Wtorek, 16.07.2024, Imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (48)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ przyszły powiec
  Piątek, 19.12

  Właściwie to nie jest spór wewnętrzny PO, ponieważ pani Kosecka nie jest członkiem PO. Powinni postawić jej ultimatum, albo wstępujesz Maryśka do PO albo wyp..... Chyba na znak protestu wstąpię do PO, bo faktycznie widać, że tej partii brakuje kadr!

 2. 2
  +7
  ~ wniosek
  Piątek, 19.12

  coraz gorzej , nie można łapką zadecydować wg swojego zdania, jak to się nazywa?

 3. 3
  +12
  ~ popopowiec
  Piątek, 19.12

  PO w Elblągu rozwaliła Pani Poseł poprzez współprace z Penkalskim i Kuchejdą... a teraz i Marysię odcina...

 4. 4
  +6
  ~ maruda.
  Piątek, 19.12

  Pani Wioślarko pisze Pani mądrze i z sensem , ale podejrzewam , że Panią i paru innych komentują ludzie niespełna rozumu . I nie ma w tym nic dziwnego , albowiem w/g badań naukowych 76% mieszkańców nie rozumie tekstów pisanych . Zatem przeprowadzę test , który to Pani unaoczni . Nie jest , to test zbyt trudny , ale za to bardzo wiarygodny . Zawiera jedno pytaniem .- Czy 2 + 2 = 4 .Pani nie uwierzy , ale odpowiedzi nie będą wynikiem uzyskanym dzięki działaniom i prawidłom matematycznym tylko nazewnictwu e-maila . Czyli jak się piszesz , a nie co piszesz tak piszącego oceniam . Z reguły źle . Bo klawiatura komputera niekoniecznie i nader rzadko włącza myślenie. I , to zauważył Pan S. Lem stwierdzając , że ludzi z kuku na muniu najwięcej jest na internecie . I miał rację . Całkowitą

 5. 5
  +4
  ~ redruM
  Piątek, 19.12

  komu potrzebna jest ta cała rada?????????????

 6. 6
  --9
  ~ babcia
  Piątek, 19.12

  Jeżeli jest możliwość korzystania ze środków unijnych na program regionalny ,to nie rozumiem,dlaczego z niej nie skorzystać. Każdy powinien robić to ,co umie najlepiej.Skąd ta nagonka na pana Wcisłę ? Jest osobą najlepiej zorientowaną w tym temacie,wie gdzie,jak i kiedy sprawy załatwiać. I to Mu się wytyka!!! Podejrzewam,że np.każda inna osoba w Radzie nie ma najmniejszego pojęcia o tych sprawach.Program "regionalny" również dotyczy Elbląga,przecież nie jesteśmy w kosmosie,tylko tutaj. Nie wszystko da się przeliczać na mieszkańca,jest to szersze spektrum. Gdyby radni umieli korzystać z dobrodziejstw środków unijnych, a nie umieją,było by lepiej!!!

 7. 7
  +10
  ~ Psioglowy
  Piątek, 19.12

  Nie straszcie wizerunkiem dwulicowca wcisłodupca

 8. 8
  +8
  ~ xp
  Piątek, 19.12

  bardzo pięknie nazwany przewodniczący!!!

 9. 9
  +8
  ~ @ Babcia .
  Piątek, 19.12

  Babciu , jak ma nie umieć grać najlepiej w Playstation , kiedy sam trzyma konsolę i nikogo do niej nie dopuszcza ! Jak ją komuś udostępni to zobaczymy , kto jest prawdziwym mistrzem . I dopiero babcia się zdziwi !

 10. 10
  +15
  ~ czyt.
  Piątek, 19.12

  Panie Jerzy- poczytaj wypowiedzi za wyjątkiem "ka" i " czahary", przyjmij wnioski z pokorą i uświadom, że czasy gołosłowności i pilnowania własnego interesu skończyły się. Jak powstanie Żuławski Obszar Funkcjonowania to wówczas należy pomyśleć o komisji a nie teraz upatrując swoje korzyści. Niech Pan pomyśli o tych co skromnie spędzą święta o tych którzy potrzebują pomocy. Spróbuj Pan sprawdzić się na stanowisku robotniczym. Zacznij od szukania pracy jako bezrobotny. Na tym teraz należy skupić swoja działalność. Nad poprawą budżetu miasta skopanego między innymi za Pana przyzwoleniem. Co byś Pan nie wymyślił to i tak obróci się przeciw Panu - bo są słowa a nie czyny.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.8626868724823