Poniedziałek, 28.11.2022, Imieniny: Jakub, Leslaw, Zdzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ turban
  Poniedziałek, 16.11

  to sa pewnie ci którzy się nabrali na plakat wyborczy wroblewskiego pt: keep calm? zal mi was młodzieży. zapamiętajcie sobie raz na zawsze ze nigdy nie glosuje się na tych co już byli bo z jakichś powodow zostali wcześniej przegonieni. i nigdy nie wchodzi się do tej samej rzeki po raz drugi. zapamiętajcie na przyszlosc a teraz keep calm i kupujcie bilety lotnicze za granice jako tania sila robocza. tak to jest gdy się glosuje na oszustow i nieudacznikoworaz partyjniackich aparatczykow. im rosna już potrojne podbródki a dla was takiego wala!

 2. 2
  +1
  ~ jest dobrze
  Poniedziałek, 16.11

  Tuż po wyborach jeden z urzędników pojechał do willi w Klarysewie, by sprawdzić, czy nadaje się do zorganizowania uroczystości z udziałem prezydenta Andrzeja Dudy. "Posiadłość została splądrowana. Brakowało stołów, krzeseł, kanap, regałów, luster, obrazów, dywanów, żyrandoli. Zdemontowano nawet wyposażenie kuchni oraz łazienek" Inwentaryzacja przedmiotów z lat prezydentury Komorowskiego nic nie wykazała. Jednak protokół zniszczenia z willi w Klarysewie oraz innych posiadłości wykazał wartość zutylizowanych rzeczy na blisko 1,5 miliona złotych. "Prawie 400 przedmiotów umieszczono w protokole zniszczenia i wywieziono ciężarówkami nie wiadomo dokąd" http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wsieci-krajobraz-po-sitwie/bw853x

 3. 3
  +3
  ~ bajki
  Poniedziałek, 16.11

  Referendum i PA,nie w********a ze stołka ,nie umie postawić się olsztyniakom.

 4. 4
  +7
  ~ kapitalizm to ustrój marzeń
  Poniedziałek, 16.11

  Kiedyś młodzież rzucała kamieniami, to pewnie były łobuzy, teraz ucieka ale niedługo nie będzie gdzie uciekać. Fajny kraj nam stworzyła łunia europejska do spółki z polskimi złodziejami.

 5. 5
  +4
  ~ Elg.
  Poniedziałek, 16.11

  Tak samo dotrzyma jak i dotrzymał Wilk.A ja troszkę z innej beczki co się dzieje z zebranymi podpisami odnośnie obniżenia diet radnym i pensji prezia.

 6. 6
  +9
  ~ litości
  Poniedziałek, 16.11

  Magda to się chyba z choinki zerwała ;) Nauczycieli potrzebują?????????? Gdzie????????? W przedszkolu prywatnym i owszem za najniższą krajową

 7. 7
  +5
  ~ pampi - ZAWADA
  Poniedziałek, 16.11

  Równie, dobrze można , znaleźć niewywiązywanie się z obietnic wyborczych, co niektórych obecnych Radnych Miejskich , gdy startowali ze swymi obietnicami do Rady Miejskiej. co utwierdzone zostało np : w klipie wyborczym : https://www.youtube.com/watch?v=P_u0-ZL5gjQ, gdzie te Centrum Rehabilitacji, gdzie nowe miejska parkingowe itp .itd. ?? Fakt ...pozostało jeszcze 3 lata . "I tak przewodniczący Rady Miejskiej otrzymuje 100 proc. tak zwanej podstawy, czyli 2 649, 69 zł, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej oraz przewodniczący komisji stałych 85 proc. tej kwoty, czyli 2 252, 24 zł......" na..... rękę . Jak, to się ma do zarobków elblążan ?? Hmmm ??

 8. 8
  +37
  ~ dirtetyk
  Poniedziałek, 16.11

  Wicia jedyne chyba co przez rok zrobiłeś to PRZYTYŁEŚ!!

 9. 9
  +7
  ~ hmmm
  Poniedziałek, 16.11

  Zanim ocenicie mlodych pamietajcie ze sie dopiero ucza.co do dziewczyn z pedagogiki i tej co urawala sie z choinki, powiedzialy ze znajda prace w elblagu bo wiekszosc wykladowcow to niemlode kobiety ktore pracowaly w przedszkolach i szkolach wiele lat i opowiadaja tym dziewczynom wlasnie takie bajki, ze w elblagu jest dla nich pelno pracy. znam dziewczyny po wczesnej edukacji, ktore pracowaly w zawodzie juz podczas trwania studiow, po takze i takie ktore nie pracuja w zawodzie. dobry nauczyciel z dobrym podejsciem do dziecka zawsze znajdzie prace, niestety w elblagu pracuje pelno pan juz na emeryturze, ktore zajmuja miejsca mlodym dobrze przygotowanym dziewczynom...

 10. 10
  +2
  ~ pampi - ZAWADA
  Poniedziałek, 16.11

  Jedno.. co jest pewne , nie wolno " młodym " odbierać nadziei i marzeń . To, do nich należy przyszłość i Nasza starość ........itp itd.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.83425617218018