Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (53)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +14
  ~ PACJENT 22
  Sobota, 06.11

  Pani dyrektor . Segreguje Pani ludzi...Dlaczego nie wydzieli Pani jednej części szpitala dla osób , które nie są zaszczepione bo mają choroby wykluczające możliwość szczepienia ? Moim zdaniem już dawno zapomniała dyrekcja o tzw przysiędze lekarskiej .. chyba się liczy tylko kasa aby szpital zarabiał . Kiedyś byli lekarze teraz są biznesmeni . Jak chce Pani leczyć ludzi jeśli pozbywa się Pani doświadczonych lekarzy lepiej mieć rezydenta bo jest "" tani " . PRZEPRASZAM ,że tak napiszę w moim odczuciu leczenie w Woj. Szp. to duże ryzyko przedwczesnego zgonu..NIKOMU NA NICZYM NIE ZALEŻY...PRZYKŁAD tzw reaktywowanego dziennego oddziału neurologicznego do 16 TEJ... CHYBA ,ŻE COŚ SIĘ ZMIENIŁO...

 2. 2
  +7
  ~ Doradca
  Sobota, 06.11

  W sztutofie sa wolne luzka

 3. 3
  +15
  ~ Sekars
  Sobota, 06.11

  Ch.j z z pacjentami.Ważne ,że kasiora sie zgadza.

 4. 4
  +20
  ~ chory
  Niedziela, 07.11

  "Wczoraj Szpital Wojewódzki przeżywał gehennę" - no tak k..wa chorzy przeszkadzają szpitalowi w spokojnej pracy co za chamstwo.

 5. 5
  +18
  ~ różnica
  Niedziela, 07.11

  Pani Gelert - wywozić to można szambo a nie pacjenta. Ponadto "poza Elbląg" i do rowu? Pacjenta się przewozi, transportuje a szambo wywozi.

 6. 6
  +3
  ~ Pytanko
  Niedziela, 07.11

  A co pani Gelert ma wspólnego z tzw. przysięgą lekarską? Z tego, co wiem, skończyła jakąś ekonomię czy inną marchewkologię, nie jest lekarzem i ma prawo się wypiąć na jakieś tam lekarskie przysięgi:))

 7. 7
  +3
  ~ Ela i Wituś
  Niedziela, 07.11

  ~Pytanko - szydzisz czyś głupi. Gelertowa była pielęgniarką. Gelertowa zna kodeks handlowy i zasady prowadzenia firmy. Gelertowa, w przeciwieństwie do księgowego ministra zdrowia łączy przysięgę Hipokratesa z kodeksem handlowym. Gelertowa jest podwójnie szkolona niczym pies policyjno - myśliwski. Gelertowa jest też po szkoleniach członków (tak) parlamentu, partii, radnej, parkingowej, ... . Taka to ci jest kobita renesansu i warta grzechu (po podpisaniu testamentu). No i jest parlamentarną niemową ze względu na te liczne specjalności - stosuje zasadę Lońka "gdy nie mam co do powiedzenia, to milczę" i już prawie ćwierć wieku myśli, bo jak powie , to masz "pacjenci którzy zjawią się w szpitalu będą wywożeni poza Elbląg". Polskie zdanie. Ela, może w szpitalu jest 1 mądry, bo naśladujesz WW.

 8. 8
  +9
  ~ pop
  Niedziela, 07.11

  " E.Gelert o zakażonych COVID-em. Pacjenci, którzy się u nas zjawią będą wywożeni" - i jak można to skomentować ? przyszły ciekawe czasy szpitale nie przyjmują chorych. Po co nam szpitale w Polsce jak są za Odrą w kraju niemieckim.

 9. 9
  +2
  ~ ławnik
  Niedziela, 07.11

  "W szpitalach jest coraz mniej miejsc. Robi się naprawdę trudno, ciasno. Cześć szpitali przekształca się na szpitale covidowe i w związku z tym jest mniej miejsc dla leczenia pacjentów" to w sszpitalu zarządzanym przez pseudoposeł Gelert leczy sie ludzi ?

 10. 10
  +3
  ~ Stare do lamusa
  Niedziela, 07.11

  Era tego niechlubnego czasu pomalu sie konczy, starszym paniom i panom czas odejść na ciepla emeryturkę, pomalu inicjatywę przejmuja mądrzy ludzie z PO ktorzy nie weszli w zalezny uklad, mamy tylko nadzieję, ze nie będą chcieli podpinać się pod Nowy Elbląg, bo to zepsuje inicjatywę , czas na nowe ...

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.94216799736023