Czwartek, 1.12.2022, Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +4
  ~ beta
  Wtorek, 17.11

  Niech mi ktoś wytłumaczy po co ci młodzi tracą czas na studiach, skoro pracy dla nich nie będzie. Aby to sprawdzić zajrzałam na stronę z ofertami pracy w E., polecam ją studiującym, może oczy im się otworzą.

 2. 2
  +2
  ~ zofia
  Wtorek, 17.11

  w miastach wielkości elbląga sprawa jest dość prosta , masz wlaściwe znajomości znajdziesz pracę niezależnie od wyksztalcenia , nie masz ,znajomości , to nawet po Sorbonie bedziesz szukał i nie znajdziesz. Po za tym po staremu , dzieci prawników zastają prawnikami , dzieci lekarzy , lekarzami , a dzieci kadry kierowniczej w Alstromie , bez problemu znajdują tam zatrudnienie .

 3. 3
  +1
  ~ Polak
  Wtorek, 17.11

  ten Mateusz jest niezły ... ;) prawi, że liczy się wykwalifikowanie aby mieć pracę, a sam dopiero studiuje i się chwali, ze ma pracę - ja się pytam kiedy on zdobywał te kwalifikacje, doświadczenie (bez którego teraz nie zatrudniają) - w żłobku? ;P trudno co poniektórym się przyznać, że po znajomości mają prace i potem strugają jełopów, że jest dobrze, przy okazji ośmieszając się samemu sobie zaprzeczając jak ten Mateusz (choć i tak Magdy nie przebił - na nią to już szkoda słów ;)

 4. 4
  0
  ~ wku.....ny
  Sobota, 21.11

  O czym wy gadacie? jaki rynek pracy? jaka ocena? naiwni jesteście. wybieracie takich ludzi na włodarzy miasta i co? tu się nic nie zmieni póki postkomunistyczne pokolenie nie odejdzie na emeryturki. obudźcie się wszyscy. Z tymi ludźmi Elbląga nie zbudujecie.

 5. 5
  0
  ~ bloo696
  Poniedziałek, 14.12

  To się bierze stąd, że nam wykładowcy wciskają kit kim my nie zostajemy. Studiuję Ekonomikę Menadżerską i nam takie brednie wciskają. Tylko, że rynek pracy jest taki, że zgodnie ze swoim kierunkiem studiów mało kto znajdzie.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.88249707221985