Poniedziałek, 27.05.2024, Imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (72)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Do Emma
  Piątek, 12.01

  Dziecko drogie nie myl CBA z ABW!

 2. 2
  --3
  ~ Chester nie pisowski a POwski troll
  Piątek, 12.01

  PO i ich koalicjanci wprowadzają nam w Polsce Białoruś.

 3. 3
  --8
  ~ Chester nie pisowski a POwski troll
  Piątek, 12.01

  PO i ich koalicjanci wprowadzają nam w Polsce Białoruś.

 4. 4
  --6
  ~ Dość tego dziadostwa
  Piątek, 12.01

  Elblążanie coraz bardziej przekonani do PiS, albowiem widzą że obecna koalicja PO PSL Lewica kkkkwww SLD doprowadziła Elbląg do ruiny i miasta prowincjonalnego. Koalicja ponosi pełną odpowiedzialność za to że utraciliśmy szansę na port. Koalicja szantażowała Polski rząd i podkładała kłody pod nogi przeszkadzając w ukończeniu inwestycji. PIS pomimo trudności w ekspresowym tempie wybudował przekop i kanał. Teraz wszystko zostało wstrzymane bo koalicja13 grudnia mówi że dla nich Elbląg to sprawa trzeciorzedna.

 5. 5
  +2
  ~ Głos Ludu
  Piątek, 12.01

  Ja mogę posłuchać ze zrozumieniem, ale Ty poczytaj ze zrozumieniem, czy ja napisałem w komentarzu, ze Lepper zmarł w czasach rzadu PiS-u ? Jak chcesz wchodzić w polemikę co do komentarza, to przeczytaj go proszę ze zrozumieniem

 6. 6
  +1
  ~ Do Glos Ludu
  Piątek, 12.01

  Czy ja napisalam, ze Ty napisales, ze bylo to za rzadow PiS? Ja tylko rozwinelam wątek tej tragicznej smierci, umiejscaeiajac w czasie. Bo w swoim komentarzu powiazales te zdarzenie jako nastepstwo afery gruntowej, a nie wiemy jak bylo, bo afer w tamtych czasach bylo duzo wiecej.

 7. 7
  --6
  ~ Głupie pytanie
  Sobota, 13.01

  Dlaczego te 130 osób z Elbląga pojechało pospacerować po Warszawie? Bo polska konstytucja ani żaden kodeks im tego nie zabronił. Polska jest krajem demokratycznym gdzie istnieje wolność zgromadzeń i wyrażania swoich poglądów. To takie oczywiste dla uczniów pierwszych klas podstawówek więc co za idiota zadaje publicznie takie pytania?

 8. 8
  --3
  ~ Arc
  Sobota, 13.01

  Elblążanin - "nie rozumie" -też mi nowość :D PiS PO - jedno zło, jednak ich wyborcy mimo, że podobnie manipulowani i ogłupieni, to jednak ci z PiSu chodzą tylko z flagami Polski, a ci z PO preferują szmaty unijne i lgbt -to jedna z różnic, którą widać na pierwszy rzut oka. Co do mediów, to za PiS mieliśmy TVP z propagandą PiS ale TVN i Polsat z propagandą PO. Teraz mamy znów to co było wcześniej przed PiSem za rzadów PO,czyli wszyscy i TVP,TVN i Polsat z propagandą i manipulacją PO, co pokazało najlepiej dzisiejsze godzinne w porze największej oglądalności pranie mózgów przez wszystkie te stacje razem podczas "wywiadu" (podobne robi putin) z tuskiem. No to teraz mamy pluralizm mediów :D ABW wczoraj wkroczyła o 6 rano do wielu niezależnych działaczy niepodległościowych - POdobnie jak za PiS

 9. 9
  +14
  ~ Felix/niepisowskitroll
  Sobota, 13.01

  "protest wolnych Polaków"hahaha ale jaja

 10. 10
  +10
  ~ do weta
  Sobota, 13.01

  Białoruś przyjacielu mojej kozy i kult jednostki to był ostatnie osiem lat i to se ne wrati panie Havranek!!!!!!!!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.5568618774414