Sobota, 26.09.2020, Imieniny: Justyna, Łucja, Cyprian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (59)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +20
  ~ Czytajacy
  Wtorek, 15.10

  Zdaje się ze dla koryta posadek i stanowisk i kasy lewicę zniszczyli ci o ktorych wszyscy wiedzą i piszą wiec daruj te spekulacje! Po prostu co niektorzy spartaczyli robote, zniszczyli lewicę i przegrali a tetaz szukają winnych bo fakt taką klęskę trudno przeboleć! Nawet zrozumiale

 2. 2
  +26
  ~ Ryszard Klim
  Wtorek, 15.10

  Drodzy Przyjaciele( i ...przyjaciele?) . Czy doszło do Was , co stało się w niedzielę 13 października ? Jest prawie 50 posłów Lewicy z potężnym wielopokoleniowym kapitałem. Spełnienie czteroletnich naszych oczekiwań. Po wielu latach, ktoś może podpowie po ilu, jest lewicowa posłanka w Elblągu. Ktoś też powie, że nie w pełni z Elbląga; ma rodzinne korzenie blisko. My wszyscy kandydaci byliśmy spadochroniarzami dla Ostródy, Braniewa, Iławy i innych. I co , mieli tam nie głosować na nas? Może potrzebne jest zewnętrzne spojrzenie na układziki. Wiele tysięcy sympatyków , i nie tylko, nam zaufało. A my otwieramy polskie piekiełko. Wspomniałem o epizodzie kampanii pisząc , że to już historia. Stwórzmy "pax romana" . Może się wszyscy oczyścimy? Szansa przed nami. Nie wchodzę w ciosy. Pzdr.

 3. 3
  --24
  ~ Kaz
  Wtorek, 15.10

  P. Klim z kapitałem mordowania patriotów zniszczenia polskiej gospodarki. Doprowadzenia kraju do upadku. Podporządkowania ZSRR. Z czczeniem sowietów za morderstwa i grabież Polski.

 4. 4
  --20
  ~ cygańskie lustro
  Wtorek, 15.10

  Rysiek, o czym ty jeszcze klepiesz? Pomogłeś to stworzyć raczej "pax allenstenium" kompletnie sprzeczny z interesem Elbląga i oczekujesz teraz, że ci mieszkańcy to zapomną? Jak się tobie wydaje, w czyim interesie zagłosuje teraz spadochroniarka kiedy przyjdzie do np. decyzji w sprawie programu dofinansowania transportu publicznego dla mniejszych ośrodków - Tramwaje Elbląskie czy Tramwaje Olsztyńskie? Kolej? Do Ełku, Kętrzyna i Piszu czy do Braniewa? Przecież wy oboje jeszcze do niedawna to i przekop zwalczaliście i żeby nie kampania wyborcza, to bruździlibyście do tej pory. Nieładnie, dla prywaty i zemsty poświęciłeś - bardzo niepolitycznie, mało przyzwoicie i całkiem niehonorowo - interes szerszy, wspólny. Odegrałeś się, świetnie. Ale twarz przy tym zachowałeś, czy może wręcz przeciwnie?

 5. 5
  +26
  ~ Klawisz
  Wtorek, 15.10

  Ludzie weźcie przełknijcie tą porażkę , lewica zostala rozwalona podczas wyborów do Rady! Zostala zniszczona i sprzedana za stanowiska , zbiera dzis spadki nawet Robcia i jakies inne istoty z kapelusza i to jest efekt! Strzela was ch. ze taka klapa , ze zachowanie jak gnida nie pomogło wygrac i ciągnąć kasę! Gdzie ten z Kwww na focie? Teraz przełknąć gorycz i nie szukac winnych wlasnej glupoty i matactwa! PIS przez wasze gierki partyjne wygral takie samo jak i w PO! Czas to zrozumieć ! Lewica w waszym wykonaniu jest spalona i czas szanowac wybor ludzi bo on cos oznacza, ze was nie chcą i nie tolerują waszych zagrywek! To ludzie was odrzucili! I zanim zaczniecie mataczyc i kopać innych to szanujcie wynik wyborów a wojenke prowadzcie otwarcie , nie w necie

 6. 6
  +25
  ~ Slup soli
  Wtorek, 15.10

  W Elblagu lewicy w waszym wykonaniu nie znoszą po tym spektaklu ktory zrobiliście w padzierniku rok temu! Dlatego wybrali kogos nie stąd bo was znają i mandatu wyborczego tu nie dostaliscie i kandydat nietrafiony jak za kazdym razem!

 7. 7
  +27
  ~ Do hipokrytów.
  Wtorek, 15.10

  Szlag mnie trafia. SLD zostało rozwalone przez jej trójkę z powodu osobistych korzyści. Statut mówi, że członek SLD nie może działać na rzecz innej partii politycznej. Przy wyborach rolę partii spełnił KW Witolda. Otwarte poparcie było wbrew statutowi i przyniosło klęskę. Gdzie jest klub radnych SLD ? I oni mają teraz czelność? zamilknijcie, dyrektorzy, rady nadzorcze z łaski pana..., i nie tylko.

 8. 8
  +22
  ~ Koniec pisania
  Wtorek, 15.10

  Czytam wypociny wiecznie przegranych ale pazernych na stolki i kase. SLD w elblagu rozwalano dla interesu kilku i to jest fakt. Odchodzili jeden po drugim. Pomagaliście Klimowi przegrać wybory do Rady.Przypomnę jak Henryk poparł Wróbla chcieliście wyrzucać go. A rok temu niszczyliście SLD aby poprzeć KWWW to było ok. Ot i Wsza moralność.Teraz po raz kolejny przegraliście a Klim miał już dość was.Patrzę na to zdjęcie z politowaniem. Zebraliście przypadkowych ludzi dla publiki. Wasz kandydat to też przypadek. Macie co chcieliście. Lepiej usnąć się w cień. A honor - do przemyślenia.

 9. 9
  +19
  ~ Elbinger
  Wtorek, 15.10

  Akurat Pan Mańkut (przypomnę - twarz afery Rol-Bank sprzed 20 lat ) to już powinien zejść ze sceny...

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.