Piątek, 10.07.2020, Imieniny: Amelia, Filip, Witalis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (38)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ Halina
  Wtorek, 19.11

  Ferdek, a mnie na Sycylię nie zabrałeś, to ja ciebie do Wąchocka też nie zabiorę.

 2. 2
  +10
  ~ dobra zmiana
  Wtorek, 19.11

  myślę że chodzi tak naprawdę o stworzenie paru ciepłych posadek dla wybitnie uzdolnionych urzędników. taka placówka musi mieć odpowiednią oprawę kadrową

 3. 3
  +4
  ~ słup elitą jest
  Wtorek, 19.11

  ~nie słup - Niepotrzebnie się bronisz przed byciem słupem, wszak w tym mieście i dla jego elit", bycie słupem jest wybitnie etycznym i moralnym wyróżnikiem. Słupem nie był Wiesiek, ale czerepak i inni "wychowawcy". Myślę, że czerepak skończył zabawę z psl pod nazwą "ja będę na Wiejskiej" i szykuje sobie ciepłą, doskonale płatną posadę na której "się zna". Bo na czym czerepak się nie zna? A że kończy grzanie fotela w UM świadczy jego nieobecność na wręczaniu "stypendiów" uczniowskich - zapewne więcławska postawiła warunek "ja, albo on". Dlaczego kozioł i antek nie podają "zysku" z takiego rozwiązania" Bo zysku nie będzie , poza korytem (nie korytkiem) dla swojaków. Co do rozumienia spójności informacji płynących z ratusza - najbardziej pożądanym fachowcem w mieście jest spolegliwy lekarz

 4. 4
  +3
  ~ Twór
  Wtorek, 19.11

  Następna biurokracja i po ci to. Komputeryzacja dotarła do U M.

 5. 5
  +4
  ~ Referendum
  Wtorek, 19.11

  Coraz bliżej toc to cyrk co wyprawiają.

 6. 6
  +4
  ~ elblążanin
  Wtorek, 19.11

  Wybitni samorządowcy, którzy nie potrafią ogarnąć podstawowej dla miasta rzeczy jaką jest zaopatrzenie w ciepło, znaleźli sobie nowy temat zastępczy za pieniądze Elblążan.

 7. 7
  +1
  ~ Ela
  Wtorek, 19.11

  CUW będzie kosztował, ale może się okazać, że wydatki niektórych placówek są w rzeczywistości dużo mniejsze

 8. 8
  +6
  ~ Pracownik oświaty
  Wtorek, 19.11

  Jeśli "nikt" ma nie stracić pracy, to po co to wszystko?! Jeśli miasto gwarantowałoby porządne zarobki dla pracowników oświaty, a nie tylko nauczycieli, nie musieliby się martwić o braki kadrowe?!!! Ja żadnej zasadności powstania Centrum nie widzę :-( Szukanie oszczędności - remont, wdrożenie jednolitego oprogramowania ... Z artykułu wynika, że warunki pracy są kiepskie??? A czyja to wina!!! A jeśli chodzi o rozwój zawodowy, to dajcie pieniądze na szkolenia i po problemie!!! Mam tylko nadzieję, że pozostali RADNI będą rozsądniejsi i ODRZUCĄ ten głupi pomysł!!!

 9. 9
  --3
  ~ Rena
  Wtorek, 19.11

  No cóż każdy z wypowiadających się tu, to sama elita, ekonomiści, przedsiębiorcy, menadżerowie, ba liderzy wiedzy. A jeden to chyba śledczy, zapewne z edukacji, bo najbardziej lubi oglądać zdjęcia. Jest, będzie, o jejku, nie ma. No cóż zawsze zmiana rodzi opór. Ale skoro komentujący są wszechwiedzacy, to wiedzą jak w Polsce funkcjonują CUWy. Mają się dobrze!

 10. 10
  --1
  ~ ff11
  Wtorek, 19.11

  Podatnicy, nie przejmujcie się, zwolnień nie będzie, wręcz przeciwnie - będzie więcej etatów, ale tylko dla swoich.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.