Poniedziałek, 4.03.2024, Imieniny: Kunegunda, Maryna, Tycjan
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (43)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +23
  ~ Joanna
  Wtorek, 21.11

  Zaciąganie kredytów i wydawanie publicznych pieniędzy musi być pod szczególnym nadzorem społecznym. Życie publiczne na każdym szczeblu musi być przezroczyste . Koniec kropka. Temu służy wolność słowa i dostęp do informacji publicznej. Musimy tego bronić jak niepodległości. Każde miasto można doprowadzić na skraj upadłości czego przykładem jest Kraków 6 miliardów długu i problemy z płynnością. Wspierajmy pana Stefana - stańmy za nim bo on staje w naszej sprawie.

 2. 2
  +26
  ~ naiwniak
  Wtorek, 21.11

  ~Wyborco Świadomy - przeczytaj klakę Michasia o super Wróblewskim. Jeżeli szukasz honoru to idź do lasu, bo tam lis, mimo że rudy, ma go!- w przeciwieństwie do przyjaciół Tarnopola i "pana szuchewycza". Nie szukaj honoru u ludzi przywiązanych do koryta. Jeżeli ktoś dla kasy da się dupczyć , to ma honor?

 3. 3
  +21
  ~ Do kwietnia jeszcze troche czasu...
  Wtorek, 21.11

  ...a w tym czasie gruby wyda nasze publiczne pie iadze i uroczyście otwórz jeszcze kilka full wypasionych...setników, ze trzy drogi do nikąd z grube miliony moze złote toitoi w parku , bo gruby może;)

 4. 4
  +22
  ~ rolka rolowana
  Wtorek, 21.11

  Jeżeli RM na wniosek (nakaz) prezydenta przenosi spłatę długu na czas po 2030 , to jest to rolowanie czy nie jest? Ponadto czły czas biegną odsetki i marża za obsługę zrolowanej należności. Czy jest ktoś kto za kredyt nie płacił odsetek i kosztów obsługi? Nie pytam posłów i senatorów, bo to uber munsch.

 5. 5
  +29
  ~ Czekamy na proces
  Wtorek, 21.11

  Jesteśmy za publicznym procesem prawdy i wysluchania bełkotu i zeznań tych co rolują tu od 30 lat! Czekamy ! Brawo Panie Stefanie!

 6. 6
  +19
  ~ Truso
  Wtorek, 21.11

  Brawo Stefanie,prawda zwycięży

 7. 7
  +23
  ~ felix
  Wtorek, 21.11

  Dziwie sie ze elblazanie toleruja ten postPRLowski Białoruski system sprawowania wladzy elblaskiego samorzadu. W imie czego to tolerujecie? W imie tego ze kazdy byle nie PIS? Szkoda miasta szkoda nas. Tylko nie glosujcie znowu na ludzi namaszcoznych przez motorowke bo nic sie nie zmieni.

 8. 8
  +29
  ~ Świadek mimo woli
  Wtorek, 21.11

  Od razu widać różnicę w poziomie intelektualnym i kulturowym! Brawo! Bylby to niewątpliwie ciekawy proces i do kwietnia byloby to idealne podsumowanie epoki juz zaprzeszłej z interesujacą listą świadków !

 9. 9
  --30
  ~ Roman
  Wtorek, 21.11

  Panie Stefanie. Napisał Pan, cytuję: "Mam konstytucyjne prawo do swobodnego wyrażania swoich opinii i poglądów". Tak się składa, że takie samo prawo posiada prezydent Miasta i Prezydent kraju nawet. Ugrzązł Pan w polityce, a polityk powinien być przyzwyczajony do tego, że jest traktowany i to niejednokrotnie, ostro. Pamiętam Pana ataki przed nieudanym referendum, w którego kosztach Pan, niestety, nie uczestniczył. Zaczął Pan dzielić społeczność elbląską bardziej, niż ktokolwiek inny wcześniej i to nie tylko tę internetową. Ma pan pretensje, trzeba wystąpić na drogę prawną, a nie na drogę, jaką Pan obrał, poprzez darmową publikację swych rozważań. Nie zwrócił Pan w ogóle uwagi na to, że to społeczeństwo wybrało p. Wróblewskiego na Prezydenta i to w głosowaniu bezpośrednim.

 10. 10
  +21
  ~ Do Romka
  Wtorek, 21.11

  Romcio nie pitol -:)

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.87623596191406