Poniedziałek, 27.05.2024, Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (72)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +12
  ~ Dziady, cz.24
  Piątek, 12.01

  Jeżeli Śliwka będzie kandydatem na prezydenta Elbląga, to ja już mu dziękuję. Udawał rozumnego a okazał się pisistą korytowym - poparł to jak ze szczuckim zachowuje się w sejmie. Co do bredzisława lokalnego, czyli Pruszaka - panie pruszak, tak nie zachowuje się demonstracyjny katolik. Jak pan leżący w kruchcie wyraził zgodę na umieszczenie na Pałacu Namiestnikowskim slajdu przestępców z wizerunkiem świętego Popiełuszki - czła trójca jest siebie warta? Kościół też milczy i zezuje na kasę. Czy Popiełuszko pasuje do tych kryminalnych skazanych? Wstyd. brak uczuć także z wykorzystaniem (sic) żon skazanych. Bierut wiecznie żywy - ja ich nie ułaskawię ale może Bodnar? Żony to Kamińska , sędzia wsadzająca do więzienia innych, Wąsik - doktor chemii i biochemi . Ucharakteryzowane na straganiary.

 2. 2
  +14
  ~ Xyz
  Piątek, 12.01

  Przezylem gomulke,gierka i jaruzelskiego.bralem udzial w tworzeniu solidarnosci.delegalizacja pisu to jedyna recepta dla polski.

 3. 3
  --1
  ~ Pol
  Piątek, 12.01

  Likwidacja po co komu się nie podoba sa inne kanały ale zemsta Rudego.

 4. 4
  +17
  ~ Mietek z USA
  Piątek, 12.01

  Najgłupszy jest naród Polski jak trwoga to do Boga a jak luz to awantury i jeden drugiego w łyżce wody by utopił.

 5. 5
  +1
  ~ Roman
  Piątek, 12.01

  Pan poseł Śliwka... . No cóż... . Raz w TV widziałem go nawet bliżej, niż 10 m od prezesa Jarosława K. To, że stanął w obronie skazanych przestępców maszerując przed trybuną, nie dziwi. Taki był przekaz dnia> A to rzecz święta, gdyż z Nowogrodzkiej pochodzi.

 6. 6
  +3
  ~ emma
  Piątek, 12.01

  Był to protest w obronie milionerów z TVP i przestępców z ABW

 7. 7
  +9
  ~ Zen
  Piątek, 12.01

  Pojechali bo chcieli bo czy nam się to podoba cxy nie pis jako partia wygrala a KO tylko dlatego ze się połączyli, sami są bez szans! Poza tym w Elblągu maja negatywne nastawienie do tych co latami tu tkwią nie wnosząc nic do zycia miasta tylko zwyczaje starej nomenklatury ! To sygnał dla tych pewniaków z PO ze Elbląg jest nimi znudzony , a walka będzie wyrównana więc nie czas jeszcze na rozdzielaniem cieplych posadek czekającym w ukryciu-:)

 8. 8
  0
  ~ Bez różnicy
  Piątek, 12.01

  Tvn slabo pokazywala marsz bo ludzi bylo dużo więcej niż myśleli! Taka sama reżimowa jak kiedys krytykowana tvp

 9. 9
  +7
  ~ Franek
  Piątek, 12.01

  Te 130 osób to wstyd dla Elbląga! Ale to tylko 130. Reszta myśli.

 10. 10
  --3
  ~ Robert Koliński
  Piątek, 12.01

  PiSiaki, coś Wam powiem - gdybyście nie byli tacy chorobliwie rusofobiczni i pro-NATOwscy, pchający nas do imperialnej wojenki za miedzą, to normalna, patriotyczna, nieskundlona lewica też by Was poparła:) Nie mówię tu oczywiście o parlamentarnych zdrajcach Polski i lewicy z koryciarskiej "Lewicy", w rodzaju Czarzastych, Biedroniów, syjonistek Żukowskich, NATO-podnóżków Kulasków, podelbląskich obszarnikach etc., tylko o masach lewicowych działaczy/ek i młodzieży, którzy dobrze wiedzą, że reżim sprzedawczyka Tuska to jest zdrada Polski i wysługiwanie się burżujom i obcym stolicom - to są nasi wspólni wrogowie, wrogowie Ludu. Zapamiętajcie i rozważcie to sobie, bo ważne:) "Trzecia Droga - Tusk - Lewica, to dla Polski - TARGOWICA!" #SłynneCytaty, #SłynneProroctwa; #PrawdaWasWyzwoli; 🖤🚩

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1531460285187