Niedziela, 17.01.2021, Imieniny: Marian, Jan, Antoni
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (59)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +6
  ~ Lewy
  Wtorek, 15.10

  Jakby lewica elbląska postawila na wlasciwego kandydata to z pewnoscią taki przedstawiciel bylby ! A ze elbląska lewica zachowala się tak jak kiedyś Muller stawiając na Ogórek to efekt mamy ten sam! I z całym szacunkiem Panie Robercie ale pan jeszcze oprócz ciągłego pisania musi coś robić aby zostac prawdziwym lewicowym przedstawicielem ! A to co zrobila elbląska lewica to całkowity brak smaku, kultury , mądrości oraz wyczucia smaku wyborców! Ale kierowali się zupełnie czyms innym i kopa dostali! I słusznego!

 2. 2
  +21
  ~ Znudzony
  Wtorek, 15.10

  Panie Robercie strasznie Pan męczysz wzrok! Przestan pisać zacznij tyrać!

 3. 3
  +29
  ~ Ryszard Klim
  Wtorek, 15.10

  Posłanka Monika Falej wygrała wybory swoją ciężką pracą. Była częściowo spoza, nie pomagała część elbląskiego „układu zamkniętego”. Postawiła na ludzi, a nie na masę billboardowo- banerową, bez treści. Ta masa przegrała i w innych przypadkach. Mieliśmy zespół z celem. Niestety, było i jak w peletonie: kolarz uciekający do przodu, który myśli, że bez współpracy z drużyną, „wykoleguje”. To już historia; mogło być lepiej. W oparciu o lewicową strukturę poselską , która nareszcie jest w Elblągu, możemy ożywić lewicę. Potrzebna wspólna refleksja, inspirowana także tym, co „na górze”. Zasada generalna: członkowie tej lewicy znają swoją wartość, stawiają zadania, rozliczają, nie pozwalają sobą manipulować dla indywidualizmów. Sz. P. Dziękuję za wynik Lewicy, dziękuję za głos na mnie. Pozdrawiam.

 4. 4
  --25
  ~ Polskie Nagrania
  Wtorek, 15.10

  Posłanka Monika Falej wygrała dzięki rozbiciu lewicy w Elblągu, do którego Ryszard Klim przyłożył mocno rękę, takie są fakty. Kierując się swoją chorobliwą ambicją i chęcią zemsty na b. kolegach z SLD wolał rozbić i podzielić poparcie Lewicy w mieście oraz sabotować wspólnie z mocodawczynią pracę sztabu wyborczego, niż pracować wspólnie i solidarnie na sukces elbląskiej lewicy. Skończyło się to wyborem do sejmu olsztyńskiej spadochroniarki, która uzyskała w regionie wynik wyborczy obiektywnie gorszy, niż w wyborach do PE czy na prezydenta Olsztyna. Słabość kandydata SLD z pewnością nie pomogła, ale Ryszard Klim od dziś nie ma najmniejszego prawa nawet sapnąć w kwestii zarzutów o rozbijactwo lewicy w mieście, bowiem sam jest tego rozbijactwa i podziałów największą przyczyną.

 5. 5
  +29
  ~ Polityk
  Wtorek, 15.10

  Haha widocznie Ryszard Klim ma silną pozycję a jego pseudo koledzy chcieli blysnąć i znowu zgaśli i znowu nie wyszlo a teraz szukają śmiesznych i załosnych argumentów ale w Elblagu i w środowisku kazdy wie co robili i jak zwykle przegrali i to moralnie a niektórzy finansowo! Panowie nie ma co teraz lamentowac i się wybielać bo smaku politycznego nie macie juz od dawna i wpadka za wpadką ! Macie teraz 4 lata i szukajcie kolejnego królika z kapelusza

 6. 6
  +26
  ~ Pamietliwy
  Wtorek, 15.10

  O ile dobrze pamiętam to elbląską strukturę lewicy rozbito podczas wyborów do Rady Miejskiej i wiadomo kto się do tego przyczynil, a dzis co niektorzy znikneli z pola widzenia ze wstydu i porażki lub chowają się w tyle! Chyba jeden maly człowiek nie dalby rady takiej zmasowanej ekipie i ich kombinacjom?

 7. 7
  --4
  ~ do Pamiętliwy
  Wtorek, 15.10

  To zależy jak głęboko siedzi zadra w małym człowieku i na ile świństw wobec własnych krajan i kolegów jest gotowy.

 8. 8
  +6
  ~ Munio
  Wtorek, 15.10

  W tych siedzi zadra kolejnej olbrzymiej przegranej z wlasnym niskich pobudek !

 9. 9
  +26
  ~ Wiosennie
  Wtorek, 15.10

  Teraz tylko patrzeć jak zaczną się ślinic do Moniki aby coś ugrać dla siebie jak zawsze , to tylka kwestia czasu

 10. 10
  +28
  ~ Czas najwyższy
  Wtorek, 15.10

  a może lewicowy z nazwy wiceprezydent i szef zda relację, co zrobił dla mieszkańców , kierując się formalną przynależnością. to w jego wykonaniu to praca najemna, a nie wypływająca z przekonań i oczekiwań

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.99887681007385