Sobota, 3.12.2022, Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (53)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +24
  ~ znowu przyjemnie zaskoczona
  Sobota, 06.11

  A odkażony gruntownie Wróbelek nadal bez maski. Szanowna pani Gelertowa, pani zasługuje na pochwałę a nawet nagrodę, bo zorientowała się pani , że do szpitala przychodzą pacjenci. może niech jeszcze pani pójdzie wieczorem "inkoguto" na nocną pomoc , to będzie pani kompletnym Buddą i nie tylko z wyglądu. Albo jest pani dyrektorem szpitala, albo politykiem - nie można jednocześnie siedzieć na fotelu szpitalnym za kosmiczną kasę i na członku partii lub parlamentu dla przyjemności. Dawno odkryto, że nędzarzem jest ten co trzyma kilka srok za ogon. Niestety, z tego co widać, Missan nie będzie lepszy.

 2. 2
  +24
  ~ Bożena L.
  Sobota, 06.11

  Pacjenci są wywożeni, bo pani dyrektor WSZ Elżbieta Gelert nie chce współpracować ze Szpitalem Miejskim w Elblągu (covidowym). Jej duma i głupota są ważniejsze od zdrowia pacjentów. Ta pani ma już od 22.04.2015 roku uprawnienia do emerytury. Czas odejść. Tworzą sobie kontrakt i są nie do ruszenia, gdyż nie podlegają wówczas Kodeksowi Pracy. Będzie zatrudniona, aż padnie. Zarządza po staremu.

 3. 3
  +6
  ~ należy dodac
  Sobota, 06.11

  Służba zdrowia czyli wszyscy pracownicy nie zaszczepieni wygnac na bezrobocie.

 4. 4
  +15
  ~ Missanisko Diesel
  Sobota, 06.11

  kiedy tą Panią wywiozą na taczce lub jak Jagnę ??????!!!!!!

 5. 5
  --10
  ~ PacjentWSZ
  Sobota, 06.11

  Nie podejmować leczenia opornych intelektualnie niezaszczepionych to dobra opcja! Mam zaplanowany zabieg i nie chę go znów przekładać prtez stado niezaszczepionych krytyków!!! Szczepienie antycovid nie boli, jestem po dwóch dawkach AZ, dwa dni stanu podgorączkowego, ale to samo mam co roku po szczepieniu przeciwgrypowym! Quwerty - potencjalnie to ty swoją głupotą zarażasz innych!

 6. 6
  +14
  ~ Jaaa
  Sobota, 06.11

  Quwerty ma rację. Nikt nigdy nie powiedział, że zaszczepieni nie chorują i nie roznoszą wirusa, a tylko lżej przechodzą chorobę. Więc dlaczego nie obowiązuje ich (nas) kwarantanna czy testy? Dzwonię do lekarza z objawami grypy/covida, a on pyta czy jestem po szczepieniu, bo jeśli tak to grypa, a jeśli nie to może być covid i muszę mieć kwarantannę do otrzymania wyniku testu.

 7. 7
  +19
  ~ Wkurzony pavjent
  Sobota, 06.11

  To wywiźć trzeba Pania Gelert. Miala wiele czasu na dobre zorganizowanie szpitala na kolejną falę cividową. Ale tej Pani w głowie politykowanie a nie menadżersywo. Yo nie miejsce dla Pani.Elblag potrzebuje dobrego dobrze zarządzanego szpitala nie polityka P O w szpitalu.!!!!Proszę odeķść z godnością !!!!

 8. 8
  +14
  ~ No nie
  Sobota, 06.11

  Chyba najwyższy czas P Ożegnać taka dyrekcję.

 9. 9
  --7
  ~ anatol
  Sobota, 06.11

  Minister zdrowia nie daje rady ,więc do wymiany. Pacjenci niezaszczepieni , a chorujący na covid powinni otrzymywać faktury za usługę leczenie , może to antycovidowców zmusiłoby do szczepień. Może ktoś wie - może REDAKCJA - co dzieje się ze szpitalem na Związku Jaszczurczego o ktorym plotka mowi , że będzie likwidowany ? Myślę ,że nie mozna do tego dopuścić , tylko ,jak przed laty otworzyć tam Szpital Zakażny .

 10. 10
  --10
  ~ ddr
  Sobota, 06.11

  Ja pirdo... jacy wy jesteście ograniczeni, a najgorsze jest to że w większości piszą komentarze głąby, które robią w jakiś fabrykach na podrzędnych stanowiskach......, którzy nie maja najmniejszego pojęcia o zażądaniu jakąkolwiek placówką, choćby wiatą śmietnikowa. Ręce opadają. Ale wznoszą się do góry jak tylko sobie pomyśle ze was covid zabije.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.95264005661011