Środa, 16.06.2021, Imieniny: Alina, Aneta, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (78)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --7
  ~ Polak
  Czwartek, 02.06

  trzeba odwołac wróblewskiego

 2. 2
  +6
  ~ opus
  Czwartek, 02.06

  towarzyszu wrobel jesli masz jaja i chcesz zyskac w oczach elblazan to nie trzymaj sie z POwcami i KODowcami. poprostu sie od nich odetnij. oni maca,matacza,sieja nienawiscia i dziela polakow. a ten wcisla? strasznie agresywny sie ostatnio zrobil. widac temu aparatczykowi sodowa do lba odbila

 3. 3
  +7
  ~ turban
  Czwartek, 02.06

  zaczyna sie robic ciekawie bo to wlasnie jurek wcisla wsPOmagal wroblewskiego w kampani to tak naparawde byl kandydat PO. fajnie to wyglada jak zaczynaja sie miedzy soba zrec. moze byc ciekawie. ktoras ze stron padnie politycznym trupem. zreszta jurek wcisla to juz jest trup POlityczny spalony w elblagu. przypominam ze odwolano dziada w referendum w kwietniu 2013 roku. nazwal grupe referendalna zlodziejami,szujami,oszustami. dla mnie czlowiek bez honoru. nie podalbym dziadowi reki bo bym sie brzydzil. ciagle nie dostalem odpowiedzi ile jurek wcisla przelewa miesiecznie hajsu na konto redakcji skoroa notorycznie zamieszcza sie tu jego kocopoły?

 4. 4
  --7
  ~ A kysz
  Czwartek, 02.06

  Straszne. Jak można dla kasy, interesów tak niszczyć człowieka. Jaki madnat ma Pan by tak traktować bliźniego. Wstyd. Piekło Pana czeka i wieczne potępienie. Mam nadzieje, że na jesień wyborcy Panu podziękują i pogonią w trzy diabyłu.

 5. 5
  --6
  ~ rada
  Czwartek, 02.06

  Na konkursach już niejeden się przejechał. A może wreszcie wybrać uczciwą komisję, która po prostu dobrze wybierze. Po co te ustawki i manipulacje. Kolesiostwo zawsze źle się kończy. Czy tak trudno wybrać po prostu fachowca i mieć spokój, nie mówiąc już o szacunku wyborców.

 6. 6
  --1
  ~ KozaOStra
  Czwartek, 02.06

  Jest prawda, gu...no prawda i informacje z Urzędu Miasta

 7. 7
  --5
  ~ JAdsio
  Czwartek, 02.06

  Strasznie niski ten kometarz Prezdyenta, świadczący o totalnej niemocy. Gdyby było tak jak Pan pisze, to sam Pan jest za to odpwoeidzialny. Dlaczego Pan go niezwolnił wtedy kiedy pojawiłyu się zarzuty. Dlaczego Pan go wczoraj nie zwolnił, przedwczoraj, tydzień temu. Prubóje Pan grać, jak tandenty akordeinista.

 8. 8
  --8
  ~ #pogonicwrobelka
  Czwartek, 02.06

  Zawiązujemy komitet referendalny. Kto chce odwołania to zapraszam 15 czerwca. Miejsce i data zostanie podana później, by w UM nie sprawdzali (jak ostatni) kto, gdzie pracuje, by mu uprzykszyć życie. Śledźcie FB tam niedługo pojawi się wydarzenie "Pogonić Wróbelka" #pogonicwrobelka

 9. 9
  +9
  ~ astronom
  Piątek, 03.06

  Precz z KOLESIOSTWEM, co to ma być! Żyjemy w demokratycznym państwie i nie stosujemy zasady mierny bierny ale wierny! Panie Prezydencie czekamy na powołanie Nowego Zarządu EPEC-u i wyniki szczegółowej kontroli w tej spółce!

 10. 10
  +3
  ~ Mariusz Lewandowski
  Piątek, 03.06

  http://twierdzaelblag.pl/szalenstwo-senatora/

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.