Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (48)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +13
  ~ turban
  Piątek, 19.12

  PO idzie na dno, juz nawet POwcy miedzy soba sie zra jak slepe szczury. i dobrze. Partia zginie. Juz ida na dno, jeszcze desperacko jurek motorowka wisi na rufie pikujacej dziobem do dna platformy jak jack i rose na titanicu. z tym ze jurek skonczy jak jack bo nie starczy dla niego miejsca na drzwiach i pojdzie na samo dno. kim ten facet jest? Nie dosc ze nie potrafil zatroszczyc sie o zalew wislany to jeszcze sam nazwal siebie"wodniackim autorytetem" blaznuje pajacuje, jest mierny ale PO wierny, nie ma z niego pozytku i pisze nikomu niepotrzebne felietony. zdejmijcie go z eteru bo to jest zalosne kogo lansuja elblaskie media!

 2. 2
  +5
  ~ SS
  Piątek, 19.12

  wycisło młotku z całym pomioctwem do gułagu przemieścimy was wagonami bydlęcymi !!!!!!!!!!!!!

 3. 3
  +19
  ~ Zlikwidować
  Piątek, 19.12

  Wydaje mi się ,że trzeba złożyć wniosek o likwidacje nowej komisji o którą wnioskował towarzysz Wcisła ,promocje przypisac do gospodarki .I jakie będą oszczędności ,ponad 2 tysiące na Przewodniczącym i ponad 1600 na zastępcy .No i Czyzyk będzie miał więcej czasu na dopilnowanie swoich spraw w Światowidzie ,a sam Towarzysz Wcisła może wreszcie zajmie się też swoją delegaturą w Elblągu - bo tam nic się nie dzieje

 4. 4
  +17
  ~ e
  Piątek, 19.12

  N AJWIĘKSZE OBRZYDZENIE ZE WCISŁO JEST W RADZIE -RZYGAĆ SIĘ CHCE

 5. 5
  --16
  ~ Kuba
  Piątek, 19.12

  Mądrze i rzeczowo. Brawo Panie Wcisła

 6. 6
  +2
  ~ LAPA
  Piątek, 19.12

  co to sie dzieje z łapkami?.

 7. 7
  +13
  ~ Dom wariatów
  Piątek, 19.12

  Kosecka ma całkowitą racje o partyjnym rozdawnictwie. Jeżeli od PO vice-prezydentem zostanie Bo....szko, to klasyczny przykład partyjniactwa. Ludzie już pukają się w głowę.Ani be, ani me, ani kukuryku. To będzie także początek końca prezydenta, który z tą ekipą za rok będzie odwołany w referendum. Najważniejsze ,aby Wcisła, jak Krzaklewski ,pociągał za sznurki.

 8. 8
  +9
  ~ MIESZKAŃCY
  Piątek, 19.12

  Panie Wcisła taką polityką jaką pan prezentuje to PO w Elblagu daleko nie zajdzie,stracił pan bardzo wazną osobę jaką byłaPani Maria kosecka , tyle spraw samorządowych i społecznych ta Pani zrobiła dla mieszkańców naszego miasta .Bardzo żałujemy że głosowaliśmy na PO I NIE ZGADZAMY SIĘ NA TAKA POLITYKĘ KTÓRĄ PAN PROWADZI BO TO BĘDZIE KONIEC PO W ELBLAGU.

 9. 9
  +11
  ~ Madzia
  Piątek, 19.12

  Wcisła i jego mądrości...nie wiem kto na niego głosował, ale ewidentnie w przeciwieństwie do Pani Koseckiej, on jest przykładem radnego z misją bycia w radzie, a nie działania na rzecz Elblążan!!!

 10. 10
  +7
  ~ gminny
  Piątek, 19.12

  Czym tu się zajmujecie. Pani Maria nie istotne. To co mówi Pan Wcisła nie daję wiary. A kto będzie vice preziem to jest ważne. Dziś usłyszałem na mieście ,że ma być Pan Janusz .To jedyna dobra wiadomość.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0868818759918