wyniki były w wyborach do sejmu w październiku, teraz będą podobne w samorządowych. Elbląg nie jest pro PiS. Ale co tam, pomarzyć Wam nie bronię.

 10. 10
  +9
  ~ Zejdź na ziemię
  Poniedziałek, 05.02

  Ale Przepoconej PO tez juz nie chcą, przynajmniej w tym starym składzie i z tym otoczeniem ale pomarzyć Wam nie bronię

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.85981702804565