Poniedziałek, 17.06.2024, Imieniny: Albert, Laura, Adolf
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (82)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --10
  ~ Kot
  Sobota, 16.09

  Policja, Milicja jeden ch...

 2. 2
  +31
  ~ Anna Oledrzynska
  Sobota, 16.09

  Ustawą objęto WOP i Straż Graniczną.Wszystkich tych ,którzy dzień i noc ,dni powszednie i święta stali na straży granic naszego państwa.Pirotechników,kontrolerów ...Czyż to nie jest ironia losu?

 3. 3
  --26
  ~ tt
  Sobota, 16.09

  BRAWO PIS , w końcu ktoś robi porządek z tymi ubekami.Jak mieli różnego rodzaju przywileje , za niszczenie ludziom życia to było w porządku , a teraz jeszcze emerytury chcą bóg wie jakie..BRAWO PIS...BRAWO PIS..

 4. 4
  --14
  ~ aby tylko byłó sprawiedliwie
  Sobota, 16.09

  Byłaś telefonistka to dostawaj emeryture jak telefonistka a nie jak generał. Proste.

 5. 5
  --13
  ~ benek
  Sobota, 16.09

  a ,,GACIOWY"" w wojsku też ponad średnia się należy?-tak ? ciężka praca telefonistki -mundurowej czym się różni od tej ,,normalnej" A za służbe 2 letnią - przymusową-na radarach to ile mi liczą do emerytury? to jest istny Beny HIL!!!! -milczeć !!! i głupot nie gadać A gdy ktoś czuje się pokrzywdzony to są sądy te SPRAWIEDLIWE -jeszcze popierane przez tzw. opozycje no to do dzieła marsz!

 6. 6
  +16
  ~ Drogi Benku i sprawiedliwi.
  Sobota, 16.09

  Bardzo proszę czytajcie ze zrozumieniem.Kazdy ma prawo do emerytury jaką sobie wypracował.również wy i inne telefonistki. Jezeli ktoś kiedyś dojdzie do wniosku że wasze emerytury sa za wysokie bo inni maja niższe to przyjmiecie to z pokorą czy będziecie dochodzić sprawiedliwości.Nie sądy uchwaliły tą niezgodną z prawem ustawę tylko Sejm i tam w pierwszej kolejności należy ją zmienić.W sądzie tak bedzie ponad 50 tys.spraw tylko część osób sprawiedliwego wyroku nie doczeka.Przypominam że wszystkie trafiają do jednego Sądu w Warszawie. Kłania się prawo do szybkiego rozpoznania....taki dziwny zabieg ustawodawcy....

 7. 7
  --12
  ~ Ban
  Sobota, 16.09

  Ustawa zrobiona o 30 lat za późno.

 8. 8
  +1
  ~ benek
  Sobota, 16.09

  tylko że pensje-,,żołd""-jest wynikiem nadania przez państwo niekiedy nie ma to nic wspólnego z ciężką pracą - tylko poprawnością na ówczesne czasy A inni tzw. robole muszą zaiwaniać aby mieć emeryturę 50 lat -a potem gdy zbliżają się do wieku emerytalnego to im zmieniają zasady i przeliczniki -nie mylić że na lepsze ZAWSZE na nie korzyść!!! I to jest fer? kończę tą polemikę bo GŁOWĄ muru nie przebijesz- syty głodnego nie zrozumie! A propos ten ,,lepszy"" Prezydent R.P. powiedział trza zmienić prace jak jest slabo płatna-czy coś takiego- ha ha!

 9. 9
  +6
  ~ Benku
  Sobota, 16.09

  Widzę że jako zatwardziały komunista chcesz dobrze .żeby wszyscy mieli taką samą pensję,emeryturę ,wykształcenie i pracę.Ale te czasy minęły i nie wrócą.Chociaż jak będzie więcej "takich głodnych " jak ty ,to kto wie....Z konsomolskim pozdrowieniem!

 10. 10
  +1
  ~ benek
  Sobota, 16.09

  i znowu pudło-twe słowa trza czytać ZE zrozumieniem!!!!!!!!!

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0051708221436