Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (43)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ paragraf
  Wtorek, 21.11

  @Roman - nie masz bladego pojęcia o czym mówisz. Doucz się - niezgodne z konstytucją byłoby skrócenie kadencji samorządów. wydłużenie jest ustawowo i prawnie możliwe. Tyle w temacie.

 2. 2
  +20
  ~ Prawa mieszkańców
  Wtorek, 21.11

  Kurcze chyba nikt do tej pory nie był tak skutecznie wytrwały w nokautowaniu ! I to w kulturalny sposób i rzeczowy ! Brawo ! Proces fajna sprawa bo chętnie wysluchamy o stanie finansów na przestrzeni wielu lat , w koncu to wielka odpowiedzialność wobec mieszkańców! Poza tym Tusk wlasnie zapowiedzial powstanie komisji śledczych punktujących dzialania pisu więc każdy ma prawo oceniać i poznać stan faktyczny z ust wielu świadków majacych latami wpływ na budżet czego efekty doswiadczamy

 3. 3
  --30
  ~ taaa
  Wtorek, 21.11

  ten pajac to ma parcie na szklo niewazne co mowi aby tylko o nim pisali a to jest zwykly nieudaczniok nawet referendum nie umial zorganizowac i chyba spac nie moze bo marzy mu sie koryto a frustraci i zyciowe niedojdy takich lubia i popieraja wrobel powinien pogainic pajaca raz a dobrze

 4. 4
  +28
  ~ obserwator zdarzeń
  Wtorek, 21.11

  Chcesz być VIP em, osobą publiczną utrzymywaną z podatków mieszkańców musisz odpowiadać i tłumaczyć się ze swoich poczynań. Chcesz pozywać kogoś do sądu . Twoje prawo ale rób to za swoje pieniądze. Kasa miejska to nie prywatny folwark.

 5. 5
  +24
  ~ Odważnie czy nie?
  Wtorek, 21.11

  Ciekawe czy odważnie wytoczą proces ??? I obnażą rolowanie -:) Chyba jednak nie są az tak odważni -:)

 6. 6
  +22
  ~ dawny pracownik
  Wtorek, 21.11

  odnośnie listy świadków to kiedyś za dawnych czasów był tam fajny facet, dobry skarbnik który ogarniał ten cały bajzel! rzeczowy, z szacunkiem ale i krótko trzymający ludzi tłumiący konflikty , nie słuchając plotkar , który zawsze znajdował wyjście z sytuacji tak aby nie skrzywdzić kogoś i wszystko brał na siebie ! nigdy nie szukał winnych i nie zwalał winy na innych za swój błąd ! nie zajmował się plotami , nie mobbingował ludzi choć kiedyś nie znane było to słowo! spinał budżet a teraz cóż jest jak jest ! a jak jest może proces wykaże!

 7. 7
  +15
  ~ Załamany
  Wtorek, 21.11

  O czym wy tu państwo debatujecie ? Przeciez nastala lokalna tragedia ! Będzie rozwód-:))))

 8. 8
  --18
  ~ Black
  Środa, 22.11

  Kwiecien zbliza sie wielkimi krokami, to i lansik sie zaczyna. Kolejny zbawca, tak8 sam jak wszyscy poprzedni, z tym ovecnym bucem i jego zastepca z PZPR wlacznie. Gdy juz zostanie preziem i kurz opadnie bedzie robil to samo co Wroblewski i wszyscy poprzedni klauni na tym stolku. Wiec sie tak nie ekscytujcie, tym rzekomym jedynym sprawiedliwym, bo to taki sam marny aktorzyna, jak wszyscy koleni kandydaci aspirujacy na zbawcow tego miasta, czy bylego obwodu polskiego, zwanego przez angoli pieszczotliwym okresleniemterytorium przemarszu.

 9. 9
  +18
  ~ Logika wskazuje
  Środa, 22.11

  Miarka się przebrała a Wróblewski musi połknąć tą żabę, którą sam sobie w garnuszku podgrzał. Chętnie by poszedł do sądu bo to w jego stylu ale przegrałby z kretesem a zważywszy że proces toczyłby się przy otwartej kurtynie w czasie samorządowej kampanii to pociągnął by na dno i Januszka i Michałka i swoich pomagierków. Więc wylali mu wiaderko zimnej wody na łepetyne by sobie dał spokój - tyle że wyjdzie na mięczaka. A honor a co to takiego kto go widział?

 10. 10
  +15
  ~ do - Wyborca Świadomy
  Środa, 22.11

  Zadajesz pytanie "Czy Janusz i Michał popierają działanie obecnego już zmęczonego życiem prezydenta, któremu puszczają nerwy? " . Dołączam - kogo reprezentują wiceprezydenci?- bo teoretycznie są przewodniczącymi PO i SLD. Czy stać ich na odwagę powiedzieć, że członkowie całkowicie popierają ich bezkrytyczny serwilizm wobec przełożonego? Jakie wyborcze deklaracje zostały zrealizowane? Jak dotąd jest tylko przyklejenie do foteli i totalny oportunizm. Czekamy więc na akt odwagi.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1434299945831