Czwartek, 13.06.2024, Imieniny: Antoni, Lucjan, Gracja
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (72)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +5
  ~ Arc
  Sobota, 13.01

  Tak samo są wolne media, jak i wolne sądy, a Ci ludzie maszerujący to tylko wolno chodzą w takich marszach ale z wolnością nie mają nic wspólnego, jak i POwce. Proszę, tutaj świeży przykład "wolnych sądów" (wolnych od sprawiedliwości i zwykłej racjonalności), gdzie za czasów PiS gościu został dwukrotnie skazany za to, że kiedy przeglądał swoje akta w sądzie (do czego ma prawo), to znalazł tam notatkę odręczną sędzi, która pozostawiła tam wytyczne dla innego sędziego jak ma prowadzić daej sprawe i napisała to wszystko na kartce z danymi innych osób z innych spraw. Gościu zgłosił to do inspektora RODO, prezesa sadu i prokuratury i wszyscy mieli w d...Za to w odwecie prezes sadu zgłosił jego do prokuratury, że uzyskał dane osobowe (które przeciez sam sad mu dał w jego aktach i sam powiedział

 2. 2
  +5
  ~ Arc
  Sobota, 13.01

  że ma). Dodatkowo wtedy prokuratura zrobiła mu przeszukanie mieszkania o te dane (które wczesniej mieli gdzieś) i skazali go teraz w wyroku apelacyjnym ostatecznie już za czasów KO (czyli znów PO). Reasumujac gościu został skazany za to, że ośmielił sie powiedziec sadowi, ze nie przestrzegaja ustawy o RODO. I tak właśnie to PiS przez 8 lat doprowadził do takich "wolnych" sądów, że kompletnie nic się nie zmieniło, bo PiS PO - jedno zło, a te ich bredzenie, że walcza o to, to takie same bredzenie jak tusk gada, że teraz spółki skarbu państwa przestana kraść - przestana krasc mało i zaczną teraz dużo i taka jest tylko różnica między PiS a PO. https://banbye.com/watch/v_22Xb1htmlwHC

 3. 3
  --3
  ~ milka
  Niedziela, 14.01

  nie wiedzialem ze az tylu jest stuknietych w elblagu.

 4. 4
  --5
  ~ Hfgj
  Niedziela, 14.01

  Przez 8 lat zrobili dziadkom sieczkę w głoeie. Pissowcy uwielbiają niewolę,kłamstwo i szczucie. Mam radę- jedzcie do Moskwy,tam bedzie po waszemu. Nigdy więcej pisss!

 5. 5
  --1
  ~ fantomas
  Niedziela, 14.01

  Bez kozery powiem dziesiątki milionów jest na demonstracji.

 6. 6
  +1
  ~ zenek
  Niedziela, 14.01

  Szwabski , ryży kundel jeszcze trochę i pójdzie von...

 7. 7
  --1
  ~ do zenka
  Niedziela, 14.01

  ty idż już WON

 8. 8
  +2
  ~ Bardzo stary elblążani.
  Poniedziałek, 15.01

  Patrzyłem z niedowierzaniem jak agent niemiecki prowadzi watahy sluzalczych polaczków w łapy niemieckich bauerów .Tak hitler rozpoczynał swoje panowanie tworząc III Rzeszę.A teraz dzisiejsi elblążanìe jak stada owiec idą za parszywym rudym baranem do niemieckiej niewoli.Tfu.!!! Godność duma patriotyzm.Tak ale nie w Elbing Stad .Ujawniają sìę volksdojcze uśpienia agenci i IV Rzeszy. D A N K E !!!!

 9. 9
  --4
  ~ Ploterek
  Poniedziałek, 15.01

  Protest w obronie wolnych mediów, a guru Jarek Kaczka słowa o tym nie powiedział, tak samo jak o Wąsiku i Kamińskim. Była za to typowa dla pisu narracja: Niemcy, Tusk, Bruksela i straszenie ludzi tymi głupotami.

 10. 10
  +1
  ~ jk
  Poniedziałek, 15.01

  Przyganiał kocioł garncowi.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2536098957062