Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (78)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +10
  ~ żenada
  Piątek, 03.06

  Kto chce się dowiedzieć jak -PO- wydaje pieniądze niech jedzie do warszawy i zobaczy ile kasy poszło na bilbordy reklamujące S.G. z PO jest po kilkadziesiąt na każdej ulicy.Tak oszczędnie gospodarujecie pieniędzmi PO .Ile obiadów dla dzieci w szkołach by było za te pieniądze na bilbordy.

 2. 2
  +3
  ~ egon
  Piątek, 03.06

  Pogrywają sobie z wami Wcisła z Wróblewskim, jak kupicie ich dęte "konflikty" orżną was na cieple. W radzie nadzorczej nadal będą zasiadać związkowcy, gamonie i nepoci, a w komisji konkursowej byli i przyszli złodzieje i przedstawiciele firm trzepiących kasę na kontraktach realizowanych dla EPEC. Jakoś o tym ani jeden ani drugi ani pisną. Radzę zachować czujność i nie szukać zbawców bo wśród klik politycznych takich nie ma.

 3. 3
  --5
  ~ sld+psl=złodzieje
  Piątek, 03.06

  a moim zdaniem trzeba przeczytać https://www.facebook.com/SLDElblagWatch/posts/1144199055601778 i odwołac wróblewskiego

 4. 4
  --3
  ~ no tak
  Sobota, 04.06

  Materiał dla prokuratora. Teraz mamy prokuratora Źiobrę odpuści Polańskiemu i zajmie się robotą? - a może on też jest z SLD, tak jak wszyscy prokuratorzy, sędziowie, posłowie i senatorowie z PO i PSL czy PIS?

 5. 5
  +5
  ~ ostatnia nadzieja w PIS ;D
  Sobota, 04.06

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/doradca-macierewicza-wraca-w-nowej-roli/cpv0k0r

 6. 6
  +9
  ~ elka
  Sobota, 04.06

  Panu Senatorowi sugeruję pilnować ustaw, bo tam jest dużo większe pole do popisu- to prawda

 7. 7
  --5
  ~ herkus monte
  Sobota, 04.06

  Firmie dla której pracuję też obcięto dofinansowanie z NFOŚiGW - podobnie na skutek donosu. Potem kontrola CBA weszła, stwierdziła jakieś "nieprawidłowości" i tyle. Żadnych sankcji prawnych. W EPEC z tego co czytam było podobnie.

 8. 8
  +6
  ~ Wkurzeni na maksa
  Sobota, 11.06

  Cały tydzień trwa dyskusja na temat przestępczego sponsoringu. Nasze pieniądze zgodnie z umową płacimy wyłącznie za ogrzewanie mieszkań i ciepłą wodę. Tymczasem prezes spółki komunalnej przekazuje te pieniądze prezesowi prywatnego stowarzenia -to ten sam prezes-w celu "wyrzeźbienia sylwetek" elblaskiego high life. Panie Prezydencie, prosimy o natychmiastową informacje-to Pana obowiązek- o wycofaniu się z tego pseudosponsoringu, przedstawieniu ,środków o które zubożono spółkę, odpowiedzialnych za to i konsekwencjach, działaniach zmierzających do odzyskania przekazywanych z lewej ręki do prawej.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.