Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (48)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ informacja
  Piątek, 19.12

  pięknie - peowcy wzieli sie za łby

 2. 2
  +23
  ~ lokalny patriota
  Piątek, 19.12

  Jerzy jesteś żałosny!! Czy nie zauważasz, że jesteś współwinny klęski PO w Elblągu w 2013r. Byłeś przewodniczącym RM miałeś realny wpływ na kluczowe decyzje. Wystawiłeś tylko Nowaczyka jako winnego, kozła ofiarnego a sam z tchórzostwa schowałeś się w cieniu by teraz wrócić i znowu psuć i działać destrukcyjnie. Przecież ty nic nie potrafisz. Co w życiu poza pisaniem banialuk i gadaniem zrobiłeś? Nic!!! Typowy aparatczyk.

 3. 3
  +8
  ~ Rozmaryn
  Piątek, 19.12

  Panie Jerzy, myślę, że to panu bardziej zależy na stołku, przecież z czegoś trzeba żyć. to z tego powodu od lat tuła się pan po różnych agendach samorządowych. Na razie - z powodzeniem. A co będzie gdy szczęścia zabraknie? Proszę się nad tym zastanowić. Kosecka wyśle panu wówczas "szlachetną paczkę"? nie sądzę.

 4. 4
  +12
  ~ turu
  Piątek, 19.12

  Wcisła zwany Pinokiem, wstydu oszczędź. Już naprawiałeś Elbląg z Nowaczykiem. Przykleiłeś się do stołków różnej maści. Poszukaj jakiejś uczciwej pracy, np. w MPO lub Zieleni Miejskiej. Tylko kto takiego przyjmie żeby im paskudził?

 5. 5
  --1
  ~ wiza
  Piątek, 19.12

  Mam nadzieję, że pani radna Kosecka całą swoją energię i doświadczenie wykorzysta w pracy RM i to w strukturach klubu PO.

 6. 6
  +11
  ~ maruda.
  Piątek, 19.12

  Lansowaliście , a szczególnie Pan - Żuławski Obszar Regionalny . Bo są na to środki unijne i jak Pan sam przyznał zaistniała zasadność powołania komisji d/s polityki regionalnej . A co ta " polityka regionalna " daje przeciętnemu mieszkańcowi naszego miasta ? Nic. Po prostu nic . Ale żeglarzom i owszem . Albowiem dotyczy szlaków wodnych i żeglugi śródlądowej . Ale jak Pan mówi , to było znacznie ważniejsze od czegokolwiek , bo to Pana konik i hobby . Zatem trzeba było kogoś wyautować i trafiło na p. Kosecką . Która jak Pan twierdzi nie idzie na żaden kompromis . I słusznie , bo kompromisy zawsze są zgniłe . Myślę sobie , że niewiele chcecie zrobić coś dla miasta , ale dla siebie wiele . I niech Pan nie odnosi się do przykładów z Parlamentu Europejskiego , bo budzi Pan tylko śmiech .

 7. 7
  +10
  ~ frant
  Piątek, 19.12

  No to ewidentnie mamy cichy POPiS w Elblągu czyli porozumienie Wcisła Wilk za przyzwoleniem Prota

 8. 8
  +14
  ~ mur
  Piątek, 19.12

  Smutno mi, bo głosuję na PO, ale gołym okiem widać, że wielu wartościowych ludzi już się w Elblągu zniechęciło i do działania i do kandydowania i do głosowania. Może powinni się zastanowić dlaczego.

 9. 9
  +12
  ~ Wioślarka
  Piątek, 19.12

  A może, aby "nie mnożyć kosztów", zrezygnuje pan z korzystania z samorządowej kasy? wynagrodzenie powinno bowiem być odzwierciedleniem konkretnej roboty, nie szpanowania i manipulowania na rzecz własnego powodzenia.

 10. 10
  0
  ~ koko
  Piątek, 19.12

  Niestety tego porozumienia nie ma i nie bedzie między PIS i PO zwłaszcza że PIS wcale go nie potrzebuje majac przewage w RADZIE. Natomiast nie nalezy lekcewazyc koniecznosci współpracy w sprawach waznych.Natomiast wpływ na układ w komisjach jest pochodna przewagi głosów i nie ma w tym nic dziwnego.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1738998889923