Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (78)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --9
  ~ QQQ
  Piątek, 03.06

  Wstyd Panie Prezydencie. Czas żeby w końcu przestać ulegać wpływom tych żałosnych manipulantów. Na takim stanowisku wypadałoby mieć własne zdanie i dobrze przyjrzeć się faktom. Dziwna sprawa że Pan nie zainteresował się przekrętami jakie robili Browarczyki. Klim też . Dziwne!? Znaleźliście sobie "ofiarę" i chcecie ją pożreć. Cały czas były pomówienia o łapówki a tu też klapa, bo Prezes nie brał. Trudno uwierzyć, że są jeszcze uczciwi ludzie? Dzisiaj będą upublicznione nowe fakty. Będzie Panu wstyd (mam nadzieję).

 2. 2
  +9
  ~ qaz
  Piątek, 03.06

  Mieszkańcy cały czas obserwują tę szopkę i skomlenie oraz naciski POlitycze zapłacicie i za to POpaprańcy koniec jest bliski! Widać, że będzie w czym kopać i winni zostaną ukarani!

 3. 3
  --4
  ~ prawdziwy dziennikarz sepuku
  Piątek, 03.06

  Przestań gwiazdorzyć po pierwsze Nowaczyk ściśle nie współpracował z Wcisło!. Po drugie tekst z 3 czerwca, a ty piszesz, że Piotr Derlukiewicz "... a dziś pracownik Urzędu Marszałkowskiego którym do niedawna Jerzy Wcisło kierował i jego następca w Radzie Miejskiej Elbląga...." Pajacu Derlukiewicz jest radnym, a w ?UM pracował kilka miesięcy prawie dwa lata temu.....? W tym tekście jet tyle prawdy że szkoda gadać!

 4. 4
  --7
  ~ jan-49
  Piątek, 03.06

  do wspomagaczy prez.wroblewskiego chwalcie go chwalcie obudzicie sie z reka w nocniku jak ceny ciepla pojda w gore a taki maja pomysl w ratuszu

 5. 5
  +13
  ~ obiektywny
  Piątek, 03.06

  Wielka burza w szklance wody. Prezesów się powołuje i odwołuje. W spółkach samorządowych i państwowych szybko zawiązują się dziwne strefy wpływów, więc zmiana zarządu, czyli świeża krew działa często na plus dla wszystkich. Może Prezes EPEC poczuł się za bardzo jak właściciel? Może zabrakło mu wyobraźni, może ostrożności, a może po prostu doświadczenia i kultury emocjonalnej? Prezydent ma niepodważalne prawo dobierać sobie kadrę, z którą pracuje i za którą jednak odpowiada jako właściciel. Po co więc tyle szumu? Prezydentowi gratuluję rozwagi, a Panu Senatorowi sugeruję pilnować ustaw, bo tam jest dużo większe pole do popisu.

 6. 6
  +9
  ~ odbiorcaciepła
  Piątek, 03.06

  obiektywny bo to są karły intelektualne i moralne :-)

 7. 7
  --7
  ~ qeg
  Piątek, 03.06

  Nowości na sld elblag watch

 8. 8
  +6
  ~ qaz
  Piątek, 03.06

  qeg nie czytaj takich rzeczy, bo są to informacje dla psychicznie upośledzonych i może ci zaszkodzić

 9. 9
  +5
  ~ yataman
  Piątek, 03.06

  a jeszcze nie tak dawno lemingi i POyeby klaskaly i wiwatowaly na kazda decyzje wrobla brawo panie prezydencie! wspaniale pranie prezydencie! lepszy wroblewski niz wilk itd hahaha a tu prosze wroblewki przestal tanczyc jak mu grali i juz lemingi i POyeby psiocza juz pluja jadem juz nawet referendum robia(moze zorganizuje je ela w laczkach wraz z kuchejda)? haha ludzie obudzcie sie! z POpaprancami nie robi sie interesow. ta partie trzeba zdelegalizowac i pod zadnym pozorem na nich nie glosowac. wrobel dal pocalunek smierci elblaskiemu PO. oni juz w elblagu praktycznie nie istanieja

 10. 10
  +10
  ~ mama karoliny
  Piątek, 03.06

  gębę tego wcisły widzę w co drugim artykule na tym portalu. infoelblag co sie do cholery dzieje?!! o co w tym wszystkim chodzi?

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.