Wtorek, 23.04.2024, Imieniny: Jerzy, Wojciech
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (43)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +23
  ~ Do Romeczka
  Wtorek, 21.11

  Nowaczyka wybralo jeszcze więcej-:)

 2. 2
  --14
  ~ Roman
  Wtorek, 21.11

  Do naiwniaka: Napisałeś: "Nie szukaj honoru u ludzi przywiązanych do koryta". Masz 100% racji. Dzieje się tak nawet na ogólnopolskiej scenie politycznej. Przykładem wystawienie kandydatury pani Witek na wicemarszałka Sejmu przez prezesa Jarosława K., który nie ma innego swego przedstawiciela do Prezydium. Całe PiS nie może się opanować ze zdziwienia i strachu przed przyszłością bez koryta.

 3. 3
  +22
  ~ do Romusia
  Wtorek, 21.11

  Mam prawo wyrażania swoich poglądów, wolność słowa. Nie mam prawa, prezydent też , nazywać nikogo kłamcą jeżeli nie mam na to dowodu. Prezydent najlepiej wie jak jest z jego polemiką ze Stefanem i albo stwierdził kłamstwo Stefana, albo chciał go w ten sposób zdezawuować wobec mieszkańców, bo Stefan celnie trafia w ratusz który nie ma zbyt wiele argumentów na obronę i atakuje publicznie lub wlecze do sądu. Stefan nie dzieli - przyjąłeś Romuś narrację komuny po Radomiu 1976 - kto ma inne zdanie lub pokazuje niewłaściwości nie jest patriotą (tak też uważa pis i nie pis przy korycie). Wystarczy obiektywizm, takt, kultura i słowo "przepraszam". Pieniactwo cechuje słabego lub trafionego próbującego zastraszania dla zamknięcia krytyki. Stefan trafił w podbrzusze (miał w co?) Wróblewskiego.

 4. 4
  +12
  ~ Zoranizujmy się od nowa
  Wtorek, 21.11

  Gołym okiem widać że doszliśmy do ściany. Sama pseudo debata budżetowa pokazuje blady strach przed jego prezentacją. Ukrywanie projektu do ostatniej chwili, nie wspomnę o czasie o godz 13 gdy wszyscy są w pracy. Nieobecność połowy radnych którzy sobie nie zadali minimum trudu żeby przynajmniej założenia i strukturę budżetu zaprezentować wcześniej na otwartych spotkaniach z mieszkańcami. Pochowali się w mysie dziurki i wyjdą dopiero przed wyborami. Jakoś Wróblewski nie spotyka się z mieszkańcami w okręgach wyborczych - bo co im powie ciepło w górę, wszystko leży tylko wypłaty są na czas. Słupniki zniknęli kim wypełnić listy. Dosyć tego pozerstwa - trzeba postawić na elblążan z imienia i nazwiska, uczciwych pracujących ludzi a nie na partyjnych działaczy bez kręgosłupa.

 5. 5
  --11
  ~ hd
  Wtorek, 21.11

  Dobra. Niech mi pan, panie Rembelski wytłumaczy tylko, dlaczego Pan te podpisy pod referendum zbierał tak, żeby nie zebrać? Przecież ewidentnie para poszła w gwizdek, ze dwa punkty na mieście i podpisów byłoby aż nadto. O co tak naprawdę Panu chodzi?

 6. 6
  +19
  ~ Kola
  Wtorek, 21.11

  Już sam fakt, ze znalazła się osoba, która ma odwagę powiedzieć Basta jest godny uwag i podziwu. Pan Rembelski nie mówi -nie pozwalam - tylko samemu prezydentowi Wróblewskiemu ale całemu skostniałemu układowi, który za nim stoi łącznie z PiSem, który stał murem za prezydentem Wróblewskim zawsze, w akcji referendalnej również pan Pruszszak wypowiadając się w imieniu PiS był przeciwko referendum. Taka jest trochę obleśna, oślizła lokalna polityk niby się kłócą ale utrzymują równowagę bo się wszyscy znają i na zasadzie kruk krukowi oka nie wykole żyją sobie w symbiozie. Jeśli się uda komuś to przerwać bedzie wielki. Musi tąpnąć - musż sie obudzić Elblazanie. Wystarczy 100 uczciwych mądrych niezależnych mieszkańców z pozytywnym dorobkiem zawodowym i życiowym - młodych ale tez i w sile wiek

 7. 7
  +20
  ~ do czego to doszło
  Wtorek, 21.11

  ~Kola - Rysiu napisał o kolesiostwie i układzie i w sądzie wyjaśniał "co miał na myśli". Układ, kolesiostwo - to w Elblągu słowa utajnione, znane ale nie wypowiadane przed rozejrzeniem się dookoła. Boga nie widzimy ale wierzymy że jest, układ i kolesiostwo jest ale udajemy że go nie ma. Jedno i drugie czynimy dla bezpieczeństwa i świętego spokoju. Taki partykularyzm i hipokryzja niczym "pan szuchewycz" w RM - jest ale nie wie po co poza palcem "tam" u szefa. Palec "tam" potwierdza teorię względności, bo obaj mają palec "tam".

 8. 8
  +12
  ~ Wet
  Wtorek, 21.11

  Brawo Panie Stanisławie. Dołożę się do zbiórki na dobrego prawnika. Nie możemy dać się zastraszyć.

 9. 9
  --17
  ~ Roman
  Wtorek, 21.11

  Ciekawostką dla mnie jest fakt, że nikt nie odniósł się do mego zdania, , że p. Stefan zaczął dzielić społeczność internetową. Wynik jego referendum, pozostał nie tylko w mej pamięci. Koszty też. Rembelski nie wspomniał nawet, że to Jarosław K. jest winny przedłużeniu trwania obecnego Samorządu, w tym Prezydenta. Wybory miały się odbyć w bieżącym roku. Czemu Stefan R, o tym nie wspomina podobnie, jak internauci wspierający go? Przecież było to złamanie Konstytucji zwykłą uchwałą sejmową. bez pytania się o zdanie TK.

 10. 10
  +17
  ~ Romuś vel MaRyjuszek
  Wtorek, 21.11

  Romuś, ty czytać nie umiesz nawet bez rozumienia. Odpowiedź na wątpliwości urojone masz pod (3) na tej stronie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2571330070496